CELI

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 232
widzialam te testy, dlatego mam swiadomosc, ze jesli nie przysiade to na pewno nie zdam...za tydzien ostra praca!
...zobaczymy;P
Ja sciągałem z www.clubitaliano.pl gdzie są CELI od 3 do 5.
A ja mam pytanie:
Nie wiecie, gdzie można zdać Celi 2? Byłam na stronie włoskiego instytutu kultury w Krakowie, ale tam jest mowa tylko o Celi 3-5. Nic o 1 albo 2. Proszę o pomoc! :)
guarda pwsztar.edu.pl
ciao!
io parto la domenica mattina presto con un pò di amici ci vediamo là- czy mogłabym prosic o przetłumaczenie. dziękuje
grazie:*
io parto la domenica mattina presto con un pò di amici ci vediamo là ---- wyjeżdżam w niedzielę wcześnie rano z kilkoma przyjaciółmi zobaczymy się tam.
:)

A tam swoją drogą, byłabym wdzięczna, gdbyby ktoś mógł mi przesłać przykładowe CELI 1 2 i 3. Z góry dziękuję. :)
chcialabym przystapic do CELI 1 lub 2 w listoadzie w Sienie lub Perugi.Nie wiem od czego zaczac moze ktos cos podpowie?Jakies namiary na uczelnie?moze ktos udostepni mi testy z Celi pozdrawiam moje gg 1[tel]poczta [email]
Czy ktoś zdaje 19 listopada egzamin CELI w Tarnowie
Witam!niestety ja zdaje we Wloszech ale chcialabym sie dowiedziec czy juz zdawalas ktorys stopien i jak to wyglada?pozdrawiam iwona
Jeśli można to też poproszę o przykładowe testy [email]
Z góry thx.
Tak. Ja zdaję w Tarnowie:)
sztencelek, który zdajesz poziom, jesli mozna zapytać?
Witam wszystkich w piękny poegzaminacyjny wieczór!!!I jak wrażenia?!Ja zdawałam w Rzymie CELI4. Mam mieszane uczucia co kilku zadań:przede wszystkim C2, które tym razem okazło się dla mnie dosyć cięzkie i mało przejrzyste.
ciao pawianek, bienvenuto a Roma!!! to jak? pomozesz mi w tych restauracjach?
bo poki co mam tylko propozycje skrojenia 50kg zuchini:-)
Witam!Dzisiaj sie dowiem. Jesli beda tam kogos potrzebowali, to od razu dam Ci znac! Pozdrowionka!!!
sztencelek i jak Ci poszedł ustny?nie mogłam czekać żeby zapytać bo chciałam zdążyć na pociąg :)
Chyba nawet nie tak źle... Zobaczymy, jak przyjdą wyniki:)
ja też nie mogę znależć wyników na stronie uniw.w Perugii,zadzwonię po N.Roku do Tarnowa,a Ty dowiedziałaś się już coś?
Też nic nie znalazłam... Nie umiem się zalogować. Ale mam nadzieję, że skoro już tak długo czekam, to się nie rozczaruję tymi wynikami ;)
Sonia, tam jest miejsce na login i haslo - mi one przyszly mailem. Jak juz sie zalogujesz, to daj "candidati" na gorze. Jak nie dostaliscie hasla, to chyba nie ma sposobu, zebyscie ze strony mogli to przeczytac.. Tylko w centrach sie dowiecie, nie trzeba od razu do perugi, mi powiedzieli w warszawie
no ja właśnie próbowałam dziś dzwonić kilka razy do Tarnowa, ale nikt nie odebrał.
Ja tez probowalam sie dodzwonic ale nikt nie odbieral, jutro od godziny 12 do 14 ma byc Pani Quirino pod nr [tel]
Nie wiem, jak Wy, ale ja ciągle nie znam swoich wyników...
Cześć!!w tym roku mam zamiar zdawac CELI3. Proszę napiszcie jak taki egzamin wygląda, czy jest bardzo strasznie wogóle? na co zwrócić uwage przygotowując sie bo niestety po przeglądnieciu testow z lat poprzednich mam metlik w glowie.Moj [gg] . Z gory dzieki i pozdarwiam
No właśnie, jak to wygląda i co polecacie Celi czy Cils? I czy między nimi są jakieś większe różnice??
Ja tez do tej pory nie znam swoich wynikow i z tego co sie pytalam, to szybko ich nie poznam.
Bardzo proszę jeśli ktoś mógłby mi udostępnic testy celi1 byłabym ogromnie wdzięczna mój adres [email]
dziękuję i pozdrawiam
http://www.cvcl.it/canale.asp?id=80
Czesc wszystkim.Czy ktos moglby mi wyslac testy na CILS 3 i 4. Wprawdzie zastanawiam sie nad zrobieniem tego certyfikatu tutaj we Wloszech, ale dobre i takie... moj email: [email] Pozdrawiam i dzieki aga
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 232

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka