kto mieszka lub byl w Kalabri

Temat przeniesiony do archwium.
211-217 z 217
| następna
Kalabria jest piekna.
Kalabryjki jak i Kalabryjczycy sa bardzo przywiazani do swojej ziemi, wszyscy moi przyjaciele,ktorzy tam mieszkaja,maja taki stosunek.i to jest wspaniale. Jak sie chce znalezc minusy,to znajdzie sie je wszedzie, nawet w najbardziej wymarzxonym miejscu na ziemi.
zgadzam sie w 100%
wiem mulino..wiem..znam to forum..i wirtualne rekcje..zawsze wierze, ze owa wirtualna osoba w realu jest inna..ale do takich reakcji zawsze sklania anonimowosc..ktos nie nowy nie obyty z tego rodzaju 'kontaktem'..bierze sobie do serca zupelnie niepotrzebnie odmienne zdanie/a gdzie w tym wszystkim tolerancja dla rodaka.rodaczki?!!!!!!!!/..zauwazylam ze jesli wypowiedzi niektorych osob traktujemy jak swoje mysli i widzimy podobienstwo to lubimy ta osobe..jesli nie znajdujemy podobienstwa..to odrzucamy..i potem mimowolnie/podswiadomie osoby te atakuja danego forowicza..nastawiaja sie na rozrywke stalej krytyki/ach ta anonimowosc..niczym plaszcz czyniacy cie niewidzialnym!/..co by dany forowicz nie napisal to go batem,batem..smagają slowem...kilku osobom przestalam /3/ odpowiadac..reagowac..bo mija sie z celem..Pozdrawiam he he..cieplutko..u mnie upal...lato wrocilo!
u mnie tez upal ;)
najśmieszniejsze jest to jak ktos pyta tu o rade, opinie i nie daj bog uslyszy coś czego nie chcial uslyszec...wtedy zaczyna sie jatka...jak przedszkolak, ktory wlasnie odkryl, ze swiety mikolaj to przebrany wujek Zdzisiek i czar pryska ;D wiec sie buntuje, kopie, wyzywa, krzyczy i ryczy w nieboglosy..
Witaj.Jak jest z pracą w Reggio di Calabria? Ja jestem po rehabilitacji masaże i odnowa biologiczna.Czy w tym zawodzie coś znajde?Pozdrawiam
....Polka kierowała kalabryjską mafią...29-letnia Polka kierowała gangiem kalabryjskiej mafii 'ndranghety, kiedy jej partner, boss klanu Michele Bruni, był w więzieniu. calosc tu:http://www.rp.pl/artykul/33,579163.htm
Dziewczyna z Tomaszowa Lub. szefową włoskiej mafii ..jest i foto mozna obejrzec' blond pieknosc' corę polskiej ziemi...http://polonia.wp.pl/title,Dziewczyna-z-Tomaszowa-Lub-szefowa-wloskiej-mafii,wid,13003510,wiadomosc.html
Temat przeniesiony do archwium.
211-217 z 217
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka