!!!!!!!!!!!!!!!!Praca we Wloszech!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 457
Witam gelato. Ja odnosnie Twojej oferty pracy. Bylbym zainteresowany tylko moze cos wiecej jak moglbys napisac na temat tej pracy? jakie to miasto? Pozdrawiam.
Witam wszystkich. Nie bylo mnie tylko kilka dni i prosze co tu chetnych z ofertami pracy. Jesli sie moge wtracic to ja na tej stronie tylko troszke wyzej pisalam ze rowniez szukam pracy na polnocy, jesli ktos cos wie to prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam.
stokrotka dlaczego ukrywasz sie pod jakims gelato? o co chodzi?
:)
:O
PSM i trole cie zdradzili :)
.... i nie tylko to.... hehhe trans? :D
???lepiej byc transem niz prostytutka
..lepiej miec jaja ,jasne?a nie warszatat pracy miedzy nogami
jak pieknie powiedziane :D
a kto powiedzial, ze trans go nie ma kto mieszka w Bolonii wie czym charakteryzuje sie zona Fierra noca:D
ty to jak zwykle musisz sie wciac jak majtki w d..pe
no widzisz, czegos sie od Ciebie nauczylam:] dodam jeszce, ze ciekawi mnie pochodzenie nicka "gelato"
mylisz osoby..
..znasz powiedzenie ,ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla...niewiele ci brakuje z twoja wrednoscia , kwasem i zolcia
koniczyna twoje obrazy splywaja po mnie
jak ci nie pasi koniczyna, to bujaj sie na szczaw mloda i wal sie od koniczyny
od Ciebie za to bije swiatlo milosci i dobra, tak jak to widac w Twoim poscie do anki ponizej
No, ladny z Ciebie obserwator -(non)mipiace
'swiniakow' nikt nie kocha,jasne?postudiuj lepiej,bo egzaminy zawalisz ha,ha
100krotka? gelato?No to podsumujmy 53=Lukar, Stokrotka=gelato ;))
Pozdrawiam stokrotke
ejla, aga ,nie rozumiem?
aqa, z tym lukarem, to byl żart. Mam z nim tyle wspolnego co pozostali forumowicze. Lączy nas tylko może drugi człon mojego adresu mailowego. :)
Pozdrawiam wszystkie sympatyczne dziewczynki. Gelato też ;)
Wiem ,wiem ,zarty sie mnie trzymaja
no wlasnie aga,okazalas sie jedyna przyzwoita...CinquantaTre widzisz jak tu ludzie mylne wnioski wyciagaja..pracuja po nocach w klubach nocnych,potem nie dosypiaja ,nie wiadomo po co siedza przy kompie/zamiast odsypiac nocna harowe/ i pisza bzdury...inni z kolei zamiast przysiasc faldow do nauki,to konwersuja nie wiadomo o czym...Fajny zart z tym wspolnym mailem,to jak wspolnota malzenska...:D
Masz kompleksy, ze sama nie studiujesz, czy tak Cie martwi moja edukacja? Wez, smiesza mnie tacy ludzie jak Ty...
no tak jak zwykle wszyscy pomocni....musicie zrec sie na forum?? ktos czasem chcialaby sie jednak czegos dowiedziec
madzia nie ode mnie to wyszlo,ale w kasze nie dam sobie pluc,a ty suppi odsuppuj sie ode mnie,edekucja to dla mnie dawno przeszlosc,teraz zbieram profity od edukacji...a ty sie poucz dziecko respektu dla starszych od siebie,bo ci sloma wychodzi z butow w tym wzgledzie.Nie musisz mi odpisywac,ani dogadywac,mijaj mnie na forum obojetnie,nie komentuj zlosliwie mojej osoby wzgledem innych i potraktuj to jako rade od osoby ktora ci zyczy zdania egzaminow./a w zyciu doroslym zbierania profitow od wyksztalcenia i kultury osobistej/Koniec dyskusji.Finito
Tak,tak..(ziew) Zacznijmy od tego, ze ja odpisalam na post gelato, nie Twoj, wiec sama sie wtracasz nie wiem po co:] Ja tez sobie nie dam w kasze dmuchac, jesli ktos mi mowi, ze sie wcinam jak majtki w d..i to na forum, hehe, gdzie kazdy ma prawo komentowac to co chce...
jesli mowisz cos o szacunku, zacznij od siebie droga damo i nie nazywaj prostytutka osoby, ktorej nie znasz,tak? Poza ty szacunek nie jest przyznawany automatycznie z wiekiem, a ja jesli spotkam sie z glupota, hipokryzja i bezpodstawnym obrazaniem innych potrafie byc nawet bezczelna. Moze z tego kiedys wyrosne:]zegnam
wal sie
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 457

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka