od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 248
O, następny klon jakiegoś nieszczęśnika.:))
To pewnie któryś z tych szczyli.))
Dla zbanowanych polecam server proxy. No i oczywiście, zapraszam na moją stronę.
No, ale tam na tamtej stronie macie legalnie wystawiane ogłoszenia!!! Fuj, tfu i w ogóle, jak tak można!! My tu jesteśmy przyzwyczajeni do tego, ze ogłoszenia i twarde dragi, to jeden pies.:))))
Gienius, kiedy odpowiedz na moja aplikacje?? Tyle sie nameczylam przy tym liscie i CV a tu zero odzewu :(
Widocznie za mało się namęczyłaś florasko. Znajdź mnie i wyślij tę aplikację na właściwy adres.;)
DO LUKARA!!
Bardzo przepraszam, ale już kilka razy w przeciągu ostatnich miesięcy zgłaszałam moje wpisy do usunięcia i nic...dalej są. Czy długo trzeba czekać na usuniecie tych wpisów?
Dziękuję za odpowiedź:)
a ja sie zastanawiam:gdzie był Lukar jak był potrzebny rok,dwa,trzy lata temu gdy zgłaszano do moderacji np.wulgaryzmy Rahmy,naszej streczycielki,czy im podobnym?Było wiele nieodpowiednich wpisów,dziesiatki zgłoszeń do moderacji i cisza ze strony Lukara.Za to znikały mało szkodliwe a nieraz bardzo potrzebne opinie.Zresztą zauwazyli pewnie wszyscy,ze od dnia kiedy wprowadzono przymusowe logowanie sie nasz fiolet zaczał umierac smiercia naturalna.Takich nudów nie ma nawet na niemieckim czy angielskim forum.Przedtem fiolet zył,był pełen radosci i humoru.Pisali:Gwoździk,Misiu gogo,53,Ambra i dziesiatki innych fantastycznych ludzi.A teraz?fiolet moze słuzyć jako srodek nasenny.Sorki za kilka słów prawdy,mozliwe ze mnie Lukar zablokuje ale trzeba ratować to co było fajne.najwiecej szkody zrobiła konieczność logowania się.
Lukar.Musze wziac w obrone INF-a czy jak mu tam teraz.Nasz INF moze czasem denerwujacy i irytujacy,wyskakujacy jak goły zajac z pokrzyw ale to taki mało szkodliwy wariatuńcio.Bez niego byłoby tak nudno na umierajacym fiolecie,ze tylko palnac sobie w nos dla rozrywki.Gienio też nas budzi z letargu.W sumie co ci szkodza przedruki artykułów?przeciez to rzadna konkurencja?
ale przeciez tu chodzi o mamone ;) dlatego trza sie logowac ;)
W sumie dlaczego wiążecie "upadek Babilonu" z koniecznością zalogowania się? Chyba nie chodzi o trudność przejścia przez procedurę rejestracji, średnio inteligentny orangutan poradzi sobie z tym raczej.

Mnie jest wszystko jedno, czy trzeba się logować, czy nie, nie wierzę jednak, że ten wymóg powoduje odpływ "świeżej dobrej krwi".
no wlasnie, co ma piernik do wiatraka?
.....chyba, że te orangutany, co to poniżej średniej się plasują miałyby podkręcać atmosferę.........aaaaaaaa, to przepraszam w takim razie.:)
Tylko, że wtedy dominująca tematyka będzie cosí:

Banane e lamponi
chi c'era con te
io sono il tuo amore
sei solo per me
Banane e lamponi
chi c'era con te
io sono il tuo amore
sei solo per me
Banane e lamponi
chi c'era con te
io sono il tuo amore
sei solo per me!
sei solo per me!
A w Wiedniu burza, pioruny biją, błyskawice świecą, strugi deszczu z nieba się leją... a oni grają.. Hiszpania z Rosją...co tu? nie ma kibiców??
:)
jestem :)
>Banane e lamponi
>chi c'era con te
>io sono il tuo amore
>sei solo per me
>Banane e lamponi
>chi c'era con te
>io sono il tuo amore
>sei solo per me
>Banane e lamponi
>chi c'era con te
>io sono il tuo amore
>sei solo per me!
>sei solo per me!

Fajne :)
eeeeee no i co z tegoo
Lukar wchodzisz na forum, interweniujesz itd, ale dlaczego nie chcesz odpowiedziec na pytanie dotyczace SLOWNIKA???
jakis czas temu,jak nie mogłam doprosic sie Lukara o odpowiedx na nurtujace mnie pytanie(m.in.o to dlaczego nie wykasowuje zgłaszanych do moderacji wulgaryzmów za to wykasowuje nie szkodliwe,dowcipne i potrzebne wpisy)i nie mogłam tygodniami doprosic sie odpowiedzi po prostu napisałam do niego maila i wprost zapytałam:czy to on pisze takie bzdety pod róznymi nickami,których nie chce wykasowywac mimo zgłoszeń do moderacji.Reakcja była natychmiastowa,w ciagu kilku godzin.Dostałam odpowiedx,Lukar sie poczuł obrazony tym pytaniem.Ale do dzis brak odpowiedzi na moje pytanie.
Gienio,zobacz ile ludzi odwiedza fiolet jak jest obowiazek logowania sie(w tej chwili 51).Jak nie było tej koniecznosci było nawet 200 i więcej.Hameryki nie odkryłes,ze i małpa potrafi sie zalogowac ale nie kazdy ma tą mozliwosc, niektórzy korzystaja z kawaiarenek internetowych.Żle się dzieje w państwie duńskim.
nie
>kazdy ma tą mozliwosc, niektórzy korzystaja z kawaiarenek
>internetowych

Tyż prowda. Racja.
wydaje mi sie, ze te 51 osob to jest jakies przeklamanie, nie wierze w to, bo nawet czasem w baaardzo poznych godzinach wieczornych nie ma tu zywej duszy, a wciaz mozna zobaczyc, ze niby jest ok 20 osob eeeee trele morele.
wogole to tu jakos nudnawo ostatnio, chyba wszyscy na urlop wyjechali :(
informuję:
1. inf zarobił bana za kolejne linki do artów
2. genio zarobił bana za słownictwo
O jejku, jejku, słownictwo. To jest rzecz relatywna. Zależy kto ukrasza swoje wypowiedzi w ten sposób. W moim przypadku to jest artyzm, tak jak na przykład u Gustawa Holoubka. Zresztą przeczytajcie sami opowiedzianą przez niego anegdotę:


"W jednym z teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów. Zbliżył się strażak i powiedział: "Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić". A Kalina jak Kalina - z wdziękiem odparła: "Odpierdol się strażaku".

I on strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości, i krzyknął do Rylskiej: "Ja też potrafię przeklinać, ty kurwo stara!"

Kompletnie zdumiona Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: "A pan jest chuj!" Przy czym strażak na posterunku też był już inny."
ale, bez genia tu bedzie nudno :( ja sie tak nie bawie, zabiera zabawki !!! :(
a na czym polega ten ban w przypadku tego forum?
że usuwają ciebie i twój nick a ty logujesz się na nowy

Tak mniej więcej to wygląda.
pozdrawiam ;)
Nie wiem. Ja was widzę trochę z góry, może to jest życie po śmierci?:)))
no nie stwierdzam, zeby genio zostal usuniety razem z nickiem
może Lukar zamiast Genia usunął kogoś innego
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 248

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe