Napsuje Ci krwi, durny adminie!!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
1-30 z 1265
poprzednia |
Dlaczeko znikl "Watek tysiaca i jednego post"
Nie miales sie jak podniecac bo malo idiotek tam pisalo??
Ja Ci tu krwi napsuje!!!!
Nie masz szans mi dawac bana bo mam malo pracy a az 15 komputerow:))
I na nocki jestem w pracy w tym tygodniu.

Kochane moje kolezanki, pozdrawiam Was serdecznie i jak glupie posty bedziecie czytac to miejcie na uwadze ze to JA:)))
Zastanawiam sie czy kto tu jest stukniety!
Chyba zrobie liste:))
I liste przebojow NAJGLUPSZYCH watkow co t admin nie zlikwidowal choc wieja glupota ze w Kielcach sie strzyzoryki otwieraja:)))
Jak juz pisalam czasu mam a mam w pracy.
Jak sie tak zastanowie to ja mam super prace, chyba pocaluje w lyse czulko szefa teraz bo sie tak rozczulilam i szefowi wdzeicznosc okazac przyszla mi ochota:)
Nie!!
Swiat jest straszny, a moj szef to jednak cham jak admin nam tu panujacy:)
Poszlam do pokoju oboj zeby wdziecznosc okazac szefowi, pukam, wchodze a on: "A ty Magda, czego znowu chcesz".
Odprysnelam mu ze juz nic i pomyslalam zeby sie w du....e pocalowal a nie ja go w czulko calowac bede.
Tak czy owak, czuje natchnienie i moc kratywna zeby pisac:)))
Jak sobie zrobie kawe i sie wysikam to napisze jak spedzilam Swieta.
Nie, nie bede Was zanudzac lepiej napisze jak spedzilam wczorajsza noc:)
a co z chrzescijanskim wybaczaniem win?..w ciagu dalszym poswiatecznej atmosfery?..moze adminowi sie niechcaco machnelo sciera z denaturatem..chcial Lukar tylko polysk fioletowi nadac..po to uzywa denaturatu i mu sie skasowal twoj piekny watek niechcaco..daj chlopakowi szanse wyjasnienia ..moze go przywroci..w imie wartosci katolickich jakie tam byly zawarte tj. milosci do blizniego,czyli nas forowiczow:D
Ok, przekonalas mnie. A niech cham pozna me miekke serce:))
Postawie ultimatum adminowi:))
Jak watek nie wroci do nocy sylwestrowej, to bedzie wiecej Magdalen na fiolecie niz Infow w calej histori fioletu!!! I bede nie tylko o Wlochach pisac ale tez o Bliskim Wschodzie:)) I o rozterkach mego aksamitnego umyslu tez!!!
Strzez sie adminie, strzez!!!!!
Chba protestowac bede na KAZDYM watku!!
Bede sie wp....miedzy kazdy temat, a ja zawsze mam cos do powiedzenia:))
Zepsuje kazdy watek, jako i Ty mi popsules moj:))
Zab za zab, oko za oko i kazde tu watki za moj jeden!!
Ole! :)))))
A zaczne od kategorii "studia".
Jako ze admin chce poziom miec to ja tam jak ulal pasuje bo uzywam wykwintnej i szykownej retoryki gdy mnie cos wku....i:)))
A moze zaczac od "egzaminy"?
Kurka, mam dylemat.
Pojde z mym uczonym psem na pole i przemysle to jeszcze raz od podstaw:)
Przeczytawszy uważnie każdy Twój powyższy wpis...podzielam wściekłość i rozżalenie:)

Co się kur** stało z wątkiem "Tysiąca i jednego postu"??? Wróć, źle zadałam pytanie....


....dlaczego więc znikł??? 3 konkretne powody poproszę???

Madziu pozdrawiam ciepło:)
Na Tobie Aga, to mozna polegac jak na Zawiszy:))
A admin wyjdzie na tym jak Zablocki na mydle.
Ale ze nie jestem jeszcze na kategorii "studia" to pozwole sobie napisac ze wyjeb... bez mydla admina:)))
nie no nie ma sprawy...zawsze do usług:)

widać tak mam, że zjawiam się w samych odpowiednich momentach:) Fakt dysponuje jednym komputerem no ale...:)
ooo to nawet nie glupi pomysl z tym 'infowaniem' podpieraj sie ulubionym programem Infa :Rozmowy w toku i ulubiona gazetka Infa 'Fakt'/nigdy tego w rece nie mialam ani nie czytalam/..heheh same brukowce ,to admin pomysli ze to Inf...heheeh .. A masz zmienne IP?..bo ja tak..codzien inne heheh..Telekomunikacja laskawa jest...dla troli i innych.. oszustow,co korzystaja z tego dobrodziejstwa/vide to co wydarzylo sie na Allegro
Podoba mi sie jak jak czasami cos napiszecie,mozna sie posmiac i nie tylko.To do Magdalen@ e SetteDinove ;)
:D..zawsze lubilam 'zbyty'
no jak nic Basieńka poczułam się urażona:)...ale Ty się Broń Boże nie przejmuj, przejdzie mi:):)
"Niby" w ostatnich 5 minutach,jest tutaj 78 osob,a ja nikogo takiego nie widze.Pochowali sie czy co?!Nudzi mi sie:/
Magdaleno nie chowaj się! Wyłąź natychmiast!!! :D
jestem..nawijam tylko przez telefon
ostatnimi czasy jest bardzo niewiele ludzi..o nawet Mulino sie pojawila..przed Swietami..ludziom juz nie zalezy..'nafioletowali' sie juz w zyciu
...no ja też jestem 'zalogowana', rzucam od czasu do czasu okiem, patrzę jak rozwija się sytuacja... szkoda, że nie ma "tysiąca i jednego'...często tam dopisywałam różne takie, nie zawsze 'na temat', ale taki był urok tamtego wątku..o wszystkim i o niczym..gdzie teraz będę pisać to, co mi wpada do głowy?
Magda, załóż nowy wątek, zaczniemy od początku...tak z Nowym Rokiem...choć wcale się nie cieszę, że zaraz będę o rok starsza...
:)
Yamadawa...coś mi się zdaje, że Ty spokojnie możesz jeszcze cieszyć się każdym dodatkowym rokiem :)...po 30 zwyczajnie zacznij odliczać w drugą stronę:)
ja nie moge! pramediusz to Inf..ty inf. ty to chyba juz pradziadiusz jestes, zaden mediusz z ciebie ,bo mediowac nie potrafisz..a to co przypisujesz innym to wlasnie ty sam robisz ty jestes taka menda męcąca,jak owsik w dupie jestes ..znalazl sie cenzor z epoki socjalizmu..gap w okno sie listonosz ci emeryturke niesie
no a ja bym miala mala prosbe do Sette di Nove
spojrz na to z innej strony, rok starsza...rok mądrzejsza ehehe pozdrawiam:)
Mozesz mi podac link,lub chociaz (sprobowac)przetlumaczyc nazwy takie jak;trawka,joint,blanty i takie inne.Z tego co zrozumialam i sie zorientowalam lepiej znasz sie odemnie na necie i na j.wloskim .Prosze
Aagnes, z 'wiekiem' to jest tak, że ...trudno się zorientować, co mi się jeszcze należy, a co już nie...czy jeszcze mogę wierzyć w Świetego Mikołaja?
:)
to co nick' xixi'.to juz porzucony jak zuzyta prezerwatywa? pixi dixi hehehe zobaczcie tu same co to oznacza http://pl.wiktionary.org/wiki/xixi. heheh ..no juz naszczal naszczal to nick sie' wyproznil 'pre mediusz..od premedytacji zapewne co ? buhahaha widzicie jak ja czytam Infa?!..Agnese to latwe..heheh
NIE CHCĘ BYĆ MĄDRA! - Nie daj mi Boże, broń Boże...tak zwanej życiowej mądrości!
:)))
inf jest glupi ,inf ma wszy i nie roooosnieeee, inf jest glupi ,Inf ma wszy i nie rosnieeeeeeeee...trala la la la la la la Ps. teraz juz wiadomo dlaczego admin odkaża tu denturatem... na fioletowo :D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1265
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia