Jak się porozumiewacie?

Temat przeniesiony do archwium.
211-226 z 226
| następna
un bacione to całus.
No i jak wy sie porozumiewacie?...
Czytaj uważnie,zamiast kpić!Napisala wyrażnie:gadamy po angielsku;P
Czy ktoś może powiedzieć ile kosztuje sms do wloch?czy dlugość ma znaczenie?czy jeśli dzwoni do mnie italiano,ja tez placę jakąś kwotę?
Proszę odpowiedzcie!
Ile placisz za sms-a to zalezy od Twojej sieci ... dlugosc ma znaczenie tak samo jak w smsach krajowych !!! Jezeli on do Ciebie dzwoni, to ty nic nie placisz, jak z telefonem stacjonarnym gdy wykonujesz telegon zagranice to ty za niego placisz.
Zalesia,dzięki,ale to mnie nie satysfakcjonuje,ja mam orange,praktycznie uzywam go tylko do sms-ów.Zawsze on dzwoni.przekroszylam znacznie kwotę i nie wiem dlaczego,czyzby te sms-y tak wyczyścily mi konto?Fakt,byly czasem dlugie,lubie pisać i wolę ,bo mam czas do namyslu,co napisać i czy poprawnie.Ale teaz finito!:)
obawiam sie ze tak, ja tez mam orange i coprawda nigdy nie sprawdzalam ile kosztuje mnie sms do Wloch, ale mniemam iz nawet kolo 1 zl, a w 1 sms-ie masz tylko 150 znakow, przekroczysz o jednen i juz idzie Ci jako dwa smsy :/
a jezeli chodzi o telefon, to jestem pewna ze nic nie zjada, bo ostatnio dzwonil do mnie przyjaciel z Wloch i rozmawialismy 12 min, a ja mialam 0,80 gr na koncie i jakos dalej je mam :P
O kurczę!No to szlaban na takie przyjemności,jeszcze raz dziekuję;)
hmm o ile wiem to sms-y do innych panstw UE w sieci orange kpsztuja tyle samo ile w polsce...
Poczytałam sobie z nudów przy niedzieli te wasze opinie na temat dziewczyn, kóre nie znając języka piszą do Włochów,marokasów, albanów sms-y tj"Ti amo, Mi manchi".Jedna wielka żenada...Zdarza się,że tłumacze też takie sms-y, ale to co jest tam powypisywane to czasami "na hafty" zbiera...Ja też się spotykałam z Włochem byłam w 100% przekonana że chłopak jest tej narodowości{jak mam jakieś wątpliwości co do nowo poznanego kolesia to każe mu dokument tożsamości pokazywać>kurde chyba pobyt we Włoszech zrobił ze mnie rasistke...Ale co do tego chłopaka to nie wyobrażam sobie kontaktu z nim bez znajomości włoskiego(znam angielski, hiszpański i troche niemieckiego ale u niego z językami jest nie najlepiej)..Tylko że ja jestem realistką nie pasuje do mnie romantyczność
ja tez mam Idee Pop (czy jak kto woli orange) i do Włoch zawsze place 20gr!!!!!!!! napewno w Sim+ jest drozej jak pisalam, chyba ze sie zmienilo juz cos.
Hmmm ja mowie, mam Orange (Idea Mix) i moze dlatego ze to bylo przed polaczeniem, to tracilam majatek na pisanie na Wloska komorke :P Ale przyznaje sie bez bicia, ze nie sprawdzalam dokladnie ile mnie to kosztuje :P
No to ja dalej jestem nieświadoma,ILE?kosztuje ten sms.
A co tzn.mi prendi per il culo?
o rany..ale z ciebie idiota!
i co fajnie bylo z tymi kretynkami???
kazdy lowi to co lubi nie?
ruda...ale dlaczego ty sie z takimi chamami zadajesz??
ja w ogole nie chcialabym rozmawiac z kims takim jakbym sie szanowala (a szanuje sie!!)!
temat w dalszym ciagu jak najbardziej na czasie..mysle ,ze ludzie wola esemesowac niz rozmawiac..o milosci.
Temat przeniesiony do archwium.
211-226 z 226
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa