DAwid_g

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 221
Nie czyń drugiemu co tobie niemiło Dee..i pamiętaj o zemście Rycerza z Allegro..jest bliska i niesłodka..
jak "swietlowka " po grzbiecie dostanie 2 razy od razu sie opamieta
Ciemna Strona Mocy wytrzeszcza na was łocy... Dawid, musimy odczarować Dee.. tylko jak..?
Że niby tak od razu z przemocą, Dawid? A Kodeks Administracyjny ;))?
neiwiem...innego pomyslu nie mam a Dee trza ratowac...bo skonczy zle
Może lanciamo un appello alla massa, che dici?? Facciamo una colletta di fondi.. tipo "1euro per Dee", coś jak "Kopiejka dla Polski"... che te ne pare?
teraz ide sobie kupic czarna koze, razem bedziemy czynic zlo!!!
Hi Wszyscy WIELCY TEGO FORUM(D&D&I&R),
widze ze nie zle sie bawicie....Zupelnie jak dzieciaki:)
Thanks Good ,ze macie w koncu ten nowy folder l`altrimenti lo vedrei male (no,DEE,wyka"rz" sie !!!Bo dzis nie masz zbyt wielu pozywek...)Jestes niczym wampirzyca wysysajaca poprawki ....:)
Saluti da Help
"Czarna koza w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą"..albo krowa ;) nie ważne..Dee dziecko, opamiętaj się..bo my tu już bez ciebie głowę tracimy..wróćććććććććććć...torna a Sorrento!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No, Help, GOD pisze sie przez jedno "o"... UAHAHAHAHA!!! Uwieeeelbiam czynic zlo!!!;)
Ja tam w Sorrento nie bylam, nigdzie nie wracam!
Witaj Help..bon di'..Admin nas wygonił do getta no to się w nim kłębimy na potęgę.. :)) A ty jak tam??? Pomożesz nam odczarować Dee??????
Jesteś niczym Gargamella...wiesz, noi siamo Puffi blu'..:)) Już nie wiem czy jesteśmy Rycerzami czy Smerfami, wszystko przez ciebie Dee i twoją kozę..
A ja uwielbiam Cie prowokowac...I dzieki temu tak bardzo Cie "lubimy"
Prawda Dae?
Meeeeee!!!:) A gargamel kochany jest, misiu pysiu, slodziutki, i tak ladnie czyni zlo!
Gargamel jest w dechę :)))) Ale ma tylko gatto Birba..a nie kozę
Czy wy nie jestescie dzis na "haju"?
Irwin,Dee to beznadziejny przypadek....Mysle ze tylko jej rabuch moze marnowac na nia czas.
Ach..:(Biedny rapuszek:(((((
Taaak? Hem hem hem.. a ja ciągle wierzę, że wróci.. dimmi..quando tu verrai..dimmi quando quando quando...
Bo to ja mam koze, a nie Gargamel!! To osobna jednostka, ale sprzymierzeniec.:)
no witam mszyscy już wkomplecie???
Zwarci i gotowi, jak OHP!Cześć Pomodorina!
Kochana Irwin,prosze Cie uwazaj na te wiedzme.Ona tylko na zdjeciu tak slodko wyglada...Bardzo sie o ciebie martwie bo za czesto przebywasz z Dae,to sie moze zle skonczyc...
Moze Cie zaczarowac i wtedy bedziesz taka zla jak ona i nikt juz nie bedzie cie lubil ani kochal,nie bedziesz miala przyjaciol,i bedziesz czynila tylko zlo....:(
Przemysl to prosze :)
Ja uciekam...
Zycze wam milego popoludnia...
Buziaki od Help
grazie dawid!!!ranocchio!!!!!ma fatti vedere la tua facciuccia!!!
Grazie help - Irvin ti sara' grato :) Bacini e baciotti sui due guanciotti!!!
witka hlp!!!
help, kopniak w dupsko na pozegnanie od czyniacej zloooo!!!;)
a ty co baby już uciekasz???
Vergognati Dee..i co sobie Admin pomyśli o naszym gettcie..jak ty tu takimi terminami rzucasz.. :((( :)))
a co ona dziś taka wojownicza???lbo zawsze jest taka a ja jeszcze tej kliki nie znam!!!!już mnie na pomodoro przerobiliście i mójego Amore i mnie od ranocchiów zwiecie!!!ha ha ha ;-}}}
Tu nikt nikogo od ranocchiów nie wyzywa eszyscy grzecznie machają łapkami ku Górze, chłepcą mleczko i sikają w pieluchy..od czasu do czasu mała pizza mieczem świetlnym i parę kopniaków.. ale w normie..Dee chce przejść na Ciemną Stronę Mocy i czynić zło wraz ze swą czarną kozuchą-kłamczuchą..i tak to się na razie przedstawia..Dawid boi się żmij, Help poszła do domu, Dee wariuje a ja..no cóż..użeram się z irvinem..
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 221