od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 248
>ja widze, ze to wam nie "pasi" to forum to co tu jeszcze robicie?
>zbierac zabawki!

JAK TO? TO NIE WY CHCIELISCIE TU KILKU WYELIMINOWAC? JAK MI NIE PASUJE JAKIES TOWARZYSTWO TO JA ZAPIERAM TYLEK I WYCHODZE Z LOKALU, A NIE PROSZE, ZEBY INNI GO OPUSCILY, BO NIE DORASTAJA MI DO PIET
*zabieram :D
Tak czytam to wszystko i nie potrafie pojać jednej rzeczy: czemu niektore osoby sa tak absurdalnie agresywne... Ludzie troche usmiechu na codzien i zyczliwosci w stosunku do innych ludzi. czemu staracie sie byc agresywni i wulgarni do osob, ktore wam w niczym nie zwinily? To taka zabawa?? Kazdy z nas potrafi byc zlosliwy (bo na prawde wcale nie jestescie tacy "fajni" jak wam sie wydaje): tylko po co?? Aha czyli rozumiem, ze teraz pojawia sie nowe okreselnie na osoby starajace sie byc sympatyczne i pomocne (piszace poprostu bez zbednych, chamskim komentarzy) pt.; "cieple kluchy" tylko i wyłacznie dlatego, ze nie rzucaja "kurwami" na lewo i na prawo i poprostu sa ludzmi na poziomie??

Czyli, zeby byc w waszym mniemaniu takim "super i ekstra" to trzeba znizac sie do poziomu depresji i zapomniac o wszelkich zasadach dobrego wychowania i kultury?? Jezeli tak jest, to na prawde nie warto byc waszym partnerem do wymiany jakichkolwiek zdan, bo poprostu to jest ponizanie samego siebie.

No i oczywiscie, jezli jakis chlopak poprostu nie jest chamem i prostakiem to odrazu nalezy go wyzwac od ciot. Wniosek jest jeden: albo Panowie maja jakies kompleksy i dlatego wyładowuja swoje emocje na otoczeniu, albo poprostu ich mama nie wychowała i nie widza jak ich zachowanie zalosnie wygląda... a takim osoba nalezy jedynie wspolczuc...
:)
skoro byc nowoczesnym oznacza byc ekstremalnie chamskim to ja jestem rzeczywiscie staroswiecka. Coz nie brak oszolomow, ale mam nadzieje, ze sa jednak w mniejszosci.
> Są w mniejszości ale robią dużo hałasu.
i to jest wlasnie caly problem... dochodze do wniosku, ze poprostu to jest sposob na zwrocenie na siebie uwagi...
No wiesz, jeżeli ktoś nie może zabłysnąć w inny sposób, to próbuje wyzywać innych. Może myślą że, jak powiedzą do kogoś „ty KRETYNIE”, to już są mądrzejsi.
z moich obserwacji wynika jednoznacznie, ze osoby, ktore w realu nie maja czym zaimponowac, zwracaja na siebie uwage w ten sposob w necie, bo czuja sie anonimowe i bezkarne. Cala swa energie zyciowa pozytkuja na przesciganie sie w pyskowkach, siedzac calymi godzinami w necie i nic innego nie robiac. No coz tylko wspolczuc tym zagubionym istotom i w cywilizowany sposob eliminowac z forum lub kompletnie olewac. Bez pozywki sami sie unicestwia. Od dzis nie odpowiadam na zaden agresywny post. Olewam cielym moczem i jade na dlugie wakacje:) Pozdrawiam wszystkie pozytywnie nastawione do zycia i innych ludzi osoby, ktorym dzieki temu w zyciu sie udaje:)))
Miłych wakacji :)
Buon viaggio!!!
apropo wakacji... Ajj ja juz chce jechac do tej Italii wygrzac sie na goracych plazach i wieczorem pobawic sie na dyskotekach :)) :D Tylko jeszcze indeks do dziekanatu i finito:D :))
Dzieki, a Tobie gratuluje wynikow egzaminow
3m sie Cavaliere i nie trac fasonu :)
Dzięki :)
jest jeszczoe jedno okreslenie- jadalny slimak afrykanski :D
nie trac fasonu, ale przestan sie przechwalac i byc takim lizuskie prooosze, bo to takie zenuuujace, dorosly chlop, a taki rozmyty..i myslisz, ze tu niby komus imponuje to ze jedziesz na walacje do Italii tak? hehehehe, ja zazwyczaj nie moge doczekac sie, zeby w wakacje wyrwac sie z itali :P czyli taki chlopak z dyskoteki jestes tak? phehehheee, o smutne buuuu
aahahahah przepraszam bo mnie to troche rozbawilo... to bylo do mnie? AHAHAHHAHA

No tak biorac pod uwage fakt, ze jestem kobieta, to dyskotekowy chlopiec ze mnie pierwsze klasa ;). Oczywiscie bardzo sie ciesze, ze tak dobrze ci sie wiedzie, ze tam mieszkasz itp. itd. Tylko pogratulowac.

Jako mloda osoba mam prawo do zabawy ;) a najlpeiej wlasnie sie spedza czas w jakims fajnym lokalu wieczorem ze znajomymi. Przynajmniej mi ;] Po calym roku zakuwania na studiach jade odpoczac i sie wyszalec. Tys taka nowoczesa a nigdy z domu nie wychodzisz?? Potwierdza sie kolejny argument kolezanki o neto-foro maniakach, ktorzy nic innego nie robia oprocz siedzenia na forum i tym samym probie dowartosciowania sie :)

No ale ok, ta rozmowa nie ma sensu, bo i tak sie nie dogadamy :) Zycze milego uzywania sobie i dnia przed komputerem :))

ciao
:) ropucha :) .
Do Lukara!!

To że to forum schodzi na psy wiedzą wszyscy od dawna. Ale to co ostatnio się tu wyprawi, to SZCZYT CHAMSTWA. Lukar, radzę zacząć coś robić, bo cała inteligencja co rozmawia na tematy związane z Italią, tłumaczy teksty i w jakiś sposób wyraża się, pójdzie sobie, a tobie zostanie Syf w stylu Pani Młyn i Pana Geniuszka, no i milion wklejanych artykułów i linków.

Jestem tu od pierwszych dni forum, tłumacze teksty, pomagam w uzupełnianiu dokumentów i ględzę o studiach. Poczekaj aż zabrnie takich osób.
Używam specjalnie nowego nicka, żeby potem takie dziadostwo za mną nie łaziło.
nie to bylo do jadalnego slimaka afrykanskiego, sory nie wiem co dalej napisalas bo szczerze mowiac nie che mi sie tego czytac, przeczytalam tylko pierwsze zdanie i na nie ci odpowiadam :D tez sie ciesze, ze sie ubawilas po paszki :D antytrespirant chociaz byl dzis urzywany??? ;) nie chce zeby przykry zapach wydobywal sie spod pachy ;D
pheheheh, ok przeczytalam jeszcze jedno ;) ze niby ja z domu nie wychodze ;) alez ja zadko w niim bywam :D no taka nowoczesna jestem nieslychanie :D wiesz mam taki maly komputer, nie wiem czy wiesz co to wiec moze nie bede sie zaglebiala, pewnie ty nie jestes dosc nowowczesna, zeby znac nowinki techniki ;) korzystam z niego jak np. jestem na plazy..oj moglabym godzinami opowiadac o moich pasjonujacych zajeciac, ale nie bede przeciez podarzala droga chwaliptusia cavaliere, nie idzcie ta droga..:D
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
kochanie, ja widze, ze to ty jestes uzalezniony, siedzisz tu od rana do nocy
Tak mulino pewnie ma CHŁOPA dużego,grubiańskiego, nieogolonego,niedomytego takiego trochę neandertalskiego, który nie zna słów proszę i dziękuje, miota przekleństwa na lewo i prawo i krótko ją trzyma, tak że biedaczka nie mogąc wychodzić z domu wylewa swoje frustracje na forum...Coż nie wszystkie kobiety mają szczęście trafić na gentiluomo czy cavaliere (nie chodzi o pajaca Berlusconiego po kolejnym liftingu) i te, którym los szczęścia poskąpił nie chcą przyznać się do porażki i wmawiają,że każdy facet co nie poniewiera kobietami, nie wykazuje się chamstwem i prymitywizmem to "ciepłe kluchy"
wow
uuuu gabrieloo takie sa twoje fantazje seksualne??? no wieszz wstydzilabys sie doprawdy ;) tak publicznie...
och moj facet jest cuuudowny, chcesz moge ci poopowiadc o nim gdzinami :D zmyyslowy, delikatny, szarmancki, z poczuciem humoru, inteligentny, staje na glowie zeby spelniac moje zachcianki, z pewnoscia nie jest typem zakompleksionego chwalipiety, lizusa, wlazodupabezwazeliny...
jest poprostu boski :-) kocham go do szalenstwa i zycze wam moje drogie panie zebyscie mialy szczescia spotkac kogos takiego jak ja :-) wiem, ze nadzieja jest matka glupich, ale kto wiem moze wam sie uda :D
och zapomnialam dodac, ze jest delikatny i wrazliwy jednoczesnie bedac bardzo meskim mmmmmmmmmmmm
Nie mów do mnie kochanie, bo aż mi się słabo robi (w sensie mdli mnie). A to raczej nie są seksualne fantazje tylko prawda. Jak podobają ci się mniej kulturalni to szukaj ich towarzystwa a odczep się ode mnie. Bądź tak miła i nie komentuj moich postów, bo nie mam zamiaru na nie odpowiadać. Pogadaj sobie z Gieniem na gg, to twój dobry kolega. Weź przykład ze mnie i nalej sobie do kufla browara i zacznij np. pisać mail do kogoś.
Powiedziałem ci nie wyprowadzisz ,mnie dziś z równowagi jestem za bardzo HAPPY.
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 248

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe