WAŻNE ! POSZUKUJĘ MIESZKANKI BOLONII !!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 255
poprzednia |
Proszę o pomoc, poszukuję kobiety w wieku 27 lat, o imieniu Sara, nazwiska niestety nie znam, prawdopodobnie będzie włosko brzmiące (po tacie Włoszka, po mamie Polka), studiowała najprawdopodobniej w Bolonii stosunki międzynarodowe, Jej brat mieszka w Krakowie i Ona tam też najczęściej bywa gdy odwiedza Polskę. Z wyglądu atrakcyjna kobieta, brunetka, zielone oczy, 175 cm wzrostu. Znak zodiaku panna. Jest fotomodelką ale nie zawodową, bardziej z pasji (charytatywnie). Może być osobą zarzadzajacą firmą, wiele wskazuje na to, że może być osobą publiczną. Poszukuję również osób, które kojarzą restaurację w Bolonii o nazwie Marianii Adaccio... to mógłby być punkt zwrotny w moich poszukiwaniach. Bardzo proszę o wszelkie odpowiedzi na moje zapytanie i poważne potraktowanie sprawy. Dziękuję i pozdrawiam Polonię.
A tak z czystej babskiej ciekawosci , w jakim celu poszukujesz tej dziewczyny ?
Poszukuję Jej z ważnych przyczyn osobistych, a w jakim celu, to się okaże gdy ją odnajdę...
..to sobie idz profesorku na odpowiednią do tego strone a nie zasmiecasz forum..bzdetami i sprawami nie dotyczacymi nauki jezyka http://loveago.pl/
ciekawe jak ty znajdziesz zywa osobe..skoro lotu do Werony nie potrafisz sam znalezc ?...he he he i bez przerwy liczysz, ze ktos za ciebie cos zrobi..
..jesli ktos nie wie..co to jest LOVEAGO..Cofnij czas, odszukaj miłość
RUSZYŁ NOWY PORTAL "LOVE AGO"........Spotkałaś w autobusie superprzystojniaka? Wypatrzyłeś w tłumie dziewczynę swoich marzeń, ale nie wziąłeś od niej ani numeru telefonu, ani adresu? Myślisz, że już wszystko stracone? Wcale nie! Pomoc znajdziesz na portalu Love Ago, który pomaga odnaleźć się dawnym miłościom.
Autorką pomysłu na portal Love Ago jest Anna Kmita. Jak mówiła w "Poranku" TVN24, najfajniejsze w jej projekcie jest to, że tylko czekał na odkrycie: - I jest jeszcze wiele takich nieodkrytych pomysłów - przekonuje. - Pokazał to chociażby przykład "Naszej Klasy" - dodaje.

Portal ruszył zaledwie kilka dni temu, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Zarejestrowało się na nim już kilkanaście tysięcy użytkowników.

Odnaleźć miłość
Strona Love Ago wita nas słowami: "Zabrakło Ci odwagi, żeby odezwać się do spotkanej osoby? Mijasz codziennie miłość życia, ale o tym nie wiesz? Cofnij czas i odnajdź ją!"
I rzeczywiście. By odnaleźć daną osobę, najpierw trzeba się zarejestrować. Potem zaznacza się na mapie miejsce, w którym spotkało się poszukiwaną osobę, i czas, kiedy to nastąpiło. Trzeba zamieścić też krótki opis. Resztę pracy wykonuje za nas system, który sam wyszukuje pasujące do opisu kryteria i określa prawdopodobieństwo, że to właśnie Ten lub Ta.
Przeznaczenie czy...?
- Czyli miłość można w pewnym sensie sprowadzić do rachunku prawdopodobieństwa i matematyki? - zażartował prowadzący program Jarosław Kuźniar.
- To mało romantyczne, ale na to właśnie wygląda - odpowiedziała autorka portalu.
..profesorku..a jesli sie myle i cie panna Sara lat 27 znak zodiaku..itd itp okradla to idz na psiarnie zrob donos, sami ja znajda skoro cie skubnela..buhahahaha
Twoim największym nieszczęściem jest brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, a Twoim największym szczęściem jest istnienie tego forum... Wszędzie Cię pełno ale pomocy żadnej, jeśli coś Ci przeszkadza to nie czytaj, a jeśli masz jakiś problem ze mną to doinwestuję człowieka, który szuka dla mnie i poszuka również Ciebie :[
Potrzebna mi życzliwa pomoc, jeśli takiej nie możesz zaoferować, to Ty nie zaśmiecaj mojego wątku.
Gratuluje Profesor!!! Bardzo dobra risposta! Mam wrażenie ze Gaio nienawidzi wszystkiego co jest związne z Włochami i jakimikolwiek uczuciami...obserwuje juz od dłuzszego czasu jej wypowiedzi i doszłam do wniosku ze musiał cię ktoś niezle skrzywdzic,gaio.Zioniesz nienawiścią ( ach, jakie to polskie...)do wszystkich,którzy szukają tu pomocy - a po to to forum jest, aby sobie pomagac.Mam wrazenie ze szukasz wszedzie jakichkolwiek zczepek,nic ci nie pasuje...wyluzuj ...
Obecnie poszukiwana przeze mnie kobieta może przebywać w WENECJI, proszę o każdą wiadomość w tej sprawie, być może rodacy z okolic Wenecji kogoś skojarzą, będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Dlaczego nie poszukasz jej sam skoro tak bardzo ci na tym zalezy ?
po tak , krotkim i dosc powierzchownym opisie ,trudno ,zeby ktos skojarzyl osobe ....
na 100 proc ma kalosze...woda wylala i leje jak cebra...
..zapewne/raczej na 100 procent/ ma tez bardzo seksowna parasolke...:D
Oczywiście szukam również sam... Nie jest jednak to proste z wielu względów, jeśli ktoś skojarzy cokolwiek, mogę podać więcej szczegółów aby uściślić czy chodzi o tę samą osobę.
może powinieneś poszukać na uczelni ? Jeśli tylko uda Ci się ustalić jej nazwisko, będzie znacznie prościej.
jak sie szuka zagionionych osob?..sie wraca do punktu wyjsciowego..i od poczatku ,napewno cos przeoczyles.Przepytaj to zrodlo od kogo masz info o Venecji..ty masz jakies gg lub maila?
a może zacząć od tego brata z Krakowa? nasza klasa, facebook, jakieś forum krakowskie...?
Myślałem o tym. Nie znam nazwy uczelni i nie znam rocznika absolwentów, który mogła ukończyć, nie jestem w stanie póki co ustalić nazwiska... Wtedy byłoby po problemie.
Na pewno niczego nie przeoczyłem, to genialna rada z tym przepytaniem... Ty chcesz do mnie napisać... ???
>>>Poszukuję Jej z ważnych przyczyn osobistych, a w jakim celu, to się okaże gdy ją odnajdę...
Tutaj też niestety brak śladów, wiem tylko, że mieszka w Krakowie i jest pilotem... ?? Nie wiem czy pracuje w lotnictwie, czy lata prywatnie, za mało danych aby szukać...
To brzmi jak pomówienie... Z całą pewnością moje zamiary są pokojowe, gdybym chciał kogoś skrzywdzić, nie pisałbym o tym na forach internetowych, prawda ??
Przepraszam, jeśli się mylę i Cię uraziłam, ale czytałam o czymś takim... internauci, w dobrej wierze, pomagali prześladowcy znaleźć ofiarę...
:)
Nie uraziłaś mnie, rozumiem doskonale Twoją sugestię ale tej osobie raczej nie byłbym w stanie zaszkodzić...
"raczej" nie bylbys w stanie zaszkodzic .... :)
To "raczej" oznacza, że najprawdopodobniej nie jest to możliwe bym mógł Jej zaszkodzić i nic innego... Napisałem "to się okaże, gdy Ją odnajdę..." ponieważ muszę z Nią porozmawiać.
Ponawiam prośbę o pomoc, jeśli ktoś kojarzy kogokolwiek lub cokolwiek w mojej sprawie albo może podpowiedzieć jak jeszcze mógłbym szukać będę wdzięczny...
Troche dziwna jest twoja prosba, ale juz nie tak dziwna jak uzywanie przez gaio 3 nickow ( gaio,degustibus, cartone11);)
ale ty glupi jestes Infantylusie Trolusie..zesral bys się chyba jakbys raz dziennie o mnie nie pomyslal..ale twa milosc do mnie pozostanie nie odzwajemnonina trolu..badz pewnien..ze mozesz do smierci myslec o mnie dzien w dzien..i nic ci z tego nie przyjdzie...idiota czystej wody
bardzo mi przykro,ale z tego co czytam,to gaio chyba mieszka w Polsce- a ja od baardzo wielu lat zyje we Wloszech,dlaczego w ogole przyszlo Ci do glowy za ja i gaio to ta sama osoba-moze czasami jednak paranoja...
degustibus..nie mas co sie przejmowac karlowatym Infem...zawsze byl wiejskim polglowkiemi..ktoremu zamarzylo sie byc trolem
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 255
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa