Forum Kregu Zla

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 158
ti scappa pure la pipi ...usa il pappagallo!
senti, visto che qua nessuno lo usa, risparmio i neuroni,
va beh ragazzi, mi sono divertita ma adesso basta......
alla fine sono una brava ragazza e veramente non volevo fare male a nessuno!
poi sopratutto le boiate di qui vi accusavo all'inizio, le sto scrivendo pure io adesso, la cosa non mi piace affatto. Qundi - saluti!
E se mi fate incazzare - prometto- ficchero' il naso un'altra volta!
Che cosa mi sono persa??sai gadugadu il mio nick sempre lo stesso ma se si tratta di leccare culo... sarai l'ultima persona al mndo a chi lo faccio ma non sperare troppo perche non siuccedera mai
scusate volevo scrivere "succedera"
ciccia,calmati, perche' alla tua eta' e' un po' pericoloso emozionarsi
A mi to wyglada na gadke kogos kogo znamy:(co ty na to Dee??
i neuroni dovresti risparmiare per le cose piu semplici come i piccoli bisogni di tutti i giorni
e poi dato che non sei un ragazzo e' bello sapere che anche una ragazza si sa fare una sega...complimenti
sega mentale, intendevo:)
vale a dire :P?
Emozionarsi??bella questa tu davvero credi che quello che scrivi mi fa qualche effetto?Ma va..credici se vuoi..forse ti sentirei meglio
Iwon lascia stare. non vale la pena...
co tu się dzieje , nie ma mnie troche i juz jakieś nowe osoby gadugadu con cervello!!!!wow !!!!!difendetevi cari miei!!!
Ciao Pomo:)Come vedi sempre ci arriva qualche deficente ma che vuoi fare...okey Davide postaram sie juz nie odpowiadac na zaczepki...choc to jest silniejsze ode mnie...;)..Pomo widzialas jak sie wczoraj skonczyla awantura o tego oblesnego semsa??baci
ivon26 wiesz trochę widziałam ale nie do końca zaraz sobie sprawdzę!!!!co tam mdziś u ciebie??? ja wróciłam z miasta gdzie leje jak z cebra!!!!jestem przemoczona , właśnie się rozgrzewam czytając wasze posty!!!!ha ha ah ;-)))
witaj Pomodoro. Na przemoczeni dobrze sobie zrobic grzanca z wina
Pomo nie 26 tylko 31;)u nas dzis wieje jak diabli ze nosa lepiej nie wytykac z domu bo juz na progu ci moze łeb urwac;)buziaczki mam nadzieje ze juz sie co nie co rozgrzalas:)
nie no Davide lepszy grzaniec z piwa:)
z piwa fa schifo:9(
pomo ...co slychac u Ropucha:)?(zaraz Dee mnie przeswieci:)
tak woigole to skad klikasz ?
Sa gusty i gusciki Dawid...z wina...ble ble ble....;)
hai raggione . dei gusti non si discute
Helpik moze wpadniesz i do nas na popoludniowa herbatke:)ci manchi da morire:)
Witajcie wszyscy,
Iwonka jestem zawalona praca:((((Cholender pracuje nad projektem w ktorym mam umiescic dane dotyczace spozycia herbaty we wloszech.Cholerka,nigdzie tego nie moge znalesc bo wlosi prawie nie pija herbaty:)))))))))
Mailika napisze ci w poniedzialek jak sie troche obrobie.
Nie siedze juz tutaj bo czekam cierpliwie az sie dzieciaki wyszumia:))))))
Jakos nie czuje tego ich "czarowania".......:)))))))))
Ale ci zadanie trafiło Helpik:(przeciez oni tej herbaty prawie nie pija no moze camomille sobie strzela czasami:)ja zaczelam od maili do twoich znajomych ale jakos mi to w ogole nie idzie:(miłego weekendu Help ja ide na spacer moze wiatr mi głowe urwie ale i bez niej bede zyc;)
No Iwonus,uwazaj na glowe bo masz tylko jedna!!!!!!!!:))
Wiem ze nie jest Ci latwo zabrac sie za to,ale najgorszy jest pierwszy krok pozniej bedzie juz z gorki.
CV rozsylaj po PL i IT.Jestem dobrej mysli...Trzymam kciuki!!!
Pozdrowionka dla wszystkich i milego weekendu...
Helpik
Witajcie wszyscy,
Help-kawa Ci stygnie-nie dopilas.
Witam rowniez... Help, rozczarowujesz mnie... chyba.:)
dee-czyzbys byla zadrosna...........
przeciez masz swoja koze.......
choc i Ty na kawke-nie musimy sie nudzic od razu....
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 158