od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 248
To się nazywa"pisać na Berdyczów".)))
A ja sie zastanawiam czemu zlikwidowano moja wiadomosc w ktorej informowalam o pracy w Turynie...Moze akurat ktos byl zainteresowany, nie rozumiem co w tym zlego; przeciez Polacy "na obczyznie" powinni miec mozliwosc pomagania sobie, myslalam, ze temu sluzy to forum
No to akurat jest jasno napisane, gdy otwiera sie okno odpowiedzi:

"Uwaga: wpisy wyjątkowo nie na temat, OFERTY PRACY czy teksty reklamowe będą usuwane."
Właśnie florasko, popatrz, zrobimy próbę:

"Uwaga, zatrudnię dwie młode dziewczyny. Mało pracy, dużo kasy, języka w gębie mieć nie trzeba".

Zobaczysz, że moja oferta pracy zniknie za chwilę. Porządek musi być i koniec.:)
:D
Oj, to ja w takim razie przepraszam floraskę(ogłoszenie wisi nadal) i te wszystkie białogłowy, które wysłały mi listy motywacyjne i CV. Niektóre są naprawdę kuszące, ale nic z tego drogie panie.:)
mnie ciekawi tylko co one ci tam w tych listach motywacyjnych napisaly ....

prosze o przyklad
No co ty!! To była prywatna korespondencja. Wyobraź sobie jednak, co potrafi napisać w liście motywacyjnym kobieta z motywacją....quasi, quasi mnie to zmotywowało do ustalenia grafiku spotkań rekrutacyjnych.:)
mam slaba wyobraznie :) dawaj !!!
Nie prowokuj, bo wylecę z forum.:)
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu az tak ????
No tak, bo ja pakiet socjalny oferowałem taki, że klękajcie narody.
z pewnych zrodel wiem, ze jednym z elementow ubiory roboczego sa gwarantowane biale kozaczki, sie musze nad tym powaznie zastanowic...
biale kozaki:D:D:D
Tak, były gwarantowane a jakże. Jedna pani napisała mi nawet w mailu: "posłuszaj paliak, moje malciki biełyje kazaćki tiebie w dupu wsadut", ale to coś mi raczej na pismo konkurencji wygląda a nie list motywacyjny, hmm.
widzis Genius jak na to haslo reaguja kobiety ;D
Jak ćmy na ogień.
o matulu spadlam z krzesla, czekaj niech no sie pozbieram :D
Widać to Ty Genio...przyciągasz tak te kobietki;-)...Twoje fajerwerki intelektu zapierają dech w piersi:-D
Postawcie mu pomnik
Tylko jaki?,przecież On ma nieograniczony arsenał wcieleń;-)
No tak, tych wcieleń to ma bardzo dużo
Ale wszystkie bardzo seksi:-D
Nooo, tak, hmmm, racja.:)
Może więc,osobiście przedstawisz mi skalę własnych możliwości: wdzięków i talentów;-)
Zastanów się najpierw, czy tego chcesz. Pamiętaj, ze nawet po fragmentarycznym zapoznaniu się, z przypominającą mieszaninę kalejdoskopu i wybuchu super nowej, otchłanią mojej osobowości, wszystko, co znałaś, wszystko czym żyłaś do tej pory, wyda Ci się szare, miałkie, nijakie, obce....chcesz tego?:))))))
Och..tego się właśnie spodziewałam i niczego nie pragnę bardziej;-)))
Dobrze, ale najpierw spytam żony, czy mogę.:)
Skoro potwierdziłeś podpisem w urzędzie stanu cywilnego jej wyłączność na prawa do swojej osoby,to sie nie łudź,że Ci pozwoli;-D
Ty mówisz o honorze i byciu mężczyzną ?! :))))))
Jestes żałosny ...Bardzo sie ciesze ze wreszcie ktos zabrał sie za porządki na tym forum - Gratuluje i popieram !!!
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 248

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe