Nocne marki-tutaj zbiorka cz.2.

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 439
poprzednia |
Byl kiedys super temat :nocne marki-tutaj zbiorka http://www.wloski.ang.pl/forum/cafeitalia/167126/page/40 zalozony przez Kasie z Milano prawie na samym poczatku istnienia forum,rok temuw czercu 2011 admin go archiwizowal..przywrocmy go do zycia..podkreslam post dla nocnych markow! :D
...hej! Sette jestem...lubię tę porę...kiedy tak zamknę oczy i dobrze się tak wsłucham w tę ciszę, to słyszę ...daleki głos tam-tamów..donoszą mi, co jutro, co dzisiaj zrobiłam głupiego, co jest bez sensu...

...choć z tym sensem, to jest bez sensu, już kilku filozofów zwariowało z tego powodu...haha! widać mi też to grozi jak się porządnie nie wyśpię...bunanotte! może mi się przyśni coś fajnego..
:)
no coz dostalam mile zaproszenie wiec nie wypada odmowic tak rezolutnej osobie .Tak dzis mialam wolne i aby odreagowac ,poszlam do fryzjera i,kupilam sobie buty.Ajutro najpierw obowiazki rano przy dziadku ,a potem palestra przez godzine .Wyciskam z siebie siodme poty ,ale lubie ten stan zmeczenia .dobranoc
a ja od poczatku meczu..wlasciwie 1 godz 50 m in komentowalam telefonicznie mecz do USA..na zywo w rozmowie prywatnej ahahah..slowa wloskie mieszaly mi sie z wloskimi..mecz bardzo dobry ,gol una meravigliaaaaaa...
ja bede w warszawie o godzina 5.00. Mam samolot o 12.00. jezeli ktos chce spotkac krol ML, no to zapraszam ^^
Buona Varsavia ..principe:D
purtroppo amica mia son già tornato, nessuno/a si è fatto/a vivo/a! a Wawa...vabè!
Bede w Torino 21-22 czerwca, jezeli ktos chce sie spotkac.... ;)

Principe...la mia vita è già abbastanza complicata in questo periodo..ahahaha..non ti merito :D
...oglądamy transmisję z meczu...kamera pokazuje boisko z góry, nasi obrońcy ustawieni na swoich pozycjach...nagle koleżnka krzyczy: patrzcie, oni wszyscy są na spalonym!...o rany!..myślałam, że ją zlinczują...:)))

...http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Kier%C5%BCakow...ciacho!
:)

potrei essere il tuo Janeway per farti ritrovare la tua umanità ! :)

Una vita complicata alla fine, forse, è segnale di vita!

A presto! :P
Pricipe ..restiamo amici:D
Wiedzieliscie?

http://gwizdek24.se.pl/euro-2012/grupa-a/kuba-baszczykowski-wybaczy-ojcu-mordercy_258912.html
cavolo!..Krakow jest nudny???? http://www.pudelek.pl/artykul/41032/zony_angielskich_pilkarzy_krakow_jest_nudny/ to jakies glupie pipy musza byc..pustaczki okropne
brak plazy hmm..na Rynku Glownym!..szczeka mi opadla!
Chyba brak plazy ogolnie, a nie na Rynku Glownym... no, Sette, nie chce mowic, kto tu jest pustaczka...bo one maja racje.
na moj ukochny Krakow zlego slowa bym nie powiedziala a te nie dosc ze sa tu goscmi to jeszcze krytykuja..cavolo!.. brak sklepow wielkich projektantow..podejscie czysto konsumpcyjne do zycia..a mogly niczym ksiezna Diana pojsc do szpitala dziececego i ofiarowac czek na wysoka kwote ..i w ten sposb ich pieniadze bylyby 'wydane dobrze'
...młode, ładne, bogate...a tu nikt je nie adoruje, nikt się nimi nie zachwyca, nie znają naszego języka,naszej kultury, mało co je interesuje...niech powie jedna z drugą: ja się tu nudzę, bo w ogóle jestem nudna, nie potrafię sobie sama zorganizować życia, a nie, że Kraków jest nudny..może myślą, że skoro zaszczyciły nas swoją zagraniczną osobistością, to padniemy na kolana...wolne żarty!!
:)
hm..wszyscy juz spia...?tu tak goraco ze zdycham...od kilku dni mam 37 stop ..o polnocy na zewnatrz jest 30 stop..teraz w mieszkaniu mam 32 stop...juz nie moge!..chce deszczu..burzy ..piorunow ..niech sie ochlodzi!!!!
tez tak mam ze nie znosze upalow i w mieszkaniu mam 32 stopnie, spie naprzeciwko wentylatora moze tez tak zrob, kup wentylator przynajmniej bedzie ci latwiej zasnac:)
..mam wentylator..ale boje sie go zostawiac wlaczony na cala noc...
Cytat: yamadawa
ja się tu nudzę, bo w ogóle jestem nudna, nie potrafię sobie sama zorganizować życia[/b[/quote]

Ja czesto powtarzam, ze nigdy sie nie nudze, bo uwielbiam swoje towarzystwo ;-)
Szara komórka weszła do mózgu Wlocha
- Hallo, hallo, jest tu ktoś!? - woła.
Odpowiada jej cisza.
- Hej, hej, jest tu ktoś!!!???
Dalej cisza. Nagle z oddali z drugiego końca ktoś odpowiada:
- Tu jestem!!! - nieśmiało woła jakaś zabłąkana druga szara komórka.
- A dlaczego jesteś tu sama? - pyta pierwsza.
- Bo wszyscy są jak zwykle na dole - smutno mówi druga.
sledzac historie malego Szymka wdepnelam na to http://www.fakt.pl/Krzysztof-Jackowski-mial-wizje-Polska-upadnie-Unia-sie-rozpadnie-ceny-oszaleja-przyjdzie-kryzys,artykuly,163261,1.html Niewatpliwie cos jest na rzeczy..zacznie sie w lipcu ..od Grecji..
...hej!... wszyscy śpią? :)))

fotodrematoza - na słońce...cholera, od dawna podejrzewałam,że bogowie są zazdrośni ..jak tylko coś komuś idzie za dobrze, to muszą dorzucić pół beczki dziegciu!!!...a swoją drogą już wiem dlaczego lubię tak markować po nocach...wampiry też tak mają :)))
...co z tym zrobić? - już do końca jestem skazana na czapki z daszkiem, kapeluchy, a na zasuszoną starość parasolki...w pełnym słońcu :((( ...ma ktoś jakąś radę?... bo już w medycyną nie wierzę..

...jutro, tzn. dzisiaj idę hulać na ślubie koleżanki...czasem hulamy na rozwodzie...jednie wychodzą za mąż, inne rozwodzą się...i ja się tak zastanawiam się...jaki to ma sens???
:)
...ja wlasnie ide spac :-) dobranoc :-)
nie spie..jemy z chlopakami kanapki zciemnego niemieckiego cjlebka z pieczonym indykiem ,pomidorem malinowym,majonezem jajkiem na twardo i sola ziolowa..kocham sol ziolowa..tez mam uczulenie na slonce..albo jestem biala albo jestem w czerwone placki
Marysia, wiesz co numerologia pisze o Marii?
"Imię Maria posiada w sobie wibracje szczególnej intuicji w postaci sumy wibracji samogłosek równej 11 ( mistrzostwo duchowe odziedziczone z doświadczeń zdobytych w poprzednich wcieleniach). Maria posiada także dług (karmiczna 13 w wibracji spółgłosek), który pochodzi z poprzednich wcieleń i przynosi naukę konsekwentnego działania oraz szcunku do pracy..."

...i jak tu nie wierzyć w numerologię???...też idę spać...dobranoc :)))
:)
Cytat: yamadawa
...i jak tu nie wierzyć w numerologię???...też idę spać...dobranoc :)))
:)

:-) Dobranoc :-)
...o rany! Sette...ale mi zrobiłaś smaka...chlebek z pieczonym indykiem...mniam :)...ale ja jutro podjem sobie smacznie...i popiję, też pewnie czymś takim ..mniam, mniam :)))
:)
...ja juz dzis nic nie jem ...leze w lozku ...i mysle ...o spaniu ...jutro do pracy ...skoro 'swit'... dobranoc Wam!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 439
poprzednia |