via Nuovo Mondo, 3

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1787
poprzednia |
kontynuuję via NM 2
nie wiem dlaczego, ale w ogóle nie otwiera mi się ten nasz temat....

zapraszam drogie koleżanki na Nowy Świat:))
mnie też dzis całe popołudnie się nie otwierało, wiec moze za dużo nagadałyśmy? nie wiem
ale fajnie sie spotkac tutaj:)
jak tam agatka, już chodzisz? ja miałam od wczoraj, ale jeszce nie, wczoraj nie mialąm czasu dziś jadłam pyszną pastę po której jakoś ciężko mi na ciele:) wiec...od soboty chyba, bo jutro wieczorkiem jestem umówiona
rozmawiałam via maomakawesz z magią, już wie ze moze...moze...w przyszłym tygodniu bede w wawie..moze w czwartek? ale zeby nie zapeszyć na razie cichosza o tym, bedziemy w kontakcie:)
super:))
ja czekam na pania każdego dnia, pani Rozalindo:)
kuferki rossi i inne...zaraz i tu pod numer 3 zapraszam...magia, widzialas gduie teraz ploytkujemy? 2 sie nie otwiera...chyba nas KTOŚ zablokował..no nie wiem:((
jestem, jestem! mnie rowniez 2 sie nie otwiera. dziwnie, juz trzecia VNM! tylko ten przecinek w nazwie jakis taki smieszny haha:)
a kuferki! jasne makaweszowomaosowo juz mi o nich mowil.

chlodno dzis na zewnatrz.
Witam, no wlasnie a ja myslalam ze to moj komputer wczoraj zwariowal i nie chcial mi otwierac V NM2.. Jestescie zadowolone ze dzisiaj piatek? Ja bardzoo :-)
Oj bardzoooo zadowoloneeee :-)
A u mnie dzis w firmie jedna lalka blondynka tleniona ma urodziny i po pracy chodzi mail, ze mozna isc i zlozyc jej zyczenia. buhahahahaaa chyba bym musiala zyczyc dziewczynie wiecej rozumu. nie pojde. nie chce byc niemila.
beh wazne ze pisza, ze mozna zlozyc zyczenia a nie ze trzeba :-)
nawet jakby trzeba bylo to bym nie zlozyla :-). nawet pod grozba wyrzucenia z pracy hehe :-)
magia a skad wiesz, moze sie oplaca zlozyc, moze czestuje jakimis slodkosciami? :-) zastanow sie dobrze ;-)
malwuniu, moglaby tortem waniliowo czekoladowym (!) od Bliklego czestowac to by mnie nawet nie skusilo (!). tak podlej, wyrachowanej i zarozumialej osoby nigdy jeszcze nie znalam. ma kompleks stanowiska , ktore "piastuje" i widac, że bardzo ja to boli. a ze niebrzydka i ubrana codziennie(!) w cos innego, mysli, ze moze sie wywyzszac. a nie moze. bo nie ma rownych i rowniejszych.
jak nowe perfumy malw?:) caly czas tak samo piekne?:)
noooo ;-) oj to musi byc dobre to cudo od Blinklego (czy jak to sie pisze) bo nie znam osobiscie..
Ja oczywiscie zartowalam z tymi zyczeniami. Bo jak kogos sie wrecz nie trawi to nie ma mocnych zeby sie przemoc i udawac milych. To takie falszywe.
Brawa magia :)
hi hi jak w Fort Jackosn pracowałam, to też był wymóg ze w tygodniu tylko raz mozna była w danym ubranu przyjść:) niby pralnia a zasady mieli, czyściochy jedne:)
maos odpowiedział:)
rozi- lece @

jesoo dziewczyny, przezylam szok. niezle zmiany u nas w firmie..... ide sie powiesic
hej nei wieszaj sie, bo moze jeszcze awansujesz....zmiany zmiany zmiany ochhhhh jak ja to lubie
a dzisiaj i de pakowac ladowac...yyhhhhhhhh pogoda do dupy, a cukiernia tuż obok...wniosek jest jeden
dziewczynki...ja dzis praca, potem praca, potem udawanie tańca, bo to raczej wyginanie sie, a potem idę zwiedzić kwadrat magii...pogoda taka, ze moze damy rade grzanca ostatniego w tym roku wypic ehehehhe
pozdrawiam, rozi kiedy ty tu u nas? mowie kodem? nie..chyba mam jakies problemy z mysleniem dzisiaj....malo snu...oj małooooooooo
a dopo:)
agatka - ze pracujesz w nd to rozumiem ale ne tance to ze znajomymi czy klubowo?
uczę się, uczę tych wygibasów...ale to tylko raz w tygodniu więc raczej udaję naukę...idę poprostu poskakać:))
a kubańczyk czarny jak smoła mówi ciągle now you move the biodra, then we go to the ramiona...and the pupa goes back..dobra?
śmieszniutki jest, a szybki tak, że nigdy nie nadąrzam!merda!

byłam dziś u magiii..wychlałyśmy całego grzańca..zjadłyśmy wszystko co się da, obgadałysmy nasze tńczące gwiazdy, ale tak jakoś zeszłyśmy z tematu, że ja nie wiem kto odpadł!!!!!!!! jeszcze CHEPPERa obejrzałyśmy eheheheh, ale też jakoś wątek nam umknął
teraz czekamy na ciebie...do środy! czy czwartku???
paaaaa:)
ojej ale wstyd!
nie nadążam oczywiście!
zrelaksowany ratlerek na kolorowym kaloryferku

:P
eheheh bravo magietko...po mojej lekcji poradzilas sobie!....ale jeszcze o 3 w nocy plątał ci się jezyk! czyzby za dużo grzańca?
zestresowana bylam hahahaaaaa
ag przyszly moje maliny fioletowe 10-centymetrowe!!!
hej dziewczyny, wszystkiego dobrego!! :)***
hej chłopaku (?) dziekujemy:) z jakiejś okazji czy bez okazji wszystko dobre - niech sie dzieje, Tobie również

no chyba bede ogla przyjechac w srode, przynajmniejna chwile obeca tak mi się wydaje, oby nic sie nie skomplikowało bo w pracy kołowrotek!
mogla na chwile obecną:) coś mi kalwiatura strajkuje
my tez zyczymy wszystkiego dobrego, bo my fajne jestesmy (jakby ktos nie wiedzial) ;-)
a panienka skromnością nie grzeszy..prawda magietko?

zrelaksowana, a nie zestresowana mialaś byc po tym grzańcu!

rozi. mknij przez przestworza i żeby ci przypadkiem pociąg nie uciekł!
ja i skromna i fajna i zrelaksowana (na widok szefowej tylko zestresowana) jestem. ogolnie cala fajna jestem. i ladna w dodatku. powabna i zgrabna.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1787
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka