Zdziwilo mnie to, wiec prosze o opinie.

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 358
O kurcze. Witamy na naszym forum. Nie zaczynaj nowego tematu, bo rozpeta sie nowa dyskusja. Powstanie Warszawskie, to byla wspaniala sprawa, ale zdania sa podzielone.
Nawet jeszcze kilka lat temu nie sadziłam, ze polska zejdzie tak na dno czegokolwiek. Z daleka innaczej sobie to wyobrażłam. I weź sie póżniej i nie napij. Gdzie ta diablica z ta piekilna polewka? :(
mnie tez by sie przydalo...
A jakie ja mam prawo i powód obrażać kobietę? Mężczyznę, jak wiesz mogę zmieszać z błotem, ale kobieta to jest co innego. Gdybym nawet teoretycznie uważał jakąś za dziwkę(Magdalena, pomimo swojej wybujałej seksualności, nie dała mi podstaw do tego), użyłbym jakiegoś określenia, którym nie poniżałbym się sam przed samym sobą, czy ja wiem, może..."Ty Nasz Pucharze Przechodni" albo coś w tym stylu.:)))
dlaczego odrazu obrazac?
Twoj wpis z godziny 00.29 wcale nie byl obrazliwy, a pomimo wszystko jakos to tak ladnie ujales,ze spodobalo mi sie...juz nawet nie pamietam co tam bylo,bo nie mam go przed nosem...ale pamietam,ze spodobal mi sie...

lizuska:-)

dobranoc wszystkim...bo plote glupoty
Dobranoc Kasiu, do jutra:)
"Ty Nasz Pucharze Przechodni"- fajne. Ze sportem mi sie to kojarzy. Kto lepszy ten ma puchar. Kto zabłyśnie czyms nowym, potrafi sie sprzedać, ten zbiera laury.
Ostatnich gryzą psy. Karawana idzie dalej ;)
jeju ale kłotnia..
Coraz bardziej widzę podobieństwo do tych osób co wczoraj wymieniłam.Ale ta dysortografia smierdzi mi Rahmą i to słownictwo,podobnego jezyka uzywała na temacie"Elitarny fach".Równiez wulgarna była pseudobogaczka(ZBOWiD pamieta o co chodzi?)zwłaszcza jak sie ja podłechtało pod zebrami.Nie ustępowała im pewna telefonistka z call center.Zbyt duzo zbieznosci.Pewnie jakis zboczek siedzi przed monitorem i wypisuje głupoty(tylko nie zalej kompa).
przejdźmy lepiej do tematu:co jest lepsze:królik czy myszoskoczek?
Rahma raczej nie robila bledow ort...o ile dobrze pamietam
Robiła i to jakie(ort.mało ale stylistycznych na tony),też sie tłumaczyła dysleksja i dysgrafia.Wszystkie w/w,ciekawe czy to nie ta sama osoba bo łaczyło je prawie wszystko,również szybko wpadały w furie i byly nieobliczalne jak magdalena jak coś nie szło po ich mysli
diavolino co masz do call center????
Kompletnie nic. Ale to było nawiazanie do takiej jednej pańci,która ublizała każdej Polce,zwłaszcza pracującej jako opiekunka,wyzywała się na fiolecie,a sama ciagle podkreslała jaka jest wspaniałai powazana w pracy bo pracuje jako telefonistka w call center i tez obracała takim słownictwem jak Magdalena gdy było cos nie po jej mysli.i tu jest pies pogrzebany.
Pamiętam :) chyba na Sycylii pracowała!
a moze tak namiary na ta pania...chetnie bym poczytala
dobrze pamietasz.Ten temat chyba Lukar zdjał bo telefonistka zaczeła za bardzo bluzgac.tak samo jak ten co załozyła go pseudo bogaczka co najpierw nie wiedziała co zrobic z pieniedzmi a póxniej obrzucała forumowiczów miachem jak zaproponowali jej rozdanie biednym.
53 ma do takich rzeczy fenomenalna pamiec
czy o ta bogaczke chodzi?

http://www.wloski.ang.pl/opowiem_wam_moja_historie_17815.html
raczej nie
nie,to nie to.To było coś takiego(za duzo masła jadłam ostatnio wiec na pamiec padło),ze taka jedna pisała ze ma niesamowity majatek po rodzicach wiec chce pootwierac filie firmy we Wloszech,ze tam chce kupic chajerę ale nie ma szczescia do facetów bo kazdy leci tylko na jej pieniadze.Później zaczęła sie motac w tym wszystkim więc zakończyła stekiem wyzwisk
Diavolino,mieszkasz we Wloszech?
juz nie.Ale przez jakis czas byłam w Bolzano.teraz jestem w Polsce ale do czasu aż mnie znowu w świat pogna bo ja z tych wędrujacych,niespokojnych dusz
no zauwazylam:-)pozolilam sobie poczytac o Tobie:-)interesujaca osobka
dlatego,ze ja jestem tym dobrym Diablatkiem co nie krzywdzi innych duszyczek. Lubie pokpić,poironizować ale jestem nieszkodliwa.jeszcze nikt przeze mnie nie płakał.
"genio/eugenio 2 Sie 2007, 00:45 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
A jakie ja mam prawo i powód obrażać kobietę? Mężczyznę, jak wiesz mogę zmieszać z błotem, ale kobieta to jest co innego. Gdybym nawet teoretycznie uważał jakąś za dziwkę(Magdalena, pomimo swojej wybujałej seksualności, nie dała mi podstaw do tego), użyłbym jakiegoś określenia, którym nie poniżałbym się sam przed samym sobą, czy ja wiem, może..."Ty Nasz Pucharze Przechodni" albo coś w tym stylu.:)))"


Genio/eugenio, wiem, ze obrazac kogos jest najprosciej, ale sa kobiety pokroju Magdaleny, ktore nalezy tepic, i to w najbardziej chamski sposob, bo po prostu sobie na to zasluguja. Magdalene znam, wiem co to za czlowiek i absolutnie nie jest mi jej zal. Zal mi natomiast tych facetow, ktorym ona obrabia na wszystkich forach tylek. Gdzies tam napisales, ze ona ma wybujala seksualnosc. Otoz mylisz sie. Ona orocz wybujalej seksualnosci ma wybujala fantazje i wykorzystuje ja do swoich perwersyjnych celow. Poza tym, nie wiem jakbys jako facet czul sie, gdyby Twoja kobieta do Twojej prywatnej alkowy wpuscila sdado gapiow? Nie czul bys sie urazony? W koncu ten temat dotyczy obydwu wspolzyjacych ze soba ludzi, a pisanie o tym publicznie jest nie dosc, ze perwersyjne to jeszcze niesmaczne, i nawet jako osoba anonimowa nie musze sie godzic na to, aby takie rzeczy pojawialy sie w necie. Po prostu nie podoba mi sie to, ze ludzie w zastraszajacym tempie sie tak degeneruja. Wiem, moze jestem zbyt wrazliwy na to wszystko, ale nie moja wina, ze zostalem tak wychowany, aby chronic wartosci, o ktorych dzisiaj 3/4 ludzi zapomina. To wszystko.
Ilecka, mam dziwny nawyk krytykowania wszystkiego co pisze aż do bólu. Wiesz, wyluzuj trochę dziewczyno bo niedługo się nerwowo wykończysz i nie zaśmiecaj sobie głowy sprawami, na które nie masz wpływu. Ludzie Cię wezmą za nawiedzoną. Pozdrawiam
>wpływu. Ludzie Cię wezmą za nawiedzoną. Pozdrawiam

Wiesz co Ci powiem?

Non me ne può FREGAR DI MENO

PS. Czytać zgodnie z pauzami :)
PS2. Sam daj sobie na wstrzymanie bo ja tu się śmieję ostro...
Iwonka,wklej te ostatnie 2 wpisy,bo nie moge ich znalezc...a ciekawa jestem
A ja Ci odpowiem trikiem: ctrl + F i w wolne pole wpisz słowo kluczowe którego szukasz. Podpowiem ci FREGAR (bo w tym wpisie to napisałam). I ci pokaże od razu miejsce, gdzie jest to słowo ;)

Faaaajneee coo ? :)
Aaaaa, tam, pauzy nie wyszły jak na leży. Taka robota o dupę potłuc :D
kochana ja ten Twoj trik znam i namietnie z niego korzystam...ale na tym komputerze nie mam takiej mozliwosci i jestem zla jak wilk....wklejaj i to juz:-)
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 358

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka