Forum Kregu Zla

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 158
Naaaa, to nie o to chodzi, kochana.:) Help ostatnio taka jakas humorzasta, obraza sie, obraza nas, wyzywa, nie lubi... :)
help niewiedziec czemu humorzasta sie zrobila. i na kawe do obcych chodzi.
Siamo molto delusi.
oh kochani, chodzcie i Wy bo jest tiramisu!!!
dee-mozesz przyjsc z koza......
dawid-nie narzekaj tylko zabieraj sie i przynies jakies spumante
no co Wy ...feste macie?..ja tu ciezko zarabiam na zycie-rodzine trzeba utrzymac. na tiramisu moze i bym sie skusil ...ale na szampana troszke za wczesnie. wieczorkiem to co innego;)
festa nie festa-przyszla Help i tak sobie pomyslalam, by i Was skusic czyms....
Tiramisù dobre jest... Ale ni ma, Dawid i ja zostajemy w kregu zla, bo my dzieciaki jestesmy... ;)
Dobra, nie ma sprawy, bede ja tu sobie Was podgladala bo rzeczywiscie o czym u nas mozecie pogadac? I koza sie nie naje.....
A co, nie macie dusz, ktore moglaby chapnac? Nie wierze, wsrod Was swietych chyba nie ma... ;)
Dawid, co to bylo za stworzenie, co to wczesniej tak sie do nas przyczepilo po wlosku?
widzisz dee...do dezercji dochodzi w naszych szeregach
masz na mysli ta gadugadu?
dusze sa ale niesmaczne.......koza takich nie lubi....
No, gadugadu. Skad to sie bierze... Zajecie by jakies takim ludziom zalatwic, bo co im do naszych gadek to ja nie wiem, naprawde...
Weba, nie doceniasz kozy, ona zre wszystkie dusze, nawet te zylaste... ;)
kurka wodna, rzeczywiscie niedocenialam jej......to moze koza niech zostanie u siebie i pasie sie w innych srodowiskach tworczych, a tak w ogole to chcialam sie Ciebie zapytac-jezeli to nie tajemnica: skad u Ciebie takie wladanie nie tylko mieczem ale i jezykiem i to obcym w dodatku? Wybralam dwie opcje, albo trzy...
1.masz jedno z rodzicow italiano
2.za mlodu, bardzo za mlodu wyjechalas do Wloch
3.niepamietam
wydaje mi sie to nasz taka polska przypadloscia...bo po co sie klocic to niewiadomo ale wazne zeby sie klocic.
nie wazne z kim i o co.

wydaje mi sie ze musimy ustalic jedna rzecz wspolnie dla zainteresowanych rozmowami na "powazne tematy" , dla naszej "grupy" ..nalezy ignorowac komentaze negatywne a nie zachecani dalsza rozmowa jestem pewien ze sie szybko zniecheca
bo na pewno pisanie samym sobie nie sprawi im zadnej frajdy
Help nastepne CV mnie zabije,ale sprobuje zebrac w sobie troche sily by je napisac,ale po weekendzie;( a glowe mi nie porwalo sama nie wiem jak to sie stalo;) Dee gdzies ty sie podziewala cale popoludnie co???
Dawid: popieram w 100%.
Weba: rodzice moi to zupelnie polscy sa i mojej wloskiej pasji nie podzielaja w ogole (a mama to wrecz mnie przestala lubic, odkad do Wloch sie przenioslam;)). We Wloszech jestem od trzech miesiecy, wczesniej przyjezdzalam tylko turystycznie, wiec to tez nie to. Nawet na italianistyce niewiele mnie nauczyli... Jak to kiedys Irvin powiedziala: swira mam po prostu...;)
Iwonka: Pracuje, kochana, pracuje... :)
dee-no to masz po prostu nie tyle zylke ale tetnice, takiego tetniocha wielkiego zakochanego we wloskim!!!
No.... (po polsku to napisalam, nie po wlosku;))
Dee,przestan strugac fochy!!!!!!!!
Ja nie zamierzam wystepowac na forum zla bo boje sie ze mi sie to zlo przeniesie na moje zycie:)))
Jak zmienicie temat forum to moze sie pojawie;)))))))))
acha!!Bylabym zapomniala ...No i oczywiscie przydalo by sie podniesc troche poprzeczke ...Rozumiesz chyba ze z moim IQ szkoda mojego czasu bo i tak tego nie zrozumienie w piaskownicy...
:))))Usciski od Angelo di pace:)))
Pace, pace... akurat... A troche zla i piasku jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.:)
Koniec glupot z mojej strony na dzisiaj. Wlasnie dowiedzialam sie (z opoznieniem) o smierci Arka Golasia. I jest mi zle.:(
Boze, ja tez dzisiaj o tym przeczytalam!!!Strasznie mi przykro...Nie znajduje slow .....Mlody,zdolny,dwa miesiace po slubie ...i wszystko pryslo niczym banka mydlana:((((((((
Ja po przeczytaniu tej wiadomosci doslownie przestalam na chwile oddychac... Tak sie sklada, ze jestem wielka fanka siatkowki i dla mnie to nie byl byle kto...
Rozumiem cie,tym bardziej ze gral w reprezentacji wloch(o ile sie nie myle)..
kurcze...Jakie to zycie jest kruche...:(((
Help, Golas byl polakiem, gral w naszej reprezentacji, z tym, ze w lidze wloskiej (w zeszlym sezonie w Padwie, teraz przeszedl do maceraty, wlasnie tam jechal...)
Spadam... Do poniedzialku. :(
No a ja sie dowiedzialam od was:(Help gdzie jestes mam wiadomosci!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 158