polacca e italiano cz.15-

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 328
poprzednia |
sorry za mlyn jaki zrobilam-ale jestem niedospana-
tutaj kontynuujemy.jesli sie w tym wszystkim polapiecie .......
super,bo juz sie słabo otwierało
witam!!juz sie zameldowalam!!!
WITAJCIE DZIEWCZYNY. ja tez sie melduje. ale u nas mrozno...marzy mi sie sloneczko.ciekawe jaki przyjdzie rachunek za prad ciagle dogrzewam sie farelka.
Ja tez jestem. Wlasnie zakonczylam sprzatanie i parsowanie i postanowilam na chwilke wpasc tutaj.
Co do Wloszek zazdrosniczek to na placu zabaw, gdzie chodze z miom malym az roi sie od takich. Z czasem jednak poznalam inne mamy niekoniecznie Wloszki i razem dzielnie sie trzymamy. Buziaki
co doz azdrosci to jest ona okropna nie tylko u wloszek ale i calego narodu...no w sumie moze przesadzam, ograniczmy do miasteczka wloskiego w ktorym mieszkamy:)ja mieszkajac na poludniu w malym turystycznym misteczku z moim italiano, co dzien spotykalam sie z "zyczliwoscia"mieszkancow....lustrowana bylam od gory do dolu...kazdy mojw ypad na plaze byl spradzamy przez blakajacych sie dziadkow, niby lowiacych slimaki itd....a nie daj boze jesli z kims zaczelam rozowe, to od razu moj italiano wiedzial..ehh doszlodo tego stopnia ze ich "zyczliwosc" dopirowadzila do tego ze wymyslili ze na plazy spotykam sie z innym wlochem, robiac na zlosc mojemu facetowi....no ale nie wzieli pod uwage ze ten facet musial niestety rozmawaijac ze mna uzywac jezyka esperanto lub niemieckiego, bo wtedy nie znalam na tyle wloskiego:)ale przyjemnie nie bylo, ze cale miasteczko sledzi co robisz .....ale bylo minelo!!aha i raz zostalam przez jedna wloszke , notabene znajoma mojego italiano posadzona,ze pewnie dlatego jestem z wlochem, ze licze na mieszkanie , obywatelstwo i bogactwo jego i wloch....:)coz za gornolotne stwierdzenia:)nawet nie wdalam sie w dyskusje..ale swoje potem wyryczalam...ale niestety tak bywa....
a z ciekawszych rzeczy!!dzis koncz eksiazeczke i ide na piwko i bedziemy grac w scrabble:)cmoki!
nie wiedzialam ze wloszki sa zazdrosne...
Dziewczyny---saluti!pisze po raz trzeci i nie wiem dlaczego nie wysyła mi wpisu!chyba się zaraz wkurzę....nic już nie piszę bo po raz trzeci nie mam siły.Specjalne buziaki dla wszystkich silnych i z głową na karku babaek, a tylko takie tu są, pozdrawiam i jestem ciekawa czy ten wpis pójdzie....
Ciao dziewczyny, ja tez się melduje w 15 już czesci:)
Pierwsze slowa do Aliski:) Bardzo , ale to bardzo chetnie spotkałabym się z Toba w realu. Ja niestety jestem z Wielkopolski, wiem ze ty z Gornego Slaska. Ale mam nadzieje , ze jakos uda nam się spotkac. Może znajdziemy jakis kompromis. Ja ostatnio w tamtych okolicach bylam w ten poniedziałek, jak wrocialam z IT, latam wizzair, z Katowic-Pyrzowic. Mam rodzinke 30 km od Katowic, wiec zawsze u nich zahacze, żeby mi było wygodniej z walizami. Aliska podaje Ci mój nr [gg] , podawalam go już na tym forum pare razy, ale możesz nie mieć, mam nadzieje , ze się jakos zgadamy, bo mam ogromna ochote na rozmowe w twoim towarzystwie, przy piwku, czy kawce:) :) :)

Jeśli chodzi o zazdrość, z natury jestem osoba, która nie lubi uogólniać i nie chce osadzac wszystkich Wloszek o jakies zle cechy, ale coś w tym jest. Mam jeden przykład z zycia wzięty…Będąc pierwszy raz u Italiano poszliśmy razem na spotkanie z jego kolezankiami i kolegami z jakiegos kursu, który robil przez rok. Oczywiście elegancko się ubrałam, gustownie, ale z umiarem. Jak się pojawiliśmy, wszyscy już prawie byli…na dzien dobry zostalam zmierzona przez damska czesc towarzystwa od stop do glow, niezbyt przychylnym wzrokiem, …a po chwili uslyszlam pytanie , „skad jestes” po wlosku…dobrze wiedziały, ze z Polski, bo italiano rozmawial wczesniej przez telefon, ze przyjdzie ze swoja dziewczyna z Polski…a wiec jak z duma powiedziałam „sono Polacca” nastąpiły szepty i glupie uśmiechy…ale co tam ja się nie przejmowałam… wśród nich znalazla się jedna „normalna”czyt mila, z która rozmawiałam przez polowe wieczoru…mila była tez meska czesc towarzystwa:) Na koniec dodam, ze nie wszystkie sa zle, zawsze znajdzie się jakas mila osobka.
I dodam ze powodem z pewnością nie była bariera jezykowa, te dziewczyny studiowaly z italiano na jednym roku, chinski i angielski, a i pare znalo nawet niemiecki.

Aliska , ja tez przeczytałam Zahir’a Paulo Coelho i to 3 razy…bylam zachwycona historia mężczyzny, który na nowo odkryl swoja zone i milosc…wciągnęła mnie doszczętnie, nie mogłam uwierzyc w tą wrecz „obsesje” w pozytywnym tego slowa znaczeniu głównego bohatera, na tle zony, to było po prostu piekne, ah ah, …czy to jest możliwe również w normalnym zyciu????…mam nadzieje ze tak:)

Franci, trzymaj się kobitko, takie zawiedzenie się na kims, kogo uważało się za prawdziwego przyjaciela to niezły kolec w serce…to jedna z najgorszych rzeczy, jakie może się przytrafic.. Jeśli siegasz pamięcią kiedy to wspolnie spędzałyście czas i piekne chwile to zal napływa…rozumiem to bardzo dobrze..bo przyjaciel to ktos Wielki, przed kim otwierasz serce i czujesz zaufanie…trudno pozniej je ponownie odbudowac…zycze Ci samych prawdziwych przyjaciol w zyciu, jak i każdej fioletce, która tu gości:)

Weba , tak mi się wydawalo, ze cos mamy również wspolnego, z wcześniejszych twoich wpisow na temat twoich perypetii wyczuwałam jakies podobieństwa, takie rzeczy się czuje ..tak tak …tez wpadnij na kawe;) A tak wogole to musze powiedziec, ze babki na tym watku to niezle okazy;) kazda z pasja stara się isc przez to zycie…

Emra, a co to znow za „lis”, nie jestem wtajemniczona, wiec się mogę tylko domyślać, a wyobraznie to ja mam olbrzymia, hoho;)))

A gdzie się podzialy inne panny fioletowe:
*Cashia
*Agarowa
*Anka1
Kolezanka lulilaj to już wogole ucichla…

Pozdrawim wszystkie serdecznie i z osobna:)
sorki mialo byc, Agaroza;)
ciucciola z jakiego dokladnie jestes miasta?
Ostrów Wlkp.
Pozdrawiam Marzenka:)
a tak wogole to co powiecie dziewczyny, zeby powymieniac sie fotkami??? Nie wiem jak WY ale ja strasznie jestem ciekawa waszych twarzy:)
oczywiscie tylko kto chce:)
podaje mój email : [email]

kto zechce temu na ochotnika wysylam moja oblicze;)))
prosze podawac emile;)
saluti
swietny pomysl ciucciola. podaje moj mail [email] . no i podawajcie swoje adresy mailowe dziewczyny wymienmy sie fotkami:) pozdrawiam.
przeslalam Marzenka:) teraz Ty do mnie:)
ciucciola bardzo ladna jestes. wyslalam ci swoje foto i oliwki. caluski,
Marzenka jestes naprawde fajna kobitka...i wiesz co wygladasz zupelnie inaczej niz sobie Ciebie wyobrazalam, wygladasz tak dziewczeco:)....zobaczysz jeszcze znajdzie sie ten odpowiedni i przyjdzie milosc, za ktora tesknisz. A Oliwka jest przesliczna i taka slodka. Jak super sie was oglada:):):)
Tak Birichina polecam bardzo, przeczytasz jednym tchem...Ja bardzo lubie tego autora: czytalas "Alchemika", albo "Jedenascie minut"? tez fajne , zwlaszcza ta pierwsza bo taka bajeczna:)...a tak wogole to czytalam Cie na watku"wyszlam za mąż" i uwazam ze nie ma w tym nic zlego, ze obecnie jestes w domu i zajmujesz sie rzeczami , ktore sprawiaja Ci przyjemnosc...bo wlasnie o to chodzi, zeby robic to, co sprawia nam radosc:) o to chodzi w zyciu!!!
oj pomylilam okienka...uuppss;) mialo byc w "drugim stoliku"
Birichina dzieki i Tobie za fotke:),twoj przyklad np wyjasnia, dlaczego ci Wlosi, zakochuja sie w nas Polkach hihihi
Cucciola ladna z Ciebie kobietka
a wloszki na widok twych ust beda sie skrecac z zazdrosci
complimenti Bella

doczytalam sie cos ze masz Amore tu w Itali i masz zamiar sie przeniesc ,mozna wiedziec w jakim regionie bedziesz mieszkac'?
wszyscy pisza jaka jestes ladna...chetnie tez zobacze...jesli [email]
dzieki za complimenti cara birichina , w twoja strone rowniez :):):)

A z tym przeniesieniem sie do Wloch, to nie ma jeszcze zadnych konkretow, na razie do czerwca mam prace mgr do obrony...a w ktora strone? : Veneto-okolice Wenecji, a dokladnie Treviso. A ty gdzie mieszkasz?
witam kochane!!wlasnie wrocilam z wieczorku zakrapianego piwkiem!!oj cucciola chetnie sie spotkam!!nawet jestemw sytanie gdzies dojechac!ja jestem z katowic!!tzn niedaleko mieszkam!!a co doz djec to teZ chetnie was obejrze!!podaje swoje namiary [email]

a teraz wysyslam swoje skromnie zdjecie do cuccioli!!reszte moge przeslac jesli ktos bedzie zainteresowany!!tez chetnie bym zobaczyla was kobietki na zywo, tzn na foto!!zawsze mamy rozne wyobrazenia o osobach piszacych, apotem okazuje sie ze ktos wyglada calkiem inaczej:)
pozdrowienka i czekam na wiesci!!
marzenko jak chcesz przeslij swoje i oliwki zdjecie:)
aha moze jednak wyjdziemy z takim haselkiem i apelem ze przesylamy sobie zdjecia ansze i naszych bliskich, bysmy mieli jakis obraz siebie :)co wy na to kobietki??????jaq chetnie was ujrze!!webe jak wyglada z dzieciatkiem??ote???franci???trevi???agaroze???i pozostale:)wiec czeakmy z cucciola na wasze fotki:)
Ciao Alisa,
ja rowniez przesylam ci moja fote, a wiesz ze za duzo sie nie pomylilam w wyobrazeniach na twoj temat:) jestes radosna i sliczna dziewczyna:)
I tez moge dojechac nawet , zeby sie spotkac i mam nadzieje,ze obydwie znajdziemy na to czas. Bardzo sie ciesze:):):)
pozdrowionka serdeczne

Ps.ide spac , bo jestem padnieta;)
[email] per favore
cucci ten lis to taki jeden facet bardzo przebiegły...
miłej niedzieli dla całej rodziny radia maryja
dzien doberek!!emra do ciebie wlasnie poszlo moje zdjeie!!czekam na twoje!!
cucciola jestes rewelacyjna kobietka:)szczerze dostalam szoku, bo ja caly czas myslalam ze ty jestes brunetka z burza kreconych wlosow:)haha nie pytaj skad takie akurat skojarzenia, ale tak myslalam..a tu dostaje foto z piekna i slodka blondyneczka:)na pewno jestes strasznie sympatyczna, mila i pelna energii dziewczyna!!!tak jak na zdjeciu, i potrafisz to wykorzystac!!a to najwazniejszy atut:)no ja tez licze na spotkanko!!musimy ustalic kiedy i gdzie, poki jeszcze zadna z nas nie zaczela pracy:)no i troche wolnego mamy:)dzis cos moje gg szwankuje,wiec nie pogadamy,ale jak tylko naprawie to sie odezwe!!
no dziewczynki czekamy na kolejne foty!!
a ja chetnie bym zobaczyla nasz kochana mamusie z nico:)
wiec do zoabczenia!
aliso25 wyslalam ci swoje foto. i dziekuje ze ty wyslalas mi rowniez.jestes bardzo mila osoba:) moze ktos jeszcze chcialby sie wymienic fotkami? podawajcie swoje maile. pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 328
poprzednia |

 »

Pomoc językowa