Zdziwilo mnie to, wiec prosze o opinie.

Temat przeniesiony do archwium.
331-358 z 358
| następna
Kobieto kochana, przeciesz to TY zasmiecilas tymi majtkami watek o regulaminie:))
Koniec i ende.
Poprostu uzylas zlosliwego chwytu i zwalasz jeszcze winne na mnie.
Troche honoru.
Ja niestety tez ZADNEGO podloza do dyskusji z toba nie mam.
Z zasady lubie rzeczowo pogadac i czesto na tematy o ktorych nie masz pojecia.
Dzieki pa pa pa
nie mam sie zwyczaju tłiumaczyć, ale zrobie wyjatek i przekleje twoje wypowiedzi w temacie o regulaminie, a ktore niewiele maja wspolnego z tematem.
Magdalen@ 20 Cze 2008, 11:49 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
Jakiego chamstwa??
Tobyl najwyzszy czas by utrzec nosa intrygantowi i falszywemu "pomocnikowi".
Zasmicanie forum jakimis brukowymi wiadomosciami.
Brawo dla admina.
Moje posty tez zostaly usuniete i nie rwe sobie wlosow z glowy z tego powodu.
Czasami czlowieka poniesie jak czyta pustoslowie, bufonie i inne takie rzeczy :)
Dajmy sobie moze juz siana:))
Magdalen@ 20 Cze 2008, 11:54 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
Zapomnialam jeszcze o tych nikach, tysiacach nikow:))
Przepraszam ale ja sobie naszkicowalam jego portret psychologiczny:))
Dzieki i milego dnia

Dalszych twoich postów nie bede przeklejała.

Masz rację, nie bede dyskutowala na tematy, o ktorych nie mam zielonego pojecia.
Tak, znajc kogos innego i pogadaj o gaciach sasiadki.
I zostawmy to jak jest.
Grzecznosciowe pozdrowienie sle.
P.S. Nie mieszaj mnie w intrygi. Ja nigdy sie w to nie bawie. Ale zawsze mowie i pisze to co mysle.
Zegnam i z calys sil bede probowac ignorowac plotkare jaka jestes.
Świetnie i tak trzymaj. Dam ci maleńką rade. Nie pisz na tym forum, jak jesteś na haju, bo to zaniża poziom tej stronki.
I jeszcze jedno. Nie obrzucaj ludzi epitetami, bo tym sposobem pogarszasz tylko swoj wizerunek.
53, mogla bys juz nie przeszkadzac.
Dziekuje
Niczego innego dzisiaj nie pragne.
Magdalen@ jak dla mnie to masz IQ na poziomie poniżej 100. Sama zaprosiłaś kogoś na to forum a później oskarżasz nie podając dowodów. Wczytaj się to co napisałaś:
[ Dodano: [tel], 10:05 ]
Wlasnie wyzywam sie na nim slowem pisanym na innym forum;))
http://www.wloski.ang.pl/...inie_23192.html

Wdzieczna bym byla o napisanie, czy ja tam bredze;))
Pomocy!! :grin:
http://psychotrop.info/viewtopic.php?p=14686#14686
To ty sie tym dalej zajmujesz.
Brak slow na Ciebie:))
Ponizaj sie dalej...:(
Magdalen@ teraz uruchom swoją wielką inteligencję i przeczytaj to:
Forester63 1 Sie 2007, 01:15 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
W ogole jak to zrozumiec: tam piszesz cos innego, tu piszesz cos innego. Wygladasz na nimfomanke, ktora podnieca pisanie o seksie, narkotykach i perwersjach.


Magdalena

Pomogła: 2 razy
Posty: 190
Skąd: Krakow

Wysłany: [tel], 13:12
Nigdy chyba czlowiek sie nie dowie jak jest naprawde.
Wlasnie historia milosna dobiegla konca.
Fajna byla ta milosc, miala wszystko. Emocje, seks, narkotyki i rock&roll :lol: To byl jedyny facet z ktorym sie nie nudzilam! Jedyny co mialam wrazenie ze dla mnie skoczy w ogien i ktoremu podobala sie moja "nienormalnosc".
Chba przegielam z egoizmem i przecenilam jego skoki w ogien...(te kropki dla uciechy Igora).
Kochcani, przy okazij napisze Wam jak sie zblaznilam !
Mam taka fajna kolezanke, jedyna z ktora moge o seksie ostrym pogadac i ona doradzila mi taki trik. Zeby przed wyjsciem z knajpy do domu faceta podniecic to mozna isc do wc i sciagnac majtki i dyskretnie mu je dac. On wie wtedy ze jestes bez majtek i to mialo go rajcowac.
Wiec jak juz poklocilismy sie naukowo i ja w czubie tez juz mialam, to poszlam do wc sciaglam majtki, wrocilam do stolika i mu je dalam, a on dalej o predkosci swiatla!!!!
To mnie tak wk....ze za glosno sie spytalam czy wie ze nie mam majtek?
Juz tam wiecej nie pojde :lol: Ani z nim ani z nikim innym ale moze sama......ZARTY! Sama tez nie pojde :lol:
Pozdrawiam Was!

[ Dodano: [tel], 10:05 ]
Wlasnie wyzywam sie na nim slowem pisanym na innym forum;))
http://www.wloski.ang.pl/...inie_23192.html

Wdzieczna bym byla o napisanie, czy ja tam bredze;))
Pomocy!! :grin:

http://psychotrop.info/viewtopic.php?p=14686#14686
>> Widzę że nadal będziesz oskarżać nie winnego człowieka. lepiej nie zwracać na Ciebie uwagii
inf gluptasku, nie wydaje mi sie, zeby potrzeba bylo "uruchamiac inteligencje" po to zeby przeczytac swoj wlasny post sprzed roku :D
zaczynam podejrzewac, ze ty zyjesz w jakims matrixie :D
Kiedy w koncu zaczniesz rozumowac i gadac jak ziemianie? no kiedy? sa jakies szanse, ze sie doczekamy ? :D
Ilecka, czy to nie Ty byłaś zagorzałą obrończynią polskiej i tylko polskiej mowy na tym forum? :o
a ja Madzie lubie,o!
a ja tez o!
:D
;-)
to co Inf?..tak sam siedzisz? 'sit..sam'?
oooooo Matko Boska.......znowu infowi odbija.....?!
rany boskie, chłopaku......daj ludziom odpocząć !
co chcesz od Infa?// siedzi sam i nudow ciagnie stary post do gory..a pwenie mu sie sie marzy zeby ktos innn jemu cos pociagnal..do gory heheheh
Infus sie msci na mnie:)))
W sumie biedny pierdolniety psychopat, ale w sumie nie szkodliwy tak na prawde.
Tylko tak na niby:))
Pozdrawiam Was a Infowi nastawiam tylek zeby mnie w niego pocalowal:)
on tego nie zrobi hehehe..to prawiczek..przynajmniej jego nowy nick to sugeruje..buhahaha http://megaslownik.pl/slownik/niemiecko_polski/21224,sittsam
Bardzo mi sie tu podoba :)
cazzarola!
Pod nosze ten watek na gore:))
Bo bardzo fajny jest!
A Infowi to od momentow tam zawartych tak sie reka zmeczy ze nie bedzie mogl pisac i smiecic inne watki.
Buzka mili:)))
Cześć Madziu:)...Jak tam u Ciebie?
gorąco pozdrawiam
Pozdrawiam i ja!
A u mnie to zawsze dobrze:)))
Wrocilas juz??
Jak bylo? Momenty byly?:))))))))))))))))))))
Buzka
Hej Madziu:)...pewnie, że wróciłam a ostatnio raj miałam w Polsce...tak więc, hmm momenty:):):)
U mnie też dobrze...przedłużyło mi się o rok te moje czekanie :(:(...no ale teraz częściej będze miała raj w kraju...skończyło się smażenie tyłka w Italii...:):(...ostro negocjuje abyśmy na kilka lat nazywali obydwoje Polskę domem...a tak ogólnie mam od cholery pozytywnej energii...podzielić się mogę:):)
buziaki :):)
aagnese poznałaś już ten zwyczaj:
oj inf....w pierwszych sekuntach zastanawiałam się o co chodzi...no ale pod koniec sprawa się wyjaśniła...powiem tak..."każdy dba o swoje jak może" :)
Temat przeniesiony do archwium.
331-358 z 358
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka