wakacyjny flirt

Temat przeniesiony do archwium
121-150 z 213
ja Cię znam..ty zawsze piszesz o seksie ..pomiedzy wierszami
Oglaszam wszem i wobec ,ze nie zmienialem nicka w ostatnim czasie ;))Kiedys i owszem ,ale to bylo bardzooooooo dawno .
Cytat: SettediNove
ja Cię znam..ty zawsze piszesz o seksie ..pomiedzy wierszami

Pisze ,bo ja kocham slowo pomiedzy
Cytat: Margo49
a ja głupia grzmiałam nie karmić trola
ależ KARMIĆ ! KARMIĆ !

JA NIE CHCĘ ANI FIUTA, ANI FIATA ...JA CHCĘ .....MASTROLINDO !! ......i wcale nie mam zamiaru myć podłóg !!

Margo ,podloga tez moze byc ;PP
Cytat: Magdalena-Malpa
Margo:)))
Ja tez typowalam ze to Mastrolindo jest Splendida, ale chyba nie.
Nie wazne, nakarmimy obydwoch:))

ło matko s córkom ....a gdzieś Ty wyczytała że ja M typuję na trola??? nieeee....tylko dzięki trolowi wątek skręcił w bok a M jeszcze go dodatkowo podkręcił .....no i ogólnie jest wesoło, ja rzekł(a)bym nawet haraszo........ tra lala ....dostałam super hiper dobre wieści z domu i fruwam pod sufitem.
Mastrolindo, czyli z malucha przesiadamy się na podłogę?? ok, ok ..... ale że trolik nakazał być mądrą wiec jakieś złotko musi być ......niekoniecznie z brylantem ...brylować będziemy my.....

praca badante ma jednak dobre strony ...babunia klepie pacierze w foteliku ja pierdoły przy stoliku i nikogo nie obchodzi że rżę jak koń do monitora
Mi jest tez wesolo:))
Chichotam do monitora az wzbudzam podejzenia:))
Niestety dlugo z wami sie nie posmieje, bo musze konczyc.
Bawcie sie dobrze:))))))))
ej dajcie dojsc do slowa ,nie wszyscy naraz.Ale sie usmialam ,ten penis z brylancikami nieglupie ,bardzo ambitna pragnienie .
no ja tez glupoty wypisuje ,a co tam niewolno pozartowac czy cus ?
Margo a babcia wie co to jest komputer?
Cytat: ksalus
splendida..a ja proponuje siegnac do slownika ortograficznego, bo twoj post "zieje" nieuctwem..
ja cie zapewniam ze slownika nie potrzebuje aczkolwiek jestem osoba z wyksztalceniem calkiem niezlym.chcialam sie tylko podzielic z dziewczynami moja taktyka ktora sobie obralam,bawie sie dobrze ale oczywiscie nie za darmo,tkwie w tym zwiazku po to aby skorzystac.Nie robie sobie nadzieji ze italiano zostawi dla mnie zonke bo nigdy nie podjelabym decyzji aby odebrac komus meza,natomiast pasuje mi ulad ktory zdobylam niestety nie odrazu lecz po dluzszym czasie bycia razem.zdaje sobie sprawe z tego ze wloch chce tylko seksu,slotkiej idiotki ktora zawsze popiera jego zdanie nawet gdy nie ma racji.nigdy na stale nie zwiazalabym sie z facetem wiedzac ze zdradza zone poniewasz zdradzajac zone teraz ze mna robilby to samo z inna gdybym to ja zajela zony miejsce,wiec uwazam ze mozna dobrze sie tylko zabawic czerpac korzysci .Pamietajcie dziewczyny ze zonaty Italiano ktory ma kase ma nie tylko zone i kochanke sa tesz tacy ktorzy potrzebuja odwiedzic dom towarzyski i to jest na trzecim miejscu,owszem sa tesz porzadni tak jak we wszystkich krajach ale takiego Italiano trzeba szukac ze swieczka w reku......
wierszem piszesz...babunia klepie pacierze w foteliku ja pierdoły przy stoliku...
ahahaahahaha ahahahaahaaa ahah ahahahaaa
Gosia, ja się nie dziwię że moja babcia przy mnie całkiem kontakt z rzeczywistością straciła. Wyobraź sobie co ona biedna może myśleć skoro albo widzi mnie ryczącą do monitora ..tu ok, powiedzmy że jest w stanie zrozumieć bo niejeden raz gadała z tym monitorem ( czyt.skyp) z moim mężem i córką.....albo gadającą samą do siebie bo ..no właśnie....mam noi due z przyjaciółką i non stop gadamy. A słuchawek w moich uszach babunia nie widzi bo ona ledwie mnie widzi więc gdzie tam słuchawki ma dostrzec.
Plendida nie rob sobie obciachu i nie przyznawaj sie nawet ze masz jakies wyksztalcenie .Robisz bledy w tekstach jak dziecko z podstawowki .A wracajac do twego romansu nie mnie cie osadzac ,ale to twoje wyrachowanie stawia cie w nie najlepszym swietle .
gatino53 !! NIE KARM TROLA !!
margo ale masz luksus ,ja absolutnie nie moge przy mojej podopiecznej rozmawiac ani przez internet ani nie wchodzi w gre komorka .Teraz pisze bo spi po obiadku .
ach sorry dalam sie sprowokowac
Cytat: gatino53
hmmmmmmmmmmmm no coz skrupulow to TY NIE MASZ ,zycze ci aby kiedys w przyszlosci role sie nie odwrocily ,i to ty poznasz smak zdradzanej .Alle jak znam zycie:::::: milego dnia
tu ci przyznam racje.................................ja jusz bylam w takiej sytuacji dlatego gram teraz takze takimi kartami ale masz racje
Cytat: gatino53
Plendida nie rob sobie obciachu i nie przyznawaj sie nawet ze masz jakies wyksztalcenie .Robisz bledy w tekstach jak dziecko z podstawowki .A wracajac do twego romansu nie mnie cie osadzac ,ale to twoje wyrachowanie stawia cie w nie najlepszym swietle .
nie pokazuj co to nie ty forum nie jest po to aby kogos lapac za slowa popatrz na siebie a dopiero pozniej osadzaj innych
gatino53 !! NIE KARM TROLA !!
scvami per quello che sta succendo
jak mi ktoś odpisze temu trolowi to osobiście, własnymi ręcyma uduszę !!!
CISZA !!! PUSZCZAM FIOLETOWE DYMY !! NIC NIE WIDAĆ!! NIC NIE SŁYCHAĆ !!
gatino mam wrazenie ze masz zle podejscie do nowych osob na forum ilepiej zajmij sie swoimi bledami,aczkolwiek twoje wypowiedzi wcale lepiej nie wygladaja
to sie nazywa zaborczosc a takze zazdrosc
no jak te fioletowe dymy wydostaja sie z twojej dupy to z pewnoscia nie widac,lecz slychac a zapach napewno sprawi ze wszyscy spierdo............la
Na pewno pisze się osobno.. chamie..

Margo49.. ja nie odpisuję, tylko komentuję.. to są takie "didaskalia".. :D
Cytat: Chakotay
Na pewno pisze się osobno.. chamie..

Margo49.. ja nie odpisuję, tylko komentuję.. to są takie "didaskalia".. :D
che cosa vuoi da me cacco?
...wakacje...flirty...
...facet...wysoki, szczupły, atletycznie zbudowany, śniada cera, ciemne włosy opadające nieco na ramiona i podtrzymane opaską...egzotyczne rysy twarzy , przywołują na myśl daleki tętent tatarskich hord lub wojenne okrzyki szogunów...a może gorące polinezyjskie rytmy...boski!!!

...ale to mi śniło...albo przeczytałam to gdzieś...a może mi się tak tylko marzy :)))
:)
To bylo do przewidzenia...
Juz pisalam kiedys ze sa osoby ktore wejda oknem jak sie je drzwiami wyrzuci.
No i jest, nie dlugo czekalismy:))
Jaki hipokryta z niego! Sam chcial pukac za darmo a w cieleniu Splendidy odrazu sie skur...l:))
A jesli sie myle, co zaraz sprawdze, to tak czy siak, popprosze Splendidowne o koniec tej zenady.
Jesli sie okaze ze mam racje to jak bedziesz czytal forum prawicy, to bedzies mial mine jak Jaso Fasola:))
Co za brak jaj, honoru i charakteru!
Ok, temat prostytucji zamykam.

Jakies nowe rady dla glupiego serca?
Dziewczyny, kombinujcie:)))

edytowany przez Magdalena-Malpa: 02 lip 2011
Cytat: yamadawa
...

...ale to mi śniło...albo przeczytałam to gdzieś...a może mi się tak tylko marzy :)))
:)

Stajesz sie kobieta:))
Temat przeniesiony do archwium
121-150 z 213

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

»

Solo italiano