od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 248
tak mniej wiecej sie orientuje na czym polega ban i dlatego spytalam co to za restrykcja w przypadku tego forum, bo skoro zbanowany nadal hasa to znaczy, ze teoria i praktyka sie rozminely
ja rozkładam ręce, nie wiem, może administrator ma zamiar to dopiero zrobić :)
chyba juz zadzialalo:)
też zauważyłem i bardzo dobrze :)
to wcale nie jest zabawne
Wiem, ale każdy ponosi odpowiedzialność za to co robi, nawet na forum. Wyzywanie kogoś od "kobiet lekkiego obyczaju” nie jest miłe. A on dziś przegiął.
buuuuuuuuuuuuu
co za glupotaaaaaa
po co ten bany?? myslaam, ze komune i czasy cenzury mamy juz za sobia, sie okazuje, ze jednak nie !!! bede namawiala znajomych, znajomych, zeby onii namawiali swoich znajomych, zeby ich znajomi nie korzystali z tego forum! miejmy nadzieje, ze umrze smiercia naturalna :P i tak ostatnio jest tu nie wiele ponad 10 osob :P
geniu,rzuc okiem na poczte i wracaj tu..
ZABILI NAM GENIA !!!! :((
CZY HEST NA SALI LEKARZ???? MUSIMY ZROBIC SZYBKO GENIOWI SZTUCZNE ODDYCHANIE!!! NO JUZ RUSZAC SIE !!! TRZEBA GO REANIMOWAC!!!
*CZY JEST
[wpis usunięty]
wolnosc slowa to jedno, a przekraczanie wszelkich granic dobrego smaku to drugie. Ja wlasnie teraz dopiero zaczne namawiac znajomych do korzystania z forum, bo wczesniej bylo mi wstyd. Raz komus polecilam i byl kompletnie zniesmaczony. W swiecei wirtualnym tez obowiazuja pewne reguly, a geniowi sie zdawalo, ze moze sobie pozwalac w nieskonczonosc na wszystko. Sam sie prosil o bana i go dostal.
I CO TERAZ ZOSTANA TU CIEPLE KLUCHY W STYLU CAVALIERE TAK? O TAKOM pOLSKE WALCZYLISMY TAK?! :p
Violamen masz rację :)


Fajnie :)
ale ty staroswiecka jestes,idz na salony jak ci tu nie pasi towarzystwo
>>
>
>Fajnie :)

NIE FAJNIE, BO NIE LUBIE CIEPLYCH KLUCHOW!! STAJA W GARDLE!! ROBI SIE PO NICH NIEDOBRZE :p
ZE NIBY JA? o_o
ACHA CZYLI HISTORIA Z TUNELEM SIE WYJASNILA o_O
nie ,nie ty mulino..znasz mnie ..to bylo do tej violamen
uwielbiam ludzi z poczuciem humoru, blyskotliwych i nie brzydze sie nawet brzydkimi wyrazami pod warunkiem, ze nie robia komus krzywdy i przykrosci. Nie znosze natomiast chamstwa i pomimo, ze uwazam genia za osobe inteligentna to jego agresja byla chora. Na tym forum bylam jak tobie sie nie snilo nawet o jego istnieniu i byla tu mila atmosfera. Nie brakowalo tez fajnych i madrych i z poczuciem humoru osob. Wyniosly sie stad jak forum zaczelo sie przeradzac w pyskowki.
O! Następna nawiedzona zaczyna pieprzyć o tej mitycznej grupie, która sobie poszła.:))
ja widze, ze to wam nie "pasi" to forum to co tu jeszcze robicie? zbierac zabawki!
Violamen to ty moze pozadawaj sie z elita,z mecenasami jakimis, z inzynierami moze z profesorami uniwersyteckimi,naukowcami.Po co tu jestes /zeby nosa zadzierac?
I Violaman ma rację to forum jest od włoskiego. A nie od "Pyskówek".
to jest forum jezykowe, a jak wam sie chce pyskowac to jazda na inne fora, podobno jest ich w ...
Droga Violamen z nimi nie da się dyskutować, lepiej zostawić ich w spokoju żeby dalej tak robili jak robią. A ich wypowiedzi umieszczać w koszu.
JAK MI PRZYKRO, ZE NIE BYLO MI DANE POZNAC TEJ GRUPY TRZYMAJACEJ TU WLADZE
Mam tylko nadzieje, ze Lukar ma teraz pod lupa to forum i zrobi na nim definitywnie porzadek. Nie bede juz nawet czytac wypocin niewyzytych a realu co musza odreagowac w necie. Nie moja wina w koncu, ze sie im nie uklada.
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 248

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe