!!!!!!!!!!!!!!!!Praca we Wloszech!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 457
przepraszam ale odezwe sie jutro.
nie musisz przepraszac bo nie ma za co :) ja po nocach i tak nie siedze
czekam na kontakt, pozdrawiam goraco
A moze bys podala adres tej knajpik:)))
Ja jestem obecnie na stazu w Bolonii i chetnie bym lyknol polskiego browarka:)=))
Macie jakies oferty polnocne Wlochy:)))Bolonia i okolice?:)))
Najohydniejsze piwo swiata to lokalne piwo w północnej Rwandzie – warzone chyba z resztek łodyg bananów i mieszane z szarym mydłem i przepracowanym olejem z kamaza...
Mam pytanie dotyczace pracy w Turynie ? Jak tam wyglada kwestia znalezienia pracy w wakacje ? tak mnie wiecej 20.06-30.09 bede wdzieczna za kazde info,
jeśli wybietasz sie do pracy to lepiej na polnoc , gdyz tu prace jest o wiele latwiej znalesc niz na pd. ...nie koniecznie jest to od razu praca z umowa ale jest...na poludniu natomiast sytuacja jest duzo trudniejsza...nawet sami włosi maja problemy ze znalezieniem tam dobrej pracy i przenosza sie na polnoc przez co i tu z praca robi sie ciezkawo.
Mam maleńkie pytanie. Czy Turyn = Torino?
Witam 53! tak ,Torino to po Polsku Turyn(wiem bo przed chwila sprawdzilam ,tez nie wiedzialam);)))
Cinquantatre z czego/kogo se jaja robisz?:)
Nie chce mi się czytać wszystkiego.
No nie, ja wiedzialam, ale jak przeczytalam Desminke (pozdrówka), to zwatpilam;)
F I A T /Fabrica Italiana Automobili Torino /,zabawa w skojarzenia..skad wywodzi sie fiat z Turynu..Torino,
Wydaje mi sie ,ze ......z Italii(a moze z Wloch?);)
racja skojarzenie fiacik Wlochy Torino,skad pochodzi fiacik z Turynu .skrot nazwy fabryki F.I.A.T.
53 nie wiem czemu zwątpiłaś...ale ja wątpię juz od pewnego czasu jak czytam wasze wpisy na tym forum ..co tu sie podziało ???? :O ... czy tu jeszcze ktokolwiek pomaga innym w nauce jezyka, w tlumaczeniach czy słuzy jakakolwiek informacją czy jedyne to się umiecie klocic ????
Desminko popatrz jak brzmialo pytanie i jak odpowiedzialaś.

madzia_poznań 12 Gru 2007, 21:42 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
Mam pytanie dotyczace pracy w Turynie ? Jak tam wyglada kwestia znalezienia pracy w wakacje ? tak mnie wiecej 20.06-30.09 bede wdzieczna za kazde info,
desminaa 12 Gru 2007, 22:25 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
jeśli wybietasz sie do pracy to lepiej na polnoc , gdyz tu prace jest o wiele latwiej znalesc niz na pd. ...nie koniecznie jest to od razu praca z umowa ale jest...na poludniu natomiast sytuacja jest duzo trudniejsza...nawet sami włosi maja problemy ze znalezieniem tam dobrej pracy i przenosza sie na polnoc przez co i tu z praca robi sie ciezkawo.


Po takiej twojej odpowiedzi nabrałam watpliwości czy Turyn, to Torino i czy napewno znajduje sie na północy.
Jestem daleka od zlosliwosci w stosunku do ciebie. Przeciez znamy sie z forum nie od dziś :)
moim zdaniem nalezaloby palcem wskazac te osoby i to juz wchwili ataku..tak mysle ,gdyz niektore osoby robia to dosc agresywnie,widocznie maja wysoki poziom testosteronu...albo PSM /wybrac odpowiednie/, wsakzac palcem i powiedziec :nie atakuj mnie ,uspokoj sie ! Zalozyc post i wpisywac tam winowajcow,na czarna liste,moze to ich utemperuje. Niektore wypowiedzi wprost rania nasze uczucia,doluja..A ich autorzy kipia energia i zadowoleniem..i nic sobie z tego nie robia tylko dalej sobie robia lans na forum:bo ja to sie kloce z X i Y... Przeciez to smieszne,robic sobie lans w ten sposob.....takie czasy tylko lans,lans...!
Slusznie-popieram!Osatnio
na tym forum panuje moda w stylu "zajace ganiane przez psy mysliwskie na polowaniu"
Waszym zdaniem ja jestem zajacem, czy psem? Jesli uważacie, ze psem, to sie stąd wyniose. Jeśli zającem, to te psy moga mnie gonić. Bede uciekać póki mi sil starczy. :)
zajaczkiem,zajaczkiem (sprawa a.c sie nie liczy) .A na ak dlugo starczy Ci jeszcze sil? ;))
mysle ,ze najlepiej to ignorowc agresorow, IGNOROWAC,nic im nie odpisywac albo krotko :z toba nie gadam,bo masz zle nawyki...jestes agresorem . Uzyc jakiegos dobitnego slowa do tej osoby to i inni zwroca uwage...te napastujace osoby maja cechy trolli.
Pamietacie tego trolla b85? che fine ha fatto?
Heheheheheeh, a ja myślałam, że myśliwym :DDDDDD
Mysliwy to moze Lukar, he he he :)
A Lukar, to może ja heheheheheheeh
Taaaaaak, to ma sens ....swistak=sreberka, 53=Lukar hehehe;)
hej.53 ..ale ja nie odpowiadalam do madzi tylko akurat tak moj wpis wstawilo ...chcialam go wkleic wczesniej ale umieszczony zostal automatycznie na koncu. zgadza sie , ze jezeli odn9iesc by moj wpis do madzi to jest smieszny ale tak wyszlo i tyle.
pozdro.
ufff....i znowu wkleilo mi wpis nie tam co chcialam wrrr....

hej.53 ..ale ja nie odpowiadalam do madzi tylko akurat tak moj wpis wstawilo ...chcialam go wkleic wczesniej ale umieszczony zostal automatycznie na koncu. zgadza sie , ze jezeli odniesc by moj wpis do madzi to jest smieszny ale tak wyszlo i tyle.
pozdro.
no dobra Torino czy Turyn to juz chyba mniejsza o to ja sie powaznie pytam jak to wyglada z praca, no a o ile mi wiadomo Turyn to jednak Piemonnt czyli chyba raczej polnoc a nie poludnie ale to tylko takie male przypomnienie bo polnoc nie ogranicza sie jedynie do regionu Lombardia i Mediolanu. moze tak jesli ktos ma mi cos do powiedzenie na temat pracy w Turynie i ogolnie tego wszystkiego to chyba najlepiej bedzie pisac na mojego maila [email] albo na msn [email]
Witam gelato. Ja odnosnie Twojej oferty pracy. Bylbym zainteresowany tylko moze cos wiecej na temat tej pracy jakbys mogl napisac? Jakie to miasto? Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 457

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka