via Nuovo Mondo, 3

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1787
bo mi komp dzis muli i gmail wylaczylam!
nowy pomysl? to musisz koniecznie sie tym ze mna popdzieli :)

OK wiec ten autobus o tej co zawsze, ok ?
no nie wiem czy o tej co zawsze...skoro udaje nam sie raz na dwa-trzy tygodnie..ma non e' male dzisiaj sie udalo
magia, uwazaj na zboczencow, a jak beda sie dawac we znaki to naslemy na nich pana bogdana z gory;P
znowu szarzyzna...kto włączy lampę na dworze? póki co muszę zadowolic sie kawa i...
wczoraj zboczencow nie bylo. ale sa, niestety...

lampa sie spalila i bedzie czynna dopiero od niedzieli.
a ja pije kawe (mimo kawowstretu) i zajadam bulke z edamskim. pycha!
..Dżdżu krople padają i tłuką w me okno...
Jęk szklany... płacz szklany... a szyby w mgle mokną
I światła szarego blask sączy się senny...
O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni.....wiosenny
:(((
ladne peerun :-)

malwi, juz zadnych ksiazek wiecej!
peerun..dosyc melancholii!
to wszystko nasza wina..kto utopil Marzanne? przyznajcie sie, ze pewni nikt z was...wiec pada pada padapaadaaaaaaaaaaaaaaaaa:(((((
malwa, chyba masz racje z kierunkiem tego lotu ;-)
no pewnie ze mam :-)
bo nazwisko fajne :-)
a ja wlasnie wrocilam z obiadu. zamowilismy rosol azjatycki, i jak ktos stwierdzil, capil sciera ten rosol hahahaaaa i mial, niestety, racje!
wiec na obiad zjadlam... rzodkiewke :P
rzodkiewke? no to sie najadlas :-)

a teraz z innej beczki:-)
Co myslicie o wakacjach na Chorwacji? BYla ktoras z was? Zastanawiam sie wlasnie nad jakims miejscem nie za drogim, hmm.
tak, zaraz pekne od tej rzodkiewki ;-)

Nie, nigdy nie bylam, ale slyszalam, ze jest pieknie i ze warto pojechac.
no wlasnie duzo jest ladnych miejsc, na razie dam sobie spokoj, no i pewnie sie skonczy na tym ze pojade troche do polski i troche na sycylie :-)) no ale poogladac zawsze mozna.
ALEZ JESTESM DZISIAJ POPULARNA...ZARAZ MA TU WPAŚĆ MAJA SJESTRA I POTEM PEWNIE TEZ CHYŁEK...NO I TY MAGIA...CZEKAM DROGA PANI...MOZE JAKEIGOS RED BULLA PRZYNIESIESZ EHEHEH??
wlasnie popijam dietetyczne (?) wafelki Kubusiem :-)
do O dojechała?
dobiegła i wywalczyła miejsce siedzące (albo leżące?) na podróż???
;D
ja zajelam miejscekierwocy! prowadzilam do O!

;-)
no to wspaniale moja droga...wiem, ze lubisz duze wozy eheh
wlasnie! duze! nie tam jakies takie co red bulle nimi jezdza! te sa dla cieniasow :P
ide robic oko i pora na......... weekend mamy , nie ?
vino! vino! vino!
pijaczko...jak tam turniej tańca w o? i jak kolezance j poszlo?
pijaczko...jak tam turniej tańca w o? i jak kolezance j poszlo?
3. m-sce :)!
ale wiosna piekna!!!
ślicznie jest
tylko..hm..kurz bardziej widac:) czas sie chyba za wiosenne przedświąteczne porządki brac!
co u Was?
u mnie porządki były w sobotę..cały dzień spedzilam na myciu okien i inne duperele..w jakiś trans wpadłam..dobrze, że w niedzielę już mi przeszło eheheh
żebym ja w taki trans wpadła,a tu na trans nadziei nie ma
Magia, jak zakupy się udały? torebkowe planowane, w końcu nic nie pisałaś ostatnio..
magia jak moja dostawa eheheh??? widziałaś?
i zdobyłam podstępem na was namiary...teraz autoryzowane źródło i oferta jak najbardziej na miejscu:)

rozi! najpierw do wawy wpadnij i dopiero potem my cie na porzadki naktecimy...
ja tez poprosze o turbo nakret do porzadkow i w ogole do zycia. bo dzis nawet slonce na mnie nie dziala... kazda zmiane czasu odchorowuje z tydzien.. i dzis mnie dziewczyny pytaja w pracy czy na silowni rano bylam bo jestem bez zycia. nie wiem czym sie obudzic. perspektywa dnia mnie przeraza. i to ciezkiego dnia!
nawet szal zakupow mnie nie wyrywa z otepienia... rozi- nie kupilam no ale przeciez musze w koncu. zdecydowalam sie na jasny kufer :)
u mnie strasznie ciężka głowa
ciężki tydzien idzie..do świąt nie będzie lekka ta głowa....jeszcze mam mamę na tej biednej głowie....a tu zaproszenie na w'end do rzymu przyleciało jak skowronek....tiaaaa jasne..już lecę
:((
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1787

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka