!!!!!!!!!!!!!!!!Praca we Wloszech!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 457
wal sie
no wlasnie o takim pojmowaniu szacunku przez ciebie pisalam wyzej:]
wal sie ,strasz sobie swoich znajomych ze bedziesz bezczelna a nie mnie,wal sie ode mnie
pff...
Hej! Dajcie spokoj. A tak bylo milo na poczatku tego blogu. Tematem tu jest praca!
no wlasnie, zobaczmy kto zaczal...? ooo, jak to mozliwe, ze to jedna z pacyfistek tego forum???? widzisz, wlasnie ta hipokryzja mnie mierzi..
proponuje zebyscie zalozyli sobie watek ,, klotnie '' niewiem ale mam wrazenie ze polowa chyba nigdy nie byla we wloszech a cieszy sie na mysl ze moze sie wyzyc
wyzej piszesz o szacunku a potem mowisz do kogos "wal sie !" hmmmmmmm
martunia a jak mozna do tej studentki sie zwrocic?mowie jej jezykiem by sie wlila od walila/to skorot od odczepila/ odstosunkowala ,odsuppowala a ona jedzie jak na starej kobyle, to nienormalne jakies to wprost chore jest, i o kogo ta afera O PROSTYTUTKE,naganiaczke inernetowa..Ona jest cytuje "gotowa byc bezczelna",ja nie mam prawa nic napisac,miec wkasnego zdania, bo ona "studiuje i jest madrzejsza"Kompleksy to ona ma,kazdy mowi gdzie go boli.Krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje.Ja ma dosc,po dziurki w nosie zaslupanej w kompleksy suppi.Powinna sie odwalic odemnie.To ona kontynuowala temat,ja popoludniu finito temat.Nie mam nic do ciebie martunia ,jestes w porzo.
to wejdz w swoj profil(jesli nie pamietasz co pisalas o sobie) -to jest pierwszy krok do zrozumienia tego co napisalam a jesli to za malo to trzeba troszke glow ruszyc papa
ciao aga...tutto bene?zrozumine bylo w ulamku sekundy..:D..ale TO tez jest zycie..ten dzisiejszy dzien..co sie zsuppal,sorki zaslupal..jutro tez bedzie dzisiaj i pojutrze bedzie dzisiaj..moze ktos znowu zrobi Dzien Swistaka? :D
sorry ,ale na obserwatora to ty mi raczej nie wygladasz, ciao
mipiace + gelato = Stokrotka !!!! :D
macie jeszcze zamiar tutaj sobie podocinac jeszcze troche??
to moze specjalny temat dla niektorych utworzyny typu : "obrazaj mnie ile mozesz??" gorzej niz male dzieci...
nie przesadzaj.czasem zdrowo sobie naublizac tak z wieczora ;)
Stokrotka sie chyba ulotnila :D przeciez wszyscy wiedza, ze gelato, mipiace i zielona to jedna i ta sama osoba :) Juz nie chcialo mi sie trzymac tych pozostalych w niewiedzy i puscilem pare z geby, sory Stokrotka ;)
wlasnie ,wieczorowa pora poslac sobie pare dlugich .. i krotkich...sei carino mulino
jak tam sobie uwazasz mulino chyba to wydedukowales ze ta "studentka" najczesciej sie przypierdzielala do tych trzech nickow, ja to tez widze jak na dloni
nie z tego :D wystarczy poczytac wpisych z tych 3 nickow :) styl jest doslownie identyczny i charakterystyczny tylko dla Ciebie Stokrotka ;) Poza tym Ty nie robisz spacji jak wstawiasz przecinek, nie urzywarz nawiasow tylko ukosniki i wiele innyc szczegolow o ktorych nie chce mi sie juz pisac, a ktore sa charakterystyczne tylko dla Ciebie :) NIc na to nie poradze, ze jestem taki spostrzegawczy, moze w przyszlosci pomysle o robocie w CIA ;)
ja sadze ze takie klutnie biora sie wlasciwie z niczego!!! i powinno sie ich unikac !!! i nie powinnyscie sie na wzajem obrazac bo to do niczego nie prowadzi!!! po prostu jedna powinna byc madrzejsza i zostawic temat bez komentarza . takie jest moje skromne zdanie!!!! nie dopowiadac na prowokacje !!!
*urzywasz- bo mnie zaraz poprawisz :D
A wracajac do slowa:Hipokryzja (od gr. hypokrisis, udawanie) - zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.Zasady – mają być przestrzegane ponieważ tego domaga się sprawiedliwość, uczciwość lub inny aspekt moralności ...prostytutka/obecnie nick najnowszej generacji :hostessa/ zawsze pozostaje wyrzutkiem spoleczenstwa,takie sa zasady i to jest uczciwe! i moralne!
uZywasz
to tylko teoria moj carino mulino /bianco?/
a wlasnie ze urzywam :D
nawet jak zaatakowany zostal gelato to Tobie chyba sie popierdzielilo juz z tego wszystkiego i zaczelas odpowiadac na zaczepki, ale bedac zalogowana na mipiace, a nie gelato :D oj Stokrotka ubaw mam niezly ;) Ja rozumiem, ze sie nie przyznasz ;) ale ja tam swoje wiem ;)
a widzisz sam mowisz ze gelato zostal zaatakowany...ale zwroc uwage ze jak 85bologna czepial sie bolognese to kto sie wtracil...ta teoria nie ma sensu,to normalne ,zej ak ktos komus dowala to sie czlowiek wlacza,to nic nadzwyczajnego.Jak wiesz swoje to o co biega,nie przekonam cie tak jak studentki nie przekonam...do niczego..padam,musze wstac rano,bialo za oknem..jak w grudniu
gdzie tak biało?
czekam na śnieg...a tu jak nie było, tak nie ma...a to Polska właśnie;-)
a co urzywasz?mam nadzieje ze nie to co studenci w Bolonii...ja mam ochete pouzywac zycia...ale mam obiekcje ze nie wypada.....wiesz staroswieckie wychowanie...
Cracovia jest biala
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 457

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka