CELI

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 232
Prosze podaj maila to podesle CI testy do CELI 3
Ciao Moniko!
Czy moglabym sie dolaczyc do prosby o materialy do CELI 3. mam skromny zamiar podejsc do niego juz za miesiac.pozdrawiam cieplutko.
oto moj adres: [email]
z gory bardzo dziekuje
juz wyslalam. mam nadzieje ze dostalas
pozdrawiam
mam do sprzedania książkę z testami CELI 4, z 1995 i 1996 (są 4 ezgaminy) wydanie książki 2003 rok. + CD z nagraniem tesktów do części ze słuchu. Całość w księgarni językowej kosztuje 126 pln+koszty wysyłki.
U mnie 100,-pln z wysyłką. Stan materiałów idealny, testy nie są rozwiązane (myślałam o odsprzedaży książki, więc rozwiązywałam na osobnej kartce.) Jak ktoś jest zaiteresowany proszę o info na [email] Mogę też wystawić materiały na Allegro. Jak ktoś chce mogę do tego dodać wydrukowane tesy z 2003 roku Celi 4 i 5.

Ps. zdawałam w tym roku w Tarnowie - polecam, atmosfera luźna i niestresująca. No i dla przyjezdnych tańsze noclego itp.

Pozdrawiam
Moniko czy mogę również ja prosić Cię o przesłanie testów z celi? z góry dziękuję ślicznie!!!moj mail: [email] ciao
Cześć Monisiu! Mam do Ciebie prośbę, jeśli to możliwe wyślij mi mailem przykładowe testy jakie masz....bo ja nie mam materiałów a ty coś posiadasz (z tego co widzę)...więc byłabym ci niezmiernie wdzięczna. Oto mój adres: [email]
Pozdrawiam Cię serdecznie,
Magdalena :)
zgadzam sie z Ania. Ja tez zdawalam w Tarnowie, atmosfera byla prze mila, nikt sie nie stresowal, a jak ktos czegos nie wiedzial, to lektor-egzaminator go naprowadzal. Polecam. Na egzaminie byli ludzie z calej Polski, co mnie bardzo zdziwilo, gdyz Tarnow nie jest duzym miastem a mimo to... tylu ludzi zjezdza sie tam tylko po to, by zdac CELI. Lepiej zdawac w listopadzie niz w czerwcu. sprawdzone. i niewazne gdzie. lepiej w listopadzie.
ja tez zdawalam w Tarnowie....atmosfera przecudna a pani Barbara Qurino Bienkowska przewspaniała..

polecam rowniez:)
jeśli możeszto prześlij mi testy dzięki
pewnei moge ale podaj maila
Witaj
Chciałabym zdawać CELI 3 w czerwcu tego roku. Jesli możesz, przeslij mi prosze przykładowe testy na maila [email]

Dziekuje i pozdrawiam
Marlena
Ja mam podobna prosbe, jesli ktos moze mi przyslac testy (CELI, CILS ), bylabym bardzo wdzieczna. Moj dares: [email] A moze ktos opisze mi swoje doswiadczenia?. Pozdrawiam
cześć Moniko,ja mieszkam od lat we Włoszech, bardzo chciałabym zdawać CELI na wszystkich poziomach. Władam dość dobrze tym językiem,ale potrzebne są mi testy i inne materiały.Prosiłabym Cię o przesłanie mi informacji na temat CILS i różnych materiałów.Dzięki i pozdrawiam
Obecnie jestem w pracy,.... wiec nei mam testow przy sobie.. niemniej jednak wysle wam je z domku.
przepraszam ze tak pozno odpisuje.. ale zaglądam tu coraz rzadziej..
acha.. no i podaj maila
Droga Marleno,
Nie wiem czemu ale zwróciło mi maila do Ciebie.
napisz na mojego [email] i wtedy przesle Ci testy.
pozdrawiam
MOnia
ja tez bardzo prosze prosze o te testy. z gory dzieki.
[email]
jesli mógłbym to też chciałbym poprosić Cię o te testy CELI, które masz w wersji elektronicznej, z góry bardzo , bardzo dziekuję. Chetnie moge sie z Toba wymienic na jakies inne materiały...... jeśli oczywiście takowych bys potrzebowała. pozdrawiam, mój mail : [email]
Ja takze chciałabym sie dowiedziec cos o tych egzaminach i uzyskac jakies materialy przygotowujace. dodalam Pana do listy na gg ale widze, ze jest Pan ciagle niedostepny. zalezy mi bardzo na wszystkich informacjach z tym zwiazanych. chcialabym zdawac w czerwcu, choc nie mam pojecia jak wyglada taki egzamin i nawet na jaki poziom wycenic moje mozliwosci...czy moglibysmy sie skontaktowac w jakis sposob? bylabym bardzo wdzieczna. pozdrawiam serdecznie!
kochana moniu! jakos mi tak glupio prosic cie o te materialy, bo juz chyba niezla kolejka sie ustawila. ale to dla mnie bardzo wazne, apeluje bez konca wszedzie gdzie moge i zero odpowiedzi. blagam, wyslij i mi te materialy, moze kiedys bede mogla ci sie jakos odwdzieczyc! dziekuje z gory!
mONIA,CZY MOGLABYS MI PRZESLAC PRZYKLADOWE TEST CELI? GRAZIE IN ANTICIPO [email]
Witam .
Przeslalabym Ci z checia ale moze podaj maila bo nie bardzo mam gdzie jak mi go nie dasz":):)
pozdrawiam
Czy i ja bym mogła prosić?? Z góry bardzo dziękuję :) [email]
te testy od CELI 1 do CELI 5 z lat 2003 i 2004 znajduja sie na stronie www.unistrapg.it a potem nalezy kliknąć na linek ,,past papers'' . Są w wersji PDF ...... .pozdrawiam przygotowujacych sie do Celi :)
Czesc Monia,niezla kolejaka ,ja rowniez nie bede orginalna,i jesli to nie klopot moze moglabys mi wyslac testy.Dzieki [email]
Faktycznie bez problemu mozna ściągnąc wszystkie testy. wielkie dzięki !
Biedna Monika:) moge sie podlaczyc w kolejke po [email] z gory bardzo dziekuje wszystkim ktorzy testy rozpowszechniaja:) zycze milej nauki...
ja tez!!potrzebuje cokolwiek macie z [email]
ja tez, ja też... [email]
Witam was wszystkeihc. Przepraszamz ze dopiero teraz odpisuje ale ostatnio jakos rzadko tu zagladam. Przygotowuje sie do wyjazdu do Włoch.. i szlifuje jezyk gdzie indziej:).
Prosze Was wszystkich. Ci którzy chca testy piszcie na mojego maila: bedzie mi latwiej odpisywac bo szczerze mowiac to sama sie zgubilam komu juz przeslalam a komu jeszcze nie:
podaje wam maila:
[email]
Pozdrawiam serdeczeni e un bacio.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 232

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka