Badante

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 424
Dziekuje SettediNove. Z ugody nici. Szpital nie chce o tym slyszec: No i wszystko w trybie natychmiastowym trafilo do Sadu. Mam adwokata . bylam z nim i lekarzem legale na takiej ugodowej wizycie ale nie dalo sie po dobroci. Adwokat twierdzi ze sprawe mam wygrana ale mnie juz nic nie zdziwi, aczkolwiek mam cichutka nadzieje.....ze moze jednak. Zobaczymy. Osobiscie mam dosc juz tych wszystkich biur i urzednikow . Swoja droga swojej pracodawczyni rowniez podziekuje w odpowiednim czasie za totalne zero pomocy. Jeszcze raz bardzo , bardzo dziekuje. Sprawe opisze po..... na bierzaca , moze inni beda kiedys potrzebowalii podobnej pomocy. Dobrze ze jakims cudem moja corka znalazla ten portal. Pozdrawiam wszystkich
Witam szukam pracy w Palermo lub na Mondello jako baby sitter lub opiekunka osób starszych.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje
Witam,mieszkam w Neapolu od 2 tygodni i usilnie szukam pracy może to być sprzątanie mieszkań lub jako opikunka osób starszych.Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o kontakt
[email]
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.
WITAM ,PROSZE O INFORMACJE JAKA JEST GORNA GRNICA WIEKU DLA KOBIETY ,ABY MOGLA BYC ZATRUDNIONA W CHARAKTEZRE KIEROWCY AUTOBUSU
Witajcie! Pisałem na tym forum 3 miesiące temu... Niestety byłam przez pewien czas w szpitalu i wa dalszym ciągu nie znalazłam pracy, bo nie miałam jak szukać i kiedy. Czy posiadacie jakieś oferty pracy dla kobiety jako badante. Obojętne w jakiej części Włoch. Jestem w kropce, proszę o pomoc. Powtarzam mój e-mail: [email] nr gg- 33868514. Proszę o odpowiedzi. Dziękuję.
Danuta wejdz tu http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/199939/page/3#post1319524
Dziękuję Sette. Spróbuję się skontaktowac z kims z podanych ofert (o ile nie sa juz zajete). Jakbys mial coś świeżego to odezwij się do mnie na priv, będę Ci bardzo wdzieczna. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
Cytat: basik2811
Nie kazdy jest madry i piekny jak ty Sette,wiekszosc ludzi jest skromna,prosta,byc moze mniej edukowana,co nie znaczy ze nalezy wytykac im bledy .Jest to po prostu nie grzeczne ,nie taktowne .Mozna pomyslec iz Twoja kultura osobista kuleje lub masz duze problemy z wlasna osobowoscia.Nie obrazaj sie, ale sama wystawiasz o sobie take swiadectwo.Chwali Ci sie to, ze starasz sie innym pomagac ,nie mniej jednak powsciagliwosci nigdy nie za wiele .....widzimy wszyscy'' basik 28 listopad Strzelec ''ma jaks fobie na punkcie Sette..
Valerio dziekuje ci ,skontaktuje sie z Toba.
Jak widzimy na '' zalączonym obrazku''widzimy wszyscy....ze '' basik 28 listopad Strzelec ''ma jaks fobie na punkcie Sette..stale do niej STRZELA...ale Raki mają szczypce..i troche ''szczypia ''....hehehehehe
widze ze cie swoja strzalka zranilam heheheh wcale tego nie chcialam :)w tej wypowiedzi napisam o tobie to co mysle... wiecej wad ,ale wymienilam tez zalete :)))I nie mam na twoim punkcie fobi ....chcial nie chcial jest cie wszedzie pelno hehehe
nie strzalka ..szpila szpila....igla...uklucie jak to infermiera ze swoim oprzyrzadowaniem... A po co kogos ranic?
basik2811 nie bardzo cie rozumie ,co maqsz do sette .to dobrze ze sa tacy ludzie jak ona. Bezinteresownie pomaga innym ,i co wazne robi to szczerze nie czerpiac z tego zadnych korzysci finansowych .Tak trzymaj sette ,dzieki takim jak Ty ,nie czujemy sie zupelnie same i opuszczone ,dobrze jest miec swiadomosc ze jest osoba ktora w potrzebie wyciagnie do ciebie pomocna dlon rzewne ale prawdziwe pozdrawiam
basik2811, ja proponuję co innego. Jeżeli tak boli Cię że posty Sette są na górze, zawsze i wszędzie to .................miej i Ty coś do powiedzenia, udzielaj się i wtedy TWOJE będą na wierzchu.


zalatuje mi to psem ogrodnika. Sam nie może i drugiemu broni !
Margo ,nie bola mnie posty Sette,ja tylko wg. mnie stwierdzam fakt.Nie musisz sie ze mna zgadzac.Napisalam wczesniej rowniez ze chwali sie jej to, iz pomaga innym (chyba nie doczytalyscie).A ,ze niektore wypowiedzi nie podobaja sie mi ,mam prawo wyrazic swoje zdanie.Tak jak zreaszta robicie to wszystkie( przy okazji dosc czesto obrazajac innych) .Gdyby to byly Twoje wypowiedzi lub kogos innego ,napisalam bym to samo.
Ps.Nie tylko ja czepiam sie wypowiedzi Sette -wiec chyba cos w tym musi byc
Margo, Sette chyba nie potrzebuje adwokata? Basik ma racje, nie tylko jej posty Sette sie nie podobaja... Jak ja czytam posty Sette to czuje, jakby ze mnie ktos wysysal cala energie! Tego nie, to zle, to sie nie oplaca, tamto zle, Wlosi zli, sluzba zdrwia zla, tamto tez zle. Co za pesymistka!!! Zniecheca do wszystkiego! To moze od razu zakopmy sie w ziemi?

I jeszcze to wolanie w stylu "mamooooo, bo ona mi zrobila..." Sette ile ty masz lat?
edytowany przez gosiaBG: 06 cze 2011
jezu jestescie pel.ne jadu ,absolutnie sie nie zgadzam z Twoja opinia ze sette narzeka wrecz przeciwnie ,jej wypowiedzi sa utrzymane w tonie optymistycznym i pelne humoru .Dziewczyny swieci slonce jest pieknie tak jak w piosence Maryli Rodowicz ,wyluzujcie .......................
ps.a jesli chodzi o negatywna opinie o wlochach to nie sadze aby Sette sie pomylila w ich ocenie ,sa zaklamani i lfalszywi,i zarozumiali jakby byli narodem wybranym ,szczegolnie tu na pludniu sa zadufani w sobie jednym, slowem snobizm i pycha . Oczywiscie nie wszyscy sa tacy to naturalne ze nie mozna generalizowac ,bo byloby to krzywdzace dla wlochow ,jak by nie patrzal daja nam zatrudnienie .Pozdrawiam
dzieki gattino..przypominam ze nalezy sie/ wg regulaminu wyznaczonego przez admina/ TRZYMAC sie tematu a nie..... /bo komus sie WYDAJE I OFICJALNIE POSADZA.... ze ktos jest zgorzknialy i sie TU mierzy ludzi swoja miarka heheh /nie obmawiac innych forowiczow i pisac o NICH na forum jezykowym,to niejest forum o innych osobach aby pisac o nich niczym ana PUDELKU!!!!!!!!.i admin ma na to sposob..wiec basta basta zwpisami na temat innych osob..trzymac sie dyskusji i tematu..wpisy nie na temat beda usuwane,zadbam o to
Margo mam wazna info..gdzie ty wpisalas sie z tymi dokladnymi danymi o biurze pracy dla badante podawalas pelne dane'; tel ulice itp....nie moge odszukac... help mi :D
I przy pominam poraz ENTY ze to jest post o badante i dla badnte!!!!!!a NIE o 7z9
ciszaaaaaaaaaaaa baby, nie kłócić się !!!
a Ty Sette do wyszukiwarki !!! to ten prostokącik w prawym, górnym rogu !! NIE GRYZIE I NIE KOPIE!haha
no dobra, podam te dane, co mi tam:))))))

Cytat: Margo49
Zgłosić się na via Prepositura18 , Casa dei Giovani. +39[tel]. Tam można się zatrzymać przez 3 tygodnie wraz z całodziennym utrzymaniem za 0.50 centów dziennie

biura gdzie się zapisujesz w sprawie poszukiwania pracy jest na via Matteotti , viciino bar Girasole
drugie jest na via Zambra 11, jedzie się tam autobusem verso TOP CENTER


moja przyjaciółka znalazła pracę w ciągu 5 dni
A Margo moze sie wpisywac gdzie che o mnie ma moje pozwolenie hehehehehehe..reszta 'paszła'..z na Pudelek!!!! A co domnie to sporo ludzi mnie odczytalo dobrze od malego bylam nie porawna optymistka..az matka rece zalamyeala ze chyba nie jestem jej corka...kurka wodna rzeczywiscie sie cholernie roznimy..moze ty basik jako pielegniaraka mesz te cechy co moja matka pielgniarka ..no wspolczuje twoim dzieciom..ja mialam ciezko z taka matka ..i reszta jej rodziny..popiera mnie..Mowie mi w Karakowie :jak ty przyjezdzasz to jakby slonce weszlo do domu ,zawsze usmiechnieta i bez narzekan..nigdy n ie lamentujesz ,pelna optymizmu... No taka jestem i wasze opinie mnie nie tykaja....obydwie jestescie mal empatyczne stad nie CZUJECIE CZLOWIEKA DOBRZE..rozumiem ze to w internecie dosc utrudnione ..ale to JEST FORUM WLOSKIE>>JEZYKOWE ANIE FORUM N TENAT 7z9 sono sicurissima ze jesli osobiscie mnie spotkacie juz po 1 sek zaczniecie mnie goraco przepraszac ,ze sie pomylilyscie a gwarancji od Dobrego Bozi nie macie na wasza nieomylnosc w sieci ani na jawie ..wiec BASTA
mah Margo come sei cattiva!!!!..ja do wyszukiwarki? JA?????..dla siebie samej???? to ja nie ide..innym zawsze wyszukuje bo 5 latach obecnosci..kurcze idzie 6 rok..pamietam wiekszosc . postow
..cytuje Margo49: Zglosic s ię na via Prepositura18 , Casa dei Giovani. +39[tel]. Tam można się zatrzymać przez 3 tygodnie wraz z całodziennym utrzymaniem za 0.50 centów dziennie
biura gdzie się zapisujesz w sprawie poszukiwania pracy jest na via Matteotti , viciino bar Girasole
drugie jest na via Zambra 11, jedzie się tam autobusem verso TOP CENTER
moja przyjaciółka znalazła pracę w ciągu 5 dn ... dopisek ode mnie: istnieje tez NUMERO VERDE w TRENTO 8[tel]mozna dzwonic ,pomagają badante
o ja pingole, to se nagrabiłam...
Gosiu kochana, raz ja Ciebie do wyszukiwarki odesłałam bo innych nigdy nie zdążę boś jest szybsza:)))) ale wiesz...to tak z oka przymrużeniem.....hahhah


co do dzwonienia... nie polecam. Moja przyjaciółka nie załatwiła nic telefonicznie...osobiście wszystko.

Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę
edytowany przez Margo49: 06 cze 2011
no dobra ostatni raz sette sei brawa ,Margo pozdrawiam cie
acha...przykro mi...jutro sa tam sprobuje zadzwonic...,,,chcialabym by Krystyna z Molise tu a nie to wszawe Poludnie gdzie mozna zycie i zdrowie postradac pracujac /na czarno!kurka wodna /dla bluzniacej i bijacej laska wloskiej staruszki .. i jej chytrej corki ..to co ona tam wycierpiala..to ja jej obiecalm ze nigdy juz tak cierpiec nie bedzie bo prace ja jej tu znajde,na Polnocy.
Lazio > roma
cercasi una signora per badante, notte e giorno per ass una nonna anziana autosufficiente. si offre vitto e alloggio stipendio da concordare riposi.si richiede disponibilita nei riposi senza inpegni di famiglia ,ed conoscenza della lingua italiana ha liveo scolastico. contattare via mail.
e-mail: [email]
odswiezam
Witajcie... To w dalszym ciągu ja... Już jest mi głupio pisac po raz kolejny tutaj do Was... Nie znalazlam jeszcze nic, proszę, jeśli macie jakieś oferty, podajcie mi... Będę wdzięczna, z góry dziękuję... Pozdrawiam. E- mail- [email] gg- 33868514.
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 424

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia