Forum Kregu Zla

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 158
poprzednia |
Grupa, zbiorka tutaj!!
Nie mozemy siedziec caly czas w jednej piaskownicy, bo sie przepelnia.:)
Buuuuuuuuuu..jesteśmy mroczni i źli i żywimu się Luke'ami Skywalkerami.. uszanowanie dla kozy :))
Żywimyyyyyyyyy się, oczywiście :))
Witaj, o Irvinie Jedi, ciasteczka przynioslas?
Irvin Wielki Jedi??? No nareszcie trochę szacunku.. ciasteczka zawiesiłam w siatce na klamce, jak koza nie zjadła to jeszcze tam wiszą..
Jaki znowu wielki, ja noc o wielkim nie mowilam, nie dopowiadaj sobie!:)) A kozy nie ma, na polowanie poszla bladym switem i jeszcze nie wrocila.
Dawid, prosze w tej chwili do nowej piaskownicy!!
cos ta koza miesozerna jakas? skoro na polowaniu.
Na dusze poluje, to nie mieso, tylko pozywka spirytualna (nie mylic z pozywka spirytusowa)!:)
Bladym świtem to koza trochę dusz nałapie..ludzie klną bo wstawać do roboty muszą a koza tylko na to czeka..łaps za złą duszę..i do brzucha nawet nie gryząc..
A zebys chciala wiedziec, kochana, blady swit to najlepsza pora. Bo nie tylko klna, bo do roboty musza, ale tez dlatego, ze korki (co za lowy w Rzymie, miodzio!!), ze autobusy sie spozniaja (idem!), ze kawa sie rozlala na ostatnia czysta koszule... Koza ma ucieche!
w takim rzymie to sie rozchoruje ta koza z przejedzenia...bedzie jej " duszno" o tych duszyczek
Koza pojemna jest, Dawidku, pomiesci kazda dusze... Twoja rowniez, chodz, chodz... :)
na szczescie daleko od Rzymu jestem
a po mojej duszy to by sie na pewno rozchorowala..a tego chyba nie chcemy.
No nie chcemy, nie chemy.:) Irvin, co jadlas wczoraj na kolacje?
coraz bardziej moje wyobrazenie o Dee ni epasuje mi do tego zdjecia co dostale. Albo jakis fotomontaz albo za cholree nie moge odpatrzyc sie rozkow i kopytka...o ogonie nie wspomne
Kopytek nie widac, no nozki mialam pod stolem, rozki ukryte pod czupryna, a ogon w majtach...;)
no nie znów coś nowego mam jednak nadzieję zę przeczytaliście sobie pozdrowionka z samego rańca odemnie!!!!a jeszcze -giorno a DAwid i kozucha!!!!!nara kręgowcom zła!!!!
Yo, pomidor! Kozie przekaze jak wroci.:)
jasne
dzieki za pozdrowienia
Dawid, czy ty chory nie jestes przypadkiem?...
perche?
Bo taki jakis malo ozywiony mi sie wydajesz dzisiaj...
troszku zajety jestem oggi...ecco perche
Aha, no to by sie zgadzalo.:) IRVIN, paskudzie, pakujesz sie czy co???
Tak wrzucam do wora co mi może byc potrzebne, sweter, majtki..i takie tamm..czytam was ale mie bardzo mam czas pisać.. właśnie dostałam telefon że kumpel zostal już oficjalnie majorem armii włoskiej..przyszły papiery..i nie mamy jak tego nawet oblać..buuuuu.. :((
O korcze pieczone znow nowa piaskownica za wami trudno nadazyc,czlowiek sie wyrwie na chwile a pozniej ma takie kolosalne braki Witam wszystkich w ten mroczny dzien;))Irvin a ty gdzie sie pakujesz co??? DEE jak tam wczorajsza kolacja??Pomo widzialas jak sie wczoraj awantura skonczyla??A gdzie nasz Helpik??Uszanowanko dla jedynego rycerza Dawida:)
Irvin, zadzwon do kolegi majora, niech se kazde ustawi zdjecie rozmowcy przed oczami, winko w lapki i chlup... :)
Iwonko, kolacja pyszna byla, polecam wszystkim... :)
Chyba będziemy musieli tak "do lustra" :)) a szkoda, bo jak widzieliśmy się w Rimini jakiś czas temu to nie było żadnej okazji.. :((((
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 158
poprzednia |