wakacyjny flirt

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 213
Cytat: splendida
Cytat: Chakotay
Na pewno pisze się osobno.. chamie..

Margo49.. ja nie odpisuję, tylko komentuję.. to są takie "didaskalia".. :D
che cosa vuoi da me cacco?


No jak już muszę..
Otóż chcę, aby takie chamskie, śmieciowe badziewie, jak ty.. nie pojawiało się na forum..

..ale to mi się śniło...albo przeczytałem to gdzieś...a może mi się tak tylko marzy :)))
:)
>>Stajesz sie kobieta:))<<

...myślę, że najwyższy czas...no to idę 'się stawać' :)))

Magda idę na Rynek, ciekawie się dziś zapowiada ...na Kazimierzu też się coś dzieje, szkoda tylko że jest tak zimno...ale może znajdę tego wyśnionego i mnie ogrzeje :)))
pozdrawiam
:)
Na Rynku zawsze fajnie jest:))
Ale kochana Yamadawa, z tym "stawaniem sie kobieta", to pomalutku, prosze Cie:))
Chakotay, no to śnimy we dwoje :)))
pozdrawiam i miłych snów, takich kolorowych jak moje :)))
:)
Chakotay, jeśli nie chcesz aby takie badziewia pojawiały się na forum to nie komentuj, nie pisz, nie ruszaj gówna. Samo ze sobą pisało nie będzie. Dlatego apeluję aby nie karmić trola. Trola zniszczy tylko jedno.....OBOJĘTNOŚĆ !
YAMADAWA, baw się dobrze. Madziu, nie mam pomysłu na leczenie złamanych serc bo do tej pory czyszczę monitor taki zapluty od śmiania.
Postrófka dla całej fioletowej braci :))))))
edytowany przez Margo49: 02 lip 2011
malpa daj zyc
Cytat: Margo49
Chakotay, jeśli nie chcesz aby takie badziewia pojawiały się na forum to nie komentuj, nie pisz, nie ruszaj gówna. Samo ze sobą pisało nie będzie. Dlatego apeluję aby nie karmić trola. Trola zniszczy tylko jedno.....OBOJĘTNOŚĆ !
YAMADAWA, baw się dobrze. Madziu, nie mam pomysłu na leczenie złamanych serc bo do tej pory czyszczę monitor taki zapluty od śmiania.
Postrófka dla całej fioletowej braci :))))))
daj spokoj nie czepiaj sie jak rzep ogona
Magda, wiem, prawie wszystko wiem...czytam Wasze posty i czasem włosy mi dęba stają na głowie...jak sobie z tym wszystkim poradzić, żeby nie mieć takich problemów...choć myślę, że to nieuniknione...zazdrośni, albo znudzeni bogowie już tak to urządzają, żeby mieć "radochę" z ludzi...
myślę, że sobie poradzę...a jeśli nie, to też jakoś musi być...żeby tak człowiek wcześniej wiedział co go czeka...choć byłoby wtedy nudno...ah! idę, Pa!
:)
Porco cane a taki ladny byl post..o milosci sie ladnie pisalo...bylo tak romantycznie..proponuje wrocic do tematu..
Cytat: Margo49
..............Samo ze sobą pisało nie będzie.

A wlasnie ze bedzie:))
Moze nie pamietasz, ale kiedys tu moj jeden"kolega" zalozyl sobie drugiego nicka i gadal sam ze soba:)))))
To byly rozmowy o polityce i zawsze wygrywal w potyczkach:))
To niestety zostalo usuniete.
Jak schiza, rozdwojenie osobwosci, no szajba:))
Niestety znow was musze opuscic, a czuje ze mam tyllleeee do powiedzenia, a szczegolnie Yamadawie:))
Buzka Wam kochani
Sette, nie krepuj sie, pisz o milosci:)))
Kochac zawsze warto!
edytowany przez Magdalena-Malpa: 02 lip 2011
przecież post nadal istnieje, nadal możemy pisać, rozmawiać itp.
Jak idziesz piękną alejką w parku a na środku leży psie gówno to nie wdeptujesz w nie tylko dlatego że akurat na tej alejce pies się wysrał. NO chyba że niezauważysz i wdepniesz niechcący.
Ten post to taka piękna aleja którą idziemy, a trol to gówno na tej alejce. Omiń je i idz dalej rozkoszując się pięknem drzew i słoneczkiem grzejącym Cię delikatnie i śpiewem ptaszków. Zgrzytanie zębów trola puszczaj mimo uszu. To trol ma problem, nie my.
Madziu, jak dwa nowe nicki będą pisały ze sobą a nawet będą sobie z dzióbków jeść , mi nic do tego.
Ja na ewidentne prowokacje nie reaguję i to samo proponuję wszystkim.
Patrzcie jaką satysfakcję ma to gówno, jak puszczy się i roztacza swą śmierdzącą woń bo przez pół dnia dywagujemy na temat czegoś co nie istnieje.
Ja zamykam gębę na kłódkę, omijam gówno na ścieżce i słuchająć śpiewu ptaszków idę dalej.
Ani mru mru więcej
i koło dupy mi lata kto się kryje za nickiem splendida, co robi i dlaczego.
to wszystko co JA mam do powiedzenia i bardzo się dziwię że macie ochotę karmić trola jak małpę w zoo bananami
Margo49.. no niby tak.. ale jak widzisz srającego psa.. to nic nie mówisz właścicielowi tegoż..? :)))
Cytat: Margo49
.......
i koło dupy mi lata kto się kryje za nickiem splendida, co robi i dlaczego.
to wszystko co JA mam do powiedzenia i bardzo się dziwię że macie ochotę karmić trola jak małpę w zoo bananami

Az sie znow zalogowalam zeby powiedziec, MASZ RACJE!!!!!
Ale z bananami dla Malpy, nie masz racji:)))))))))))
Pa, bo musze leciec.
P.S Moj ex nick byl Magdalen@, stad ten nick nowy:))
noooo...ale na forum widzimy tylko gówna, właściel wraz z dupą chowa się w cyberprzestrzeni ....dlatego nie reaguję ,bo po co?
jak na ścieżce widzę samo gówno, bez psa a już tym bardziej bez właściciela to też nie tykam gówna tylko je obchodze ....po cholerę mam śm ierdzieć.....a gówno przecież nie moje, prawda?
Cytat: Margo49
koło dupy mi lata kto się kryje

Jesli sa apetyczni ,mozna popatrzec ;)
Ktoś sra.. a my uciekamy.. tak..? Zauważ, że pozwoliłem sobie nazwać srającego "po imieniu" (wszyscy wiedzą, kto to jest..) i sklasyfikować.. I uważam, że tak trzeba.. Milczenie nie jest dobrym wyjściem w tej sytuacji.. Ale to jest może mój sposób pojmowania formy jako takiej..
ok, skoro twierdzisz że nazywasz rzeczy po imieniu to napisz kto to jest Twoim zdaniem i dlaczego/ na jakiej podstawie tak twierdzisz.
Bo ja nie wiem kto się kryje pod tym nickiem
dajcie spokoj....
Cytat: yamadawa
Magda, wiem, prawie wszystko wiem...czytam Wasze posty i czasem włosy mi dęba stają na głowie...jak sobie z tym wszystkim poradzić, żeby nie mieć takich problemów...choć myślę, że to nieuniknione...zazdrośni, albo znudzeni bogowie już tak to urządzają, żeby mieć "radochę" z ludzi...
myślę, że sobie poradzę...a jeśli nie, to też jakoś musi być...żeby tak człowiek wcześniej wiedział co go czeka...choć byłoby wtedy nudno...ah! idę, Pa!
:)
chociasz jedna porzadna osoba na tym forum
Cytat: Margo49
przecież post nadal istnieje, nadal możemy pisać, rozmawiać itp.
Jak idziesz piękną alejką w parku a na środku leży psie gówno to nie wdeptujesz w nie tylko dlatego że akurat na tej alejce pies się wysrał. NO chyba że niezauważysz i wdepniesz niechcący.
Ten post to taka piękna aleja którą idziemy, a trol to gówno na tej alejce. Omiń je i idz dalej rozkoszując się pięknem drzew i słoneczkiem grzejącym Cię delikatnie i śpiewem ptaszków. Zgrzytanie zębów trola puszczaj mimo uszu. To trol ma problem, nie my.
to ty masz problem ze sie wogole tutaj pojawilam a nie ja !!!!!!!!!!!!!chcesz wszystkie rozumy pozjadac???o ci ci chodzi zazdrosc??/veramente sei un grande cacco non mi prendi giro,hai capito???/opure solo capisci polacco?
Zmienilam zdanie!!!!
Margo nie ma racji!!
Wszyscy wdeplismy w gowno, malo tego, ono jest pod podeszwa.
Nie dosc ze co krok wbija sie dalej w pdeszwe, to jeszcze wszyscy inni zaczynaja nas kojarzyc wylacznie z tym g... i odsuwac od nas!
Nie, nie....Nie bedzie mi nic kolo dupy latac, ja sobie powalcze:))
Moje prawo, moj charakter!
Gowno to jest Robert, sprawdzone!!!
Na prawicy mam nick Wloszka:))
Zapraszam do dyskusii!!!
Cytat: splendida
....chociasz jedna porzadna osoba na tym forum

Jaki tupet:))
Skad to znamy??
Pier....sz o prawosciach a marzysz o kur...e!
No zacznij teraz ze mna, no popluj sie, masz czas ograniczony, wiec zaczynaj sie hanbic:)
edytowany przez Magdalena-Malpa: 02 lip 2011
Cytat: Margo49
Madziu, jak dwa nowe nicki będą pisały ze sobą a nawet będą sobie z dzióbków jeść , mi nic do tego.
Ja na ewidentne prowokacje nie reaguję i to samo proponuję wszystkim.
Patrzcie jaką satysfakcję ma to gówno, jak puszczy się i roztacza swą śmierdzącą woń bo przez pół dnia dywagujemy na temat czegoś co nie istnieje.
Ja zamykam gębę na kłódkę, omijam gówno na ścieżce i słuchająć śpiewu ptaszków idę dalej.
Ani mru mru więcej
i koło dupy mi lata kto się kryje za nickiem splendida, co robi i dlaczego.
to wszystko co JA mam do powiedzenia i bardzo się dziwię że macie ochotę karmić trola jak małpę w zoo bananami
nie z toba chcialam sie podzielic moim doswiadczeniem,nikt ci nie kazal czytac do forum ma prawo wszyscy czy ci sie podoba czy nie i kto chce moze sie wypowiedziec na dany temat po to istnieje forum a ty jak narazie chcesz pokazac:swoje ego;NIE CHCESZ NIKOGO DOPUSCIC DO KONFRONTACJI BO WYDAJE CI SIE ZE TYLKO TY MASZ RACJE niestety wszyscy ludzie nie moga mniec takich samych pogladow jak ty mi dispiace porco
Czy ty nie widzisz, ze wzbudzasz niesmak i pogarde!
No tak, jak swinie oplujesz, to powie ze deszcz:)))
Caly Robus:))
Magda, kurwa mać..............ja tylko udawałam grzeczną a delikatnie szpilki wbijałam żeby lisa z nory wyciągnąć. Gówno chce wojny to ją będzie miało. Ostatnim postem udowodnił kim jest.nie piszmy po kątach, zróbmy z gównem porządek. NIech nikt więcej nie kojarzy fioletu z aferami i chamstwem.
Cytat: Margo49
ok, skoro twierdzisz że nazywasz rzeczy po imieniu to napisz kto to jest Twoim zdaniem i dlaczego/ na jakiej podstawie tak twierdzisz.
Bo ja nie wiem kto się kryje pod tym nickiem

Ja napisalam.
I co?? Umarlam?
Nie zyje i ciesze sie ze mam odwage GOWNO tepic!
Wiec zglaszam do Admina, jesli mi gowno podskoczy.
edytowany przez Magdalena-Malpa: 02 lip 2011
ludzie przestancie co w Was wstapilo?..gotuje fasolke zielona szparagowa zrobie z tarta buleczka przysmazona na masle i kiełbaski z cieleciny z grilla..keczup majonez ktos chce gryza?:D
Sette!!!!
Nie bron chama!!!
Przestan byc jego Isaura:)))
ja już zgłosiłam do admina i jak tylko upewnię się na 100% że to robert O. zgłaszam sprawę dalej.
Ja lubię żarty, lubię wszystko ale w chuja mnie nikt robił nie będzie. NIe jestem długo na tym forum ale nie życzę sobie aby ktoś doprowadził do tego aby fiolet był kojarzony tylko z chamstwem i śmierdzącym gównem. Ja też nam odwagę mówić dość a to że cały dzień dziś lałam olej na wzburzone fale nie znaczy żem miękkim chujem robiona !!!!! Ja gówna obchodzę z daleka ale jak już mi pod podeszwę wlezie to delikatnie trawką nie wytrę . Chcesz wojny? będziesz ją miał. w necie nie jest nikt anonimowy !! chyba o tym zapominasz splendida !!
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 213

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Solo italiano