DAwid_g

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 221
mi raczej chodzi o szybkosc z jaka zareagowal...przypomina mi sie MIS :"rozmowa kontrolowana"
pisałem że na bieżąco kontroluje forum ;)
Admin wie wszystko, ma oczy dookola glowy, gorzej niz KGB.:)
Pozdrawiamy goraco!!! Wszyscy machaja lapkami!!!;)
Wszyscy machają łapkami na trzy cztery.. Irvin też... :)))) Kochamy Admina!!! Admin na prezydenta.... ;))
jesli mielismy kiedys jakis cien watpliwosci tera zjuz go nie mamy

Ps. jak juz jestes taki szybki to ucinaj wszytskie rozmowy nie na temat. ok?
Z gory dziekuje. Twoj fan
KOCHAM WAS!!!!!!!!1
Kiedys byl juz taki jeden co pozadek ze wrzechswiatem zrobil - Luke skywalker-zbieznosc imion nie wiem czy jest przypadkowa:)
vice versa
Dawid, uspokoj sie, przywoluje cie do porzadku!
Luke Skywalker, figlio di Anakin, se non sbaglio... molto intelligente Dawid tu sei.. si si .. paziente devi essere..molto paziente... :))
...i kto to mowi...DEe...a kto Ciebie potrafilby wczoraj do parzadku przywolac?;)
Ascolta il vecchio Yoda Dawid..MOLTO PAZIENTE TU DEVI ESSERE...
paziente come un cavagliere Jedi!
lo sapevo
Cavaliere Jedi essere tu vuoi..la strada molto tortuosa e molto insidiosa e'..ma se pazienza tu hai la vittoria tua sara'...
Oznajmiam wszem i wobec, ze jedyna normalna osoba w "grupie trzymajacej wladze" jestem JA!:)
Dee, nie chcesz zostac Rycerzem Jedi???
Rycerze Jedi sa do bani...
Ciao amici miei:)Come state?
Narazie nie miałam czasu przeczytać tego wszystkiego,a teraz tez muszę isć do sklepu.Pozdrawiam wszystkich,baci a dopo.
Dawid grazie della foto complimenti:)un bel tipo:)
Kto jest do bani??? :)) Rycerze Jedi??? Mamy miecze świetlne kupione na Allegro, świetliste płaszcze i Moc jest z nami.. Dawid, powiedz Dee że rycerze Jedi sa zarąbiści....
E tam, plaszcze macie z lumpeksu, a miecze uzywane. Do bani sa rycerze jedi... :)
tipo...? dobre
Jedi? sa najlepsi. Widze ze stoisz Deee po stronie zla. Irvin niech moc bedzie z Toba
normalnosc to zalezy od punktu widzenia.!!!!!!
Co, co, co z lumpeksu...?????? Nie znasz jeszcze mocy rycerza Jedi!!!! Wielu się już przekonało ze rycerz Jedi nie ugina się przed nikim ani nie uchyla przed niczym.. :)) Miecze używane fakt..z pokolenia na pokolenie.. :)) ale najważniejsze jest dobre wrażenie ;))
czyzby Dee wybrala ZLO?
Moc jest z nami Rycerzami..słuchajcie no ludkowie mili, nie ma kto jakiego problemu jezykowego z włoskim? Moglibyśmy pokazać Górze, że nie tylko o pierdołach i mieczach gadamy.. co? Zastanówta się..może byc na niby.. ;)
O, wlasnie, zlo wybralam!! Teraz bede czynic zlo!!! Wy jestescie Jedi (do bani), a ja jestem... hm... Mroczna!!:) "Tak i maly, tak i duzy moze mrocznym byc; tak i ja, tak i ty mozesz mrocznym byc! Tylko czarne glany sa naprawde funny,
bo mroczna zaloga nosi je na nogach! Tak i ja, tak i ty..." ;)))
wyglada na to ze wszyscy milcza
Czlowiekowi przed adminem Luke Skywalker nie dadza sie wykazac:(
Dee uwazaj na czarny kask...ponoc sie w nim zle oddycha.
rvin mi sa ze stracilismy kolezanke
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 221