DAwid_g

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 221
jane , jane!!!!same milutkie dzieciaczi tu siedzą!!!!nieprawdaż!!!niech nomi sie tylko dawid tu nawnie!!!!pomo vel pomodoro vel vipera mu pokaże!!!!ha ha ha
bój się !!!
Nie bij Dawida..bo utracimy jedyne męskie ziarno, które wzeszło na tym czarnobylskim gruncie wiedźmowego kółka..
To dawid ma ziarno?.. (zapytala z zaciekawieniem Dee)
Oh Dee - jęknął z e wspólczuciem Irvin - to ty nie wiesz że Dawid to jedyny przedstawiciel męskoroślinnego gatunku rozkrzewionego w tajemnicy przed Górą w zaciszu Getta Wiedźm? Dawid jest Ziarnem - wykrzyknął Irvin patrząc z uniesieniem w niebo..
sabat czarownic!!!nieżle co !!!!i każda ma niezły charakterek!!!i jeden czarownik!!!!dawid
Nie!Normalnie,musze zawrocic..
Dee,oprocz tego ze jestes zla to jeszcze beszczelna!!
Dawid wez zrob z tym porzadek,bo ta cala DEE wlazi w twoje zycie z kopytami.....
Dee,nie zadaje sie takich pytan(gdzie ty bylas howana?)
dee ten paskuda wysłał ci moje zdjątko???jak to nazwał RANOCCHIO!!!!
Nooo..a Dawid to chyba uciekł.. a moje zdjątko masz, Pomo?
Wyslal wyslal... A jak dawid jest ziarnem, to do bani, rycerz Jedi wielkosci fasolki... He he..
nie Irvin cara ,nie man trgo foto, mam zdjecie czarownicy DEE!!!!a co ona śpi????
Pomidor, Dee nie spi, tylko pracuje!
no i co nic nie mówisz!!!!ma patrzcie ją!!!!takie ranochie jesteśmy???ha ha ha
Torno subito, raga
ty jedna pracujesz dziecinko!!!!w tych włochach paskudnych , ale ich przynajmnej trochę pogonisz!!!!co nie???
Na razie to oni poganiaja mnie...
llora me ne vado!!!!saluti per Dee Irvin help e Dawid!!!!vostra POMONA vel POMODORINA!!!A domani ragazzi!!!
Czesc, pomidor!!;)
oj chyba stracilem ciekawa rozmowe. jak zwykle:(
dziewczyny ? czy Wyscie cos palily na tej Waszej gorze?
rozmowa ma coraz wyzszy poziom..Admin na pewno sie ucieszy:)
Dawid, ja rowniz uwazam, ze nasze wywody filozoficzne bardzo admina uciesza, a wrecz moze sklonia go do przylaczenia sie do nas. Byle tylko nie zostal rycerzem Jedi, bo sa do bani...;)
teraz to sie obraze:/ jakbys miala takie swietlowki jak Irvin i ja to inaczej bys gadala.
Zupelnie nie rozumie co sie z Toba dzis dzieje...ahcaaa.
sluchaj to ze Ropuch powoli sprzata to nie koniec swiata.
Zawsze mozesz zamiast wlaczac telewizor skrecic sobie bata i chlopaka pogonic...a i moze sie gierka mu spodoba;)
pomysle.;) teraz spadam. buzka!
Dawid, jesteś tam jeszcze??????
tak ci sono
niezle go splawilas:)
No co ty..spławić??? Naaa...ja jestem otwarta na wszelkie przyjaźnie.. :-D mogę pomóc, pogadać itp..ale pokazów mody robić nie zamierzam a mama uczyła żeby nieznajomym namiarów nie podawać :)))))) Co tam porabiasz?
pracuje ...kurcze glowa mi juz peka..za duzo jak na jeden dzien..i pewnie godzinka mi jeszce zejdzie.
Wariatkowo istne.
Nie dajesz zjdec nieznajomym?
grzeczna dziewczynka
Ani zdjęć ani czego innego ..:)))))))))))
Nie dziwie ci sie...ja juz tez powoli zaczynam, juz sie młyn rozkręca..niestety..i na samą mysl czuje sie zmęczona..
gosc trzeba przyznac ze od razu do sedna dazyl...bez sciemy.

trzeba bylo powiedziec ze masz 65 lat...skoro szuka przyjaciol to te 20 lat nie powinno robic roznicy:)
ok. ja musze do pracy ...milego wieczora i a presto. Pewnie jutro mi cozs znow przepadnie ciekawego na forum ale mnie neistety nie bedzie. pazienza
No..ale to i lepiej, bo inni jemu podobni wypisują głupoty i dopiero potem się można kapnąć, że coś nie tak..:) A tu ile lat, gdzie mieszkasz itd itp, prawdziwy życiorys..właśnie, 65 też by mogło być, nie.. ? A co to, starym nie wolno..? Nad czym tak pracujesz, Dawidzie?
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 221