wakacyjny flirt

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 213
>>>To ty dajesz moc demonom, ktore zwalczasz<<< ...powiedzial kiedys pewien czlowiek ;))
jak sie uspokoicie to wroce....mam film thriller na RAI 2
Żaru nie gasi się ogniem, krwi nie zmywa się krwią.
Noszę się z zamiarem napisania książki, której tytuł brzmiałby: „Ja jestem osłem i ty jesteś osłem”. Otwarte przyznanie się do bycia osłem, to największe wyzwolenie, coś najpiękniejszego na świecie. Jakże jest to cudowne. Kiedy ktoś by mi powiedział: „Nie masz racji”, ja mu odpowiem: „A czego się spodziewałeś po ośle?”

Mastro...beeee....

Anthony de Mello — Przebudzenie (Świadomość, która nie ocenia)
Noszę się z zamiarem napisania książki, której tytuł brzmiałby: „Ja jestem osłem i ty jesteś osłem”. Otwarte przyznanie się do bycia osłem, to największe wyzwolenie, coś najpiękniejszego na świecie. Jakże jest to cudowne. Kiedy ktoś by mi powiedział: „Nie masz racji”, ja mu odpowiem: „A czego się spodziewałeś po ośle?”

Cytat: Margo49
ok, skoro twierdzisz że nazywasz rzeczy po imieniu to napisz kto to jest Twoim zdaniem i dlaczego/ na jakiej podstawie tak twierdzisz.
Bo ja nie wiem kto się kryje pod tym nickiem
ja ci odpowiem na to pytanie jestem kobieta mam 28 lat i bardzo duzo doswiadczen zyciowych za soba wiec daj spokoj jestem z wami od pol roku niestety zalogowalam sie dopiero wczoraj i czytajac twoje komentarze czasami rzygac sie chce nie nawidze osob ktore nie daja sie wypowiedziec innym tylko mysla ze wszystkie rozumy pozjadaly hej hej zyjemy w cywilizowanym swiecie!!!!!!WSZYSCY MAJA PRAWO DO WYPOWIEDZI I SWOICH PRZEMYSLEN NA DANY TEMAT TROLU BO WLASNIE TY NIM POWINNES/AS BYC!!!!!!!
Cytat: Margo49
Mastro...beeee....

Anthony de Mello — Przebudzenie (Świadomość, która nie ocenia)
Noszę się z zamiarem napisania książki, której tytuł brzmiałby: „Ja jestem osłem i ty jesteś osłem”. Otwarte przyznanie się do bycia osłem, to największe wyzwolenie, coś najpiękniejszego na świecie. Jakże jest to cudowne. Kiedy ktoś by mi powiedział: „Nie masz racji”, ja mu odpowiem: „A czego się spodziewałeś po ośle?”

Szacunek ;PP
Cytat: Magdalena-Malpa
Cytat: splendida
....chociasz jedna porzadna osoba na tym forum

Jaki tupet:))
Skad to znamy??
Pier....sz o prawosciach a marzysz o kur...e!
No zacznij teraz ze mna, no popluj sie, masz czas ograniczony, wiec zaczynaj sie hanbic:)
zaczynam cie o cos podejrzewac jestes w spisku z margo??/CZY RACZEJ CHCESZ MU POSCHLEBIAC/?
Cytat: Margo49
Magda, kurwa mać..............ja tylko udawałam grzeczną a delikatnie szpilki wbijałam żeby lisa z nory wyciągnąć. Gówno chce wojny to ją będzie miało. Ostatnim postem udowodnił kim jest.nie piszmy po kątach, zróbmy z gównem porządek. NIech nikt więcej nie kojarzy fioletu z aferami i chamstwem.
wlasnie bo ty jestes najwiekszym chamem tutaj jajko madrzejsze od kury
Cytat: Magdalena-Malpa
Sette!!!!
Nie bron chama!!!
Przestan byc jego Isaura:)))
oh oh tak ciezko zaakceptowac nowa osobe na forum,nie spodziewalam sie ze z jednego niewinnego zwierzenia na forum wyniknie taka afera i ze zgrana paczka bedzie pokazywac zabki
Cytat: Margo49
ja już zgłosiłam do admina i jak tylko upewnię się na 100% że to robert O. zgłaszam sprawę dalej.
Ja lubię żarty, lubię wszystko ale w chuja mnie nikt robił nie będzie. NIe jestem długo na tym forum ale nie życzę sobie aby ktoś doprowadził do tego aby fiolet był kojarzony tylko z chamstwem i śmierdzącym gównem. Ja też nam odwagę mówić dość a to że cały dzień dziś lałam olej na wzburzone fale nie znaczy żem miękkim chujem robiona !!!!! Ja gówna obchodzę z daleka ale jak już mi pod podeszwę wlezie to delikatnie trawką nie wytrę . Chcesz wojny? będziesz ją miał. w necie nie jest nikt anonimowy !! chyba o tym zapominasz splendida !!
sama tutaj robisz wojne o nic jak chcesz to sprawdzaj ja nic nie mam na sumieniu o mala wypowiedz robisz duzo szumu ale.......wokol siebie
Cytat: Margo49
źle się wyraziłam ! czy to robert o czy inny kawał gówna zrobię z Tobą splendida porządek !! myślisz że taka grzeczniutka jestem bo wszystkich uspokajałam?? pomyliło się gówniane stworzenie, oj pomyliło. Nawet nie wiesz jak bardzo !
sama bluznisz na tym forum a masz czesc osadzac innych vergonia
Ok ,jutro niedziela temat wakacyjny filter,wiec czas wyruszyc na lowy......Jak mozna poderwac na wlocha ,tzn co mam mowic do lasek i oczywiscie zebym sie zmiescil w 10 euro ;))???
che vorresti cambiare qualcosa se potevi
Cytat: mastrolindo
Ok ,jutro niedziela temat wakacyjny filter,wiec czas wyruszyc na lowy......Jak mozna poderwac na wlocha ,tzn co mam mowic do lasek i oczywiscie zebym sie zmiescil w 10 euro ;))???
oczywiscie tak jak to wlosi mowia na poczatek ciaoooooo bella sei bellissima nie jestem facetem ale sugeruje to co mowia na poczatku wlosi moze malpa doradzi ci lepiej jak zaczac w jezyku polskim
Cytat: SettediNove
jak sie uspokoicie to wroce....mam film thriller na RAI 2

Cos mi sie wydaje ze lecisz spiewac "uwielbiam pana"!
Normalnie zawsze napie...sz kamieniami na dziewczyny co kopuluja z Wlochami!
A Splendidy, kamieniem nie chcesz pie...c? Szkoda ze nie chcesz przy niej byc i prowadzic na wlasciwa sciezke jak Mesjasz!
No nie ma Splendida szczescia, anilo spier....l:))
I wlasnie tym zachowaniem zdradzilas pana, ale nichcacy, wiec moze cie od szmat nie zwyzywa, trzymam kciuki!

Szkoda, ze znow sie udalo podlej swini, zepsuc taki fajny watek:((
Strasznie mi przykro.
Moze zalozymy jaki nowy watek i grzecznie poprosimy by IP swin, wstepu nie mialo?
Tak czy owak, fajnie bawilysmy sie. Bylo do tanca i rozanca:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 03 lip 2011
Magda, i nadal będzie do tańca i do różańca. Mendy tak mają że wpadną na moment, zamieszają i wracają tam gdzie ich miejsce. NA KUPĘ GNOJU !
My natomiast funkcjonujemy normalnie. Raz ktoś opierdoli nas, raz my kogoś ale, raz pożartujemy a raz pogadamy na poważnie....czyli do tańca i do różańca.
A popaprańcy niech się kiszą we własnym sosie, niech wydłubują źdźbła z oczu innych bo belki we własnym oku nie są w stanie dostrzec. Biedni, sfrustrowani, zgorzkniali
Jedyne co im zostało to cytowanie innych i zastanawianie się jak by tu komuś przypierdolić
Nie widzą bidoczki że sami sobie najbardziej przypierdolą
AMEN
do garów zmykam
miłej niedzieli życzę ...tym normalnym i tym popapranym też..a co...dobry humor dziś mam..
[/quote]Szkoda, ze znow sie udalo podlej swini, zepsuc taki fajny watek:((
Strasznie mi przykro.
Moze zalozymy jaki nowy watek i grzecznie poprosimy by IP swin, wstepu nie mialo?
Tak czy owak, fajnie bawilysmy sie. Bylo do tanca i rozanca:))
[/quote]

A bylo tak pieknie ,jedna wsza zeosula wszystko .Ale poradzimy ,ide gotowac obiadek smacznego zycze i milej niedzieli pa
gatino53 pamiętaj jedno NIKT NIC NAM NIE ZEPSUŁ !!!

jak gówno leży na ścieżce w parku to cały park nagle robi się brzydki? NIE !! park nadal jest piękny, nadal świeci słoneczko a gówno znika przy najbliższym deszczu lub wietrze !
Bo taki jest los gówna ! Nikogo ono nie obchodzi !!!
NIC NIE JEST W STANIE ZMIENIĆ ! NIC NIE JEST W STANIE ZEPSUĆ ! NIC NIE JEST W STANIE ZNISZCZYĆ ! a więc splendida nie jest taka wspaniała jak to sama sobie wmówiła !
ot, kolejne gówno na parkowej alejce...byle wietrzyk je wywieje !! byle deszczyk użyźni nim glebę
edytowany przez Margo49: 03 lip 2011
a nie moglabys delikatniej ?..np kupka,kał,czy po wlosku kaka,merda..bo to forum wloskie?
jak nasra tu dziecko to powiem kupka, ale jak srają trole to dla mnie to poprostu gówno ...
Jedyny sposob aby aby zwyciezyc w klotni ,to unikac jej .Okaz szacunek dla pogladow rozmowcy .tym samym zademonstrujesz swoja madrosc i umiejetnosc porozumiewania sie z ludzmi .
cytat; " Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej".
autor; Dale Carnegie , "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie"
Kategoria: Kłótnia

jcecil jestem pod wrazeniem ,pozdrawiam i milego dzoionka zycze
a w ogóle to nie zachowywac sie jak oszolomy TYLKO NIE KARMIC TROLA>>i basta! basta ..pierwsze przykazanie internetowe..nic da roztrzasanie kto to moze byc i na co pisze,trol to trol..a tych to jest mnostwo..zasade ta zlamaliscie sami...tylko po co?
Cytat: yamadawa
...wakacje...flirty...
...facet...wysoki, szczupły, atletycznie zbudowany, śniada cera, ciemne włosy opadające nieco na ramiona i podtrzymane opaską...egzotyczne rysy twarzy , przywołują na myśl daleki tętent tatarskich hord lub wojenne okrzyki szogunów...a może gorące polinezyjskie rytmy...boski!!!

...ale to mi śniło...albo przeczytałam to gdzieś...a może mi się tak tylko marzy :)))
:)

...miało być o flirtach... no to ja...na czym to skończyłam? aha!.. ciąg dalszy:

...boski!!!...ja jak żona Lota zamieniona w słup soli, wgapiam się w niego jak zahipnotyzowana...a on zbliża się kocim krokiem...i powoli, powoli.. zamienia się w czarną panterę... już gotowy do skoku...i...obudziłam się!!! CHOLERA!!! CHOLERA JASNA!! :)))
:)
Cytat: yamadawa
...boski!!!...ja jak żona Lota zamieniona w słup soli, wgapiam się w niego jak zahipnotyzowana...a on zbliża się kocim krokiem...i powoli, powoli.. zamienia się w czarną panterę... już gotowy do skoku...i...obudziłam się!!! CHOLERA!!! CHOLERA JASNA!! :)))
:)

Obudzilas sie w waniliowym niebie:))
W astralu dalej toczy sie akcja...I nie boj sie, bo jak wyjdziesz z ciała to wystarczy tylko mysl i bedziesz z powrotem. Ale na chwile idz i probuj czarna pantere oswoic:)
Idz piekna lesna droga a kiedy zobaczysz piekny tajemniczy dom, ktory stoi na pieknej polanie w slicznej zieleni.
Dom ma wielkie drzwi, wielkosc ich jest przerazajaca bo wydaja sie brama do innego swiata i mysl o ich otwarciu sprawa ze serce zaczyna szybciej bic...
Nie boj sie, ciotka Magda czuwa, zlab za klamke i nacisnij:))
Drzwi otworza sie leciutko i cichutko na cala szerokosc, ale jak wejdziesz do srodka to drzwi bezszelestnie zamkna sie za toba.
Teraz jestes sama, atmoswera napieta, serce bije jak szalone a ty ujrzysz swym astralnym wzrokiem pantere czarna jak wegiel z kopalni Wujek:)))
A ze akcja toczy sie w astralu, to pantera bedzie sie do ciebie lasic jak kociak:))

Kochana Yamadawa, ta bajke dedykuje ci Magda:))
Musi ci na 2 tygodnie starczyc bajek Magdy, bo jade na urlop:))
Pa pa pa
P.S. Ja ciagle wkladam i wyjmuje cos z walizek.....:((
Magda, obiecuję, że wejdę do tego tajemniczego domu i oswoję czarną panterę ...już czuję miękkość jego skóry...tzn. jedwabistość jej sierści...:)))...żeby to tylko nie było w astralu...znów mi się marzy...
Życzę Ci fajnej pogody i też pogody ducha na urlopie...ja mam w planie wakacyjne wypady samochód-motor, namiot i kiedy tylko zrobi się trochę cieplej, to hej! Chcę jeszcze w te wakacje polatać, zobaczyć świat oczami ptaka... i może zaliczę Czarną Hańczę? i jakiś wakacyjny flirt (w realu)?...możliwości nieograniczne, a fantazji mi nie brakuje :)))
Jedźmy więc, wracajmy i opowiadajmy jak było...
pozdrawiam
:)
magda daj sobie spokoj z pakowaniem .ja nie cierpie pakowac walizki ,wiec wrzucam to co uwazam,ze sie przyda .Nastepnie udeptuje aby domknac torbe ,tylko musze uwazac aby zmiescic sie w normie wagowej .Ja za tydzien jade do kraju do meza i moich kotkow ,bardzo sie ciesze .wprawdzie tylko na dwa tygodnie ale dobre i to .zycze wam przyjemnego urlopu i milych wrqzen .dobranoc
gatino a gdzie TY pracujesz w Italii??
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 213

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Solo italiano