DAwid_g

Temat przeniesiony do archwium.
211-221 z 221
| następna
No i co???Teraz to pewnie jestescie z siódmym niebie,nie? Macie swoje forum,ale tak naprawde,to głupota na głupocie...
Nie obrazajac nikogo,oczywiscie...
Ja zawsze jestem w siódmym niebie :)) A jak ci się nasze forum nie podoba to wolna droga, wypad z bara i buonanotte..również nikogo nie obrażając i grzecznie się kłaniając (Irvin macha łapką)
z tego co wiem,to na to forum,specjalnego zaproszenia nie trzeba,nie? Wiec mozna sobie tu wchodzic i czytac,no i .... swoja opinie tez przedstawic...co tez wlasnie uczyniłem.
Mamy tu Gościa Wielu Barw, ależ ty zmieniasz imiona, jak w kalejdoskopie :) Ja osobiście zaproszeń nie wydaję..pamiętaj tylko, że jak będziesz pisał tutaj to niewiele osób przeczyta to, co piszesz :) Nasze głupoty nie pojawiają się w ogólnych nowościach (a i dobrze) .. miłego pisania i pozdrowienia od Irvina :))
No cóż...nie udało mi się zagaić rozmowy...
A próbowałeś :))))))))) ?
Tak szczerze..to stanowicie dosc zamknieta grupe( bo i tak sami sie okreslacie) i nie wiem czy nowe osoby(jesli takie sa)maja odwage sie odzywac w waszych watkach...
Zawsze trzeba próbować, kto chciał się dołączyc to się dołączył, nikt nie został tu zaszczuty bez powodu :) ..fajnie że się odzywasz, mnie osobiście nie przeszkadzają nowe osoby byleby nie zamęczały mnie tłumaczeniem miłosnych smsów i nie usiłowały wmówic mi, że ponieważ piszę o Rycerzach Jedi to automatycznie jestem idiotą :)) Wtedy obywatelska odpowiedzialność zmusza mnie do sprowadzenia ich z chmur na ziemię, a to czasem boli :)) Irvin znów macha łapką
Sorry,ale ja Ciebie idiotą nie nazwałem...
Chvciałbym jedynie nadmienic,ze temat wyszych wpisow nie zacheca nowe osoby do podejmowania dyskusji.Jak bedzie jakis fajny i życiowy temat,to sie odezwę,ok?
no to pozdrawiam.
Aha...jeszcze jedno...napewno,nie będę prosił o tłumaczenie miłosnych wyznań
Jak trafisz na życiowy temat to ok..:) Ah, i może załapiesz się na -10% na świetlny miecz :)) Trzymaj się!!
Buon di' tutti.Come va sta mattina?Che tempo schifo che fa:( Salutoni per voi baci:):):)
Temat przeniesiony do archwium.
211-221 z 221
| następna