CELI

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 232
Hej!Wie ktoś z Was czy są już wyniki listopadowego CELI ?Od kilku dni bezskutecznie próbuje sie dodzwonić do Instytutu a to chyba już najwyższa pora, prawda?Pozdrawiam:)
Oooooo już są wyniki!Jak Wam poszło?
Ja do instytutu tez nie moge sie dodzwonic juz od tygodnia ;/ Sa moze gdzies te wyniki w wersji elektronicznej?
Niestety nie, informacje możesz uzyskać dzwoniąc do instytutu tylko i wyłącznie.Który poziom zdawalas?Pozdrawiam:)
ja wyslalam przyjacielowi karte heyah,na ktora pisze smsy.Sms z heyah na heyah kosztuje 3 grosze.Musi miec przy sobie 2 komorki(jesli nie wiecej),ale to dla nich normalka.pozdrawiam
Aha, w takim razie bede dzwonic ;) Zdawalam CELI 3. Pozdrawiam!
... i sie dodzwonilam. Mam B.
mam pytania do osób, które mają już za soba którąś z części CILSa, w czerwcu chce podejsc do 2,..... czy podczas egzaminu moge zapytac po polsku jesli nie zrozumie polecenia? i jak wyglada egzamin ustny, mam wydrukowane testy ale ta czesci jest dla mnie mało czytelna.... poproszę o wczelkie "ciekawostki"
Witam wszystkich...ja takze chcialbym zdawac w czerwcu tego roku CELi tylko nie wiem ktory pozniom...nie orientuje sie take jaka ocena jest wyzsza...czy moiglby mi ktos napisac cos na ten temat...z giry dziekuje i pozdrawiam
Chciałabym w tym roku zdawać CELI 3, ale nie jestem jeszcze do końca zdecydowana.Jeśli ktoś też się przygotowuje na ten poziom to może moglibyśmy wymienić informacje lub porozmawiać na ten temat. Mój e-mail [email]
czy ktos zyczliwy moglby mi przeslac testy do celi2. dzieki serd

[email]
witam , mam wielka prosbe czy moglabys mi rowniez podesłać te testy do CELI, naprawde bardzo mi na tym zalezy
z gory dziekuje
to moj email : [email]
Monika! Bylabym niesamowicie wdzieczna gdybys mi mogla wyslac na maila [email] testy do CELI 3, co prawda jestem zainteresowant tym zeby zdac odrazu CELI 5, ale chciala bym zobaczyc co mniej wiecej jest w tych testach...i jeszcze jedna sprawa...wie ktos moze gdzie mozna zdac w Krakowie CELI?? kiedy sa zapisy? z gory wsztkim dziekujernPozdrawiam Asia :):):)
Monika! Bylabym niesamowicie wdzieczna gdybys mi mogla wyslac na maila [email] testy do CELI 3, co prawda jestem zainteresowant tym zeby zdac odrazu CELI 5, ale chciala bym zobaczyc co mniej wiecej jest w tych testach...i jeszcze jedna sprawa...wie ktos moze gdzie mozna zdac w Krakowie CELI?? kiedy sa zapisy? z gory wsztkim dziekujernPozdrawiam Asia :):):)
Cześć.
Mam wielką prośbę o te testy na celi 3, poproszę jeśli to nie problem.
[email]
hej
jesli ktos zdawal Celi3 w warszawie, to bardzo prosze o podzielenie sie wrazeniami, ja zdaje za miesiac i niewiem czego sie spodziewac.
prosze o pomoc
chetnie rowniez na [gg]
pozdrawiam
Kwalifikowanym nauczycielem w liceum zostaje sie juz po celi 3
Czy jesteś pewna, ze po CELI 3 mogę uczyc w szkole? Zdawałam ostatnio, czekam na wyniki. Myśle, ze poszlo dobrze. Jastem nauczycielką NP i z chęcio pouczyłabym włoskiego.
Hej!Czy ktoś z Was posiada przykladowe arkusze CELI2 z lat ubiegłych?Mam tylko te które są na stonce Universita per Stranieri di Perugia ale jest ich tam niestety niewiele a wiadomo, że im więcej ćwiczeń tym lepiej.Stąd moja prośba, jeśli jesteście w posiadaniu materiałów z lat ubiegłych bardzo prosze o przesłanie mi ich na maila: [email] Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam.
wejdz na strone uniwersytetu w perugi.tam sa wszystkie arkusze...nie pamietam adresu wle sama to sobie z tamtad sciagnelam.zadzwon do wawy do instytutu wloskiego
Wchodziłam już na tą strone, interesują mnie inne arkusze z poprzednich lat, dużo starsze od tych które tam są z lat 2[tel]
MAM MALE PYTANKO,CZY EGZAMINY CELI NALEZY ZDAWAC ZACZYNAJAC OD 1 STOPNIA,CZY MOZNA PRZEJSC DO WYZSZYCH,DZIEKI
Oczywiście, że można!Nie musisz zaczynac od 1, jesli tylko czujesz sie na siłach możesz rozpocząc nawet i od 3! :))
Pozdrawiam.
wlasnie, czy moze ktos wie jak znalezc starsze testy?
siedze, wertuje w google i nic...


strona testow 2[tel]
http://www.ac-reims.fr/datice/italien/certificazioni%20italiano.htm#celi
wielkie dzieki
Melatrata a gdzie szukałas? ja już przekopałam całego neta, szukałam i na polskich i na włoskich stronkach i nic poza testami z lat 2[tel]nie znalazłam, owszem są ksiażki z egzaminami z lat 90-tych ale kosztują niesamowite pieniądze...
Czesc Octavia:), szukalam na polskich, wloskich, brytyjskich stronach i nic. widzialam te ksiazki ze starymi testami w internecie,sa w kilku wersjach. jedyne co znalazlam nowego to spis pomocnych ksiazek na celi5. dla mnie poki co za wysoko.no ale szukam dalej, gdzies musza byc....
Nio dla mnie 5 to tez za wysokie progi jak narazie, interesuje mnie 2 i 3 :)
siedze i dalej szukam. nawet znalazlam C.V. jednego pana, narodowosci greckiej, ktory wlada 11 jezykami (francuski, angielski, wloski, hiszpanski, dunski, portugalski, perski itd....), poza swoim macierzystym greckim. az polowa jezykow jest udokumentowana certyfikatami (angielski CPE, wloski CELI4 i itd...) padlam:) az sobie zapisalam strone w ulubionych:)
szukam dalej...
a ja wciaz szukam starych testow CELI3:)))
i nie moge tych starych testow:(((
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 232

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka