CELI

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 232
Interesuja mnie egzaminu CELI i CILS - wlasciwie to nic jeszcze nie wiem...mieszkam we Wloszech od kilku lat i pracuje jako tlumacz dla roznych firm....nie mam zadnego dyplomu, a bardzo chcialabym aby potwierdzic na papierku moje umiejetnosci - napiszcie mi prosze do czego uprawniaja kolejne egzaminy - czy w ogole uprawniaja do pracy z jezykiem wloskim??? Ktory z egzaminow jest lepszy CELI czy Cils?
Pozdrawiam
Witam wszystkich.Już kompletnie zgłupiałam o co chodzi w tych egzaminach.CELI CILS-czy możecie mnie poinformowac gdzie się zdaje te egzaminy i mniej więcej w jakim terminie.Z góry dziękuję i pozdrawiam
Kochani pomóżcie!!! Weszłam na stronę unistrapg po przykładowe testy ale strona mi się zacina i nie chce isć dalej.Niestety dzisiaj jadę do szkoły a tam nie mam za bardzo dostępu do neta.Czy ktoś mógłby mi przesłać na maila testy z celi 2,3,4 ??? Bardzo bym prosiła. Mój mail [email] Z góry dziękuje i pozdrawiam
CZesc!
Własnie przegladalam forum i bylabym wddzieczna za przeslanie mi materiałów do Celi. włoskiego ucze sie rok i zbieram informacje i materiały. może mi powiesz co obowiazuje na Celi 1 i 2. bym byla bardzo wdzieczna.
Jesli czegos potrzebujesz to w miare mozliwosci pomoge.
Dziekuje. Mój email- [email]
Słuchajcie mam głupie pytanie własciwie ni z gruszki ni z pietruszki.
Znacie jakas strone włoska gdzie mozna wysylac smsy z netu z Polski do Włoch. Przeciez jak ja bede tak pisała te sssmesy z komórki to zbankrutuje...mam nadzieje ze macie jakis pomysl...
pzodrawiam
Czesc wszystkim, ucze sie wloskiego 6lat, teraz zdaje mature rozszerzona...do ktorego Celi polecacie mi podejsc 3 czy 4?
Ciao :) Mam pytanko. Pisałaś, że masz testy do egzaminu CELI. Ja w tym roku zdaję CELI3. Czy dałabyś radę podesłać mi je na emaila [email] Byłabym naprawdę wdzięczna! MONIA :)))
Ciao Ewelina! Jakbyś miała testy do CELI3 czy mogłabym Cię prosić o podesłanie ich także mnie? Podchodzę do egzaminu w tym roku, a nie mam za bardzo z czego się uczyć. Byłabymm wdzięczna :))) Mój email: [email] Salutoni :)))) Monia :)
Ciao :) Podchodzę do CELI3 w czerwcu tego roku. Przeczytałam, że posiadasz testy ... czy byłabyś tak miła i podesłała mi je na emaila? Mój adres: [email] Monika :)
Ciao :) Także ja podchodzę do CELI3 w czerwcu. Jakbyś miała już testy czy podesłałabyś je także mnie? Mój adres: [email] Salutoni, Monika :)
Droga Aniu!Powiedz,gdzie mieszkasz?Ja mieszkam od 4 lat we Włoszech i mam kłopot ze znalezieniem pracy tłumacza pomimo,iz mam papiery dokumentujące ukończenie kursów we Włoszech i certyfikaty Celi. Może sie spotkamy?Bardzo mnie zainteresował fakt,iż nie pytano cię o uprawnienia językowe...
Pozdrawiam!
chcialam cie prosic o przeslanie mi przykladowych testow i jakis wskazowek na temat nauki jezyka w polsce. teraz jestem we wloszech ale we wrzwsniu wracam do polski i chce przystapic do egzaminow.
zapomnialam podac maila. to on [email]
ciao, mam prośbę, mam zamiar zdawać CELI 4 ale kompletnie nie wiem, gdzie kiedy można zdawać ten certyfikat i ile + o - kosztuje; jeśli dobrze usłyszałem jest on na poz. CAE? i jeszcze jedno: czy we Wrocławiu jest jakaś szkoła językowa, która zajmuje się przygotowaniem do CELI, albo jakakolwiek dobra szkoła, żeby trochę się przygotować (same testy nie przygotują...chyba); cmq uczę się już od kilku lat, wróciłem właśnie z Socratesa a CELI 4 to już mocna sprawa; grazie mille per le informazioni, saluti
Ja się dołączam do prośby Ani. Też chciałabym się dowiedzieć konkretnie, do czego uprawniają kolejne egzaminy CELI. Zdalam już dość dawno CELI3 i w sumie nie wiem, co z tego mogę mieć poza samym papierkiem, który ewentualnie można pokazać starając się o pracę...Wydaje mi się, ze CELI 3 jest nieco wyżej niż angielski FCE, bo w sumie FCE to dość podstawowy poziom...Ale istotnie oba mają poziom B2 (średni wyższy jak gdzieś czytałam)...Czy istotnie po CELI5 można uczyć języka włoskiego?! A jeśli to gdzie, w szkole?...
Celi można zdawać w Krakowie i Tarnowie (polecam Tarnów- 1000 razy lepsza atmosfera). Najbliższa sesja będzie pewnie po 20 listopada. Koszt 400 zł. Szczegóły na www.wsz.tarnow.pl
witam , jeśli macie może jakieś testy do celi tre????jeśli to możliwe to czekam i pozdrawiam!!!!
Mój mailik [email]
Proszę prześlij mi testy na celi 3 Pozdrawiam Przemek moj mail [email]
Hej, mam do sprzedania nowiuska ksiazke przywieziona z wloch, wydana przez uniwerek w perugi. 4 pelne testy z kluczem + cd z nagraniami do czesci z rozumieniem ze sluchu oraz szczegolowe wyjasnienie przebiegu egzaminu, zasad punktacji i inne przydatne informacje. Ja sie z tej ksiazki przygotowywalam i zdalam spiewajaco. Nie pisalam po niej, cwiczenia robilam w zeszycie, zatem kazda strona jest tylko raz otwarta. Stan idealny. Jesli ktos ja ode mnie odkupi dorzucam od siebie plytke z nagranymi ponad 20 testami zarowno CILS jak i CELI z kluczami oraz innymi gadzetami. Ja za caly komplet zaplacilam ok 25€, sprzedaje za 70 zl. Kontakt na [email]
Hej,mam pytanko odnośnie CELI1?Czy ktoś z was zdawał i moze mi powiedzieć jakie sa wymagania gramatyczne na tym poziomie?Na co konkretnie trzeba zwrócic uwage?Widziałam egzaminy z lat ubiegłych ale w sumie niewiele mi to mówi.Jak wygląda ustna część egzaminu?Bardszo prosze o jakieś wskazówki i ewentualne rady!
ciao , no ja wlansie tez sie w tym samym temacie zaglebiam, wejdz sobie na stronke www.unistrapg.it wbij na CELI (no to chyba oczywiste:P) i tam kliknij na "past papers" i bedziesz miec przykladowe tesciki do CELI :D
Saluti da Basienka
Witaj Moniko!
Mam małe pytanko czy moza sie z Toba skontaktowaC?
[email]
witajcie czy ktos moglby mi przeslac materialy do celi [email]
Chcialabym zdac taki egzamin,ale nie wiem jaki poziom wybrac.I czym sie rozni To CELI 1,2 ,3,4 i 5 od CILS czy jakos tak.???Napiszcie prosze. A jak obleje to co?Strace te 5[tel]zł....???
witam Moniko chcialabym odejść do egzaminu z j. wł czy mogłabym prosić Cie o testy umożliwi mi to ocenę mojego poziomu nie wiem do, którego poziomu startowac i czego sie uczyć. Z góry dziekuje, e-mail [email]
Witajcie. ja bardzo chcialabym zdac :-) CELI 3 w czerwcu 2006, czy moge prosic o przeslanie mi materialow ? Bardzo prosze. Do osob, ktore takie egzaminy maja juz za soba- podzielcie sie wrazeniami.
Gapa ze mnie :-) Moj [email]
Czy Cils 2 można zdać po 3 latach nauki w szkole jezykowej.W ostatnim roku przerobiłam ksiazke Rete2 ale mam roczna przerwe od tamtego czasu.
A moze ktos wie, do ktorego celi mozna podejsc po rete3..? I jeszcze prosba, pozwolcie, ze dolacze sie do prosby o przeslanie niepotrzebnych Wam juz testow do celi 3 - wlasnie okazalo sie ze musze je zdac do konca roku, a nie mam pojecia, o swoim obecnm poziomie...:) Zgory dziekuje!
[email]
dlaczego nie sciagniesz sobie testow z poprzednich lat z netu?
wszystkie poziomy i mozna sprawdzic na ktory sie umie...



http://www.cvcl.it/canale.asp?id=80
pzdr:-)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 232

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka