DAwid_g

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 221
fatto!.
grazei per la foto
un'altro ranocchio:) a quanto pare;)
Irvin, ty potworze... a wczoraj to gdzie bylas, jak posilki nam byly potrzebne??:)
Dawid, nic nie doszlo...
pewnie miala problemy osobowe z Irwinem:)
Wczoraj byłam na zakupach, szukać jakichś gaci, zapisać się na angielski..strasznie dużo rzeczy, a czułam się fatalnie..jestem potwór, wiem...;)
poslalem na domene o2
Irvin był grzeczny, non rompeva troppo il cazzo ;)) Ti saluta...;)
non quanto basta
Come non quanto basta?
No jestes, jestes... Widzialas nasza wczorajsza pogawedke z adminem?
mi rifeerisco a rompere i cazzi
Pomidor, a ty to zdjecie komorka robilas? Bo tak niewiele widac, powiedzialabym... ;)
PS. Prosze nie nazywac machosa pomidora ropuchem, ropuch jest tylko jeden: MOJ!
chiedo scusa ,on lo faro piu'
Grazie della gentile collaborazione, caro Dawid.;)
Widziałam pogaduchę z Adminem, nawet się wypowiedziałam gdzieś pod wieczór.. jestem al corrente.. Dawid, Irvin non rompe abastanza secondo te? Vuoi che rompa di piu'??? Guarda che glielo dico e come fai a domarlo poi questo non lo so... Irvin e' imprevedibile
la paura mi costringe a collaborare ;)
Irvin, a gacie znalazlas?
Dawid, la paura è sempre stata il modo più efficace di tenere la gente buona...;)
no ...fermatela . ..ci fara cacciare da qui per sempre

gia che ci ha regallato cafeitaliano ...vuoi che cambi idea?
Nie, nie znalazłam gaci.albo drogie jak nie powiem co, albo brzydkie, albo za szerokie w pasie i za wąskie w d... itd itp..muszę jeszcze poszukać.. w piątek jadę do kumpeli to może razem znajdziemy..ja juz nie mam siły..e la gente va presa x il muso altrimenti ci fa il culo come un secchio..;) brava Dee :)))
madonna...ma voi siete le vipere tutte tre!
Sssssssssssssss.............. ;)
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS...
;)
Irvin, pogadajmy o gaciach (do pieluch mi sie nie spieszy:)). Jakich gaci szukasz?:)
ma che? e un nido qui? ma dove cavolo ho messo i piedi?
Dawid, pytanko mam. Ile czasu zajmuje ci posprzatanie lazienki?
Najnormalniejszych w świecie dżinsów ale nie a vita bassa bo ich nienawidzę..i nie na guziki..nie wiem, żadne tak naprawdę mi się nie podobają.. masz na oku jakąś firmę co robi fajne dżinsy?
Aaaa, to ty portek szukasz, nie gaci!!! Bo ja to juz sobie stringi jakies wyobrazalam...;)
Wiesz, ostatnio na Via Cola di Rienzo widzialam dzinsy (w sklepie "Gente"), w sumie to wcale nie takie fajne, dziwaczne nawet troche, kosztowaly 1000 euro... Zapraszamy do Rzymu!!!;)
Ty się śmiejesz, ja w Montegrotto Terme, albo w Abano (PD) widziałam dżinsy podarte, pociachane, pochlastane złotawą cieczą, prujące się wszędzie i kosztowały 300 euro... świat się kończy..Irvin mówi, że lepiej chodzić bez portek, ale tu wyjątkowo mam inne zdanie..;))
no, ale 300€ a 1000€ to roznica... rzym wygrywa!:) Te dzinsy tez byly czyms pociapane, i chyba nawet jakas badziewna koronka sie wsrod dzinsu zapetala...
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 221