Do naszych dziewczyn

Temat przeniesiony do archwium.
181-188 z 188
| następna
sittsam...hmm przeczytałam artukuł ale ok z samym zdaniem które przytoczyłeś się zgodzę ale już artykuł mało do mnie przemówił...od takie pierdzielenie o niczym...a przykład o lubieniu się....:):):)-tu bez większego komantarza może tylko dodam, że słyszałam w wersji kończącej się na "..bo ja cię kocham"-eh to ja z tej opcji zrezygnuje...tandetne:)

a jeśli chodzi o komplementy to kobiety dobrze wiedzą kiedy kłamiecie (w większości)...Wam (jako facetom- uogólnienie) nie chce się wysilić, tak jak pisała Sette odklepujecie kilka rutynowych tekstów i myslicie że już wystarczy ...powinnam się teraz spytać...i jak Wam się żyje z rozczarowaniem w tej kwestii???...(tak ironia :) )...
rodzaj komplementów???...oj banał w stylu ...."masz oczy jak ...." -zlekka śmieszne...proste komplementy użyte w odpowiednim czasie i w otpowiedni sposób są najtrafniejsze...

ojoj...tylko czemu ja Wam (facetom) takie rady udzielam, czym sobie zasłuzyliście??:):)...
Sittsam...nie wybroniłeś się niestety...bez faktów nie ma winnych:)
oh miało być...bez dowodów nie ma winnych :)
Agnieszko, ja się nie dziwię że bronisz swojego poradnika. :)
Gaio vel cartone11 , jeszcze się nie wyzbyłaś tego swojego wulgarnego języka. Cytuję:
cartone11 28 Kwi 2008, 18:32 odpowiedz
a che cazzo te ne frega? a ty czyim bylym jestes ? ty jestes kablujacym konfidentem, zwyklym lizusem, dupolizem, dwulicowym pieniaczem,najobludniejszy z obludnych. Wlasnie poznali sie na tobie,niech przejrzą na oczy.Gurdate qui ,gurdate!
http://www.wloski.ang.pl/Przetlumaczycie_prosze_30039.html
ależ nie wiem czy zauważyłeś ale przeczyłabym teraz sobie samej gdybym była jego autorką...eh, serio oczekiwałam konkretnych agrumentów ale...nie przemyślałęś do końca strategii:)
Popiszcie troche na moim temacie.
Bo zaczyna capic padlina od nie ruszania :)
Ja na przykład Włoszek nie lubię . Polki pominę , ale za to ostatnio przyglądam się Czeszkom :)
A ja czasami lubie sie spotkac z dziewczyna lub posluchac takie co maja duzo do powiedzenia az buzka im sie nie zamyka.Taki chodzacy repertuar wymagan i zadan partnerskich :).
Mozna sie przy takiej lalce dobrze ubawic.
Temat przeniesiony do archwium.
181-188 z 188
| następna

« 

Solo italiano

 »

Życie, praca, nauka