od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 248
wiesz gabrysiu nawet jakas godzinke temu kochalismy sie mmmmmmmm bylo cudownie mmmmmm z nikim nie mialam tylu orgazmow na raz :-)
dziecko ale ja z toba nie rozmawiam tylko z gabrielle :D nie pochlebiaj sobie dziecino !
teraz to mnie naprawdę mdli
dziecko ja robie tyle rzeczy jednoczesnie, ze nawet ci sie nie snilo, jestem jak Napoleon :) a ty podobno miales dzis oblewac mature i co znowu nikt nie chcial z toba wyjsc tak? biedaczku musisz byc bardzo samotny :(
Babciu, ale ja cię pilnuję bo twój podeszły wiek przyniósł ci już alzheimera i sklerozę. Nie martw się ze mną nie zginiesz.
i jeszcze jedno ja lubie kulturalnych facetow, ale mierzi mnie facet ktory jest megalomanem, bez przerwy gada tylko o sobie i wchodzi wszystkim bez wazeliny, zero godnosci,,,pomyliles pojecia chlopcze
nie rozmawiam juz ze smarkaczami, za bardzo sie szanuje
a mnie denerwują kobiety „harpagany”
i co zabraniam ci żyć.
Nie obraź się ale masz za wysokie mniemanie o sobie.
Mówisz do mnie dziecino, do 19 latka. Jak ktoś napisze coś miłego na kogoś to ty od razu szukasz podtekstów seksualnych, jak miałem 12 lat to się tak zachowywałem. Wyrosłem z tego w wieku 13 lat.
Jasna zasada
Ja denerwuję ciebie, ty denerwujesz mnie
Wnioski: Ty się odczepiasz ode mnie, a ja od ciebie. Idziemy dwiema różnymi ścieżkami. Jedno dla drugiego nie istnieje, jak masz honor to tak zrobisz.
cavaliere za bardzo sobie pochlebiasz,pleciesz co ci slina na jezyk przyniesie..jestes gorzej niz dziecinny,co z tego ze masz 19 lat..jak jestes do tego rozgadany ja stara baba na lawce przed blokiem,jestes smieszny bo sie sam osmieszasz,to beznadziejne..
o jej, przepraszam za urażenie waszej wysokości, że ja ktoś kto w wieku 19 lat ma tylko maturę, raczył w ogóle otworzyć usta do Jaśnie pani. Wybacz!!!!!
O jej, a ty na ploteczki!
Ja nie obrażam innych, szanuję zdanie każdego i w czym jestem winny? A tak, tutaj są tylko ludzie wykształceni po studiach. Po prostu elita, ja tu nie pasuję. CZOŁEM!!!!

Miłej nocki
Jasna zasada
Ja denerwuję ciebie, ty denerwujesz mnie
Wnioski: Ty się odczepiasz ode mnie, a ja od ciebie. Idziemy dwiema różnymi ścieżkami. Jedno dla drugiego nie istnieje, jak masz honor to tak zrobisz.
Mulino, moja droga, wiem, że jak każda erotomanka gawędziarka odczuwasz nieodpartą potrzebę zwierzania się innym z niespełnionych fantazji ale chyba pomyliłaś fora i osobę. Może zaloguj się na jakimś forum tematycznym a zapewniam, że znajdziesz chętnych i spragnionych wrażeń słuchaczy. Ja niestety nie mogę ci pomóc, bo rzeczywiste czy wyimaginowane życie seksualne innych osób mnie nie obchodzi. Powodzenia w znalezieniu słuchaczy życzę.
dobranoc..ja tez padam z nog..cavaliere widze/czuje to instynktownie/ ze niewiesciejesz pomalu..tutaj..znajdz jakies dobre meskie towarzystwo..przy piwie pogadaj z kumplami..bo tu jakos rzeczywiscie nie pasujesz..odstajesz..a to nie jest mile ani dla ciebie ani dla reszty,po co ci to? daruj sobie ,kawalerze
????

Może tobie, ale są tu osoby z którym bardzo lubię rozmwaiać, pytać i odpowiadać. Miłej nocki ja lecę, do pracy.
Klony Lukar tez banuje :)
:D oj gabriello juz nie badz taka pruderyjna ;) nie wstydz sie rozmawic na te tematy ;)
spadaj maly ;)
no wlasnie jak smiales otworzyc jadaczke malolacie ? :D
gaio wiedzialam, ze jak podejme "te tamaty" to sie pojawisz ;) jestes jedna z niewielu tu normalnych i majacych dystans do siebie ;)
hahahah to prawda- stara bab na lawce przed blokiem ;D wlasnie tego okreslenia mi brakowalo :D gaio, ale ja wiem z czego to wynika, on sie chyba wychowal z babcia, a przynajmniej spedzal z nia duzo czasu stad ma takie stracze i babskie zagrywki, mimo ,ze ma dopiero 19 lat ale czasme jak sie go slucha to mam wrazenie ze jest albo zdziecinnialy, albo taki stary mlody, rozumiesz co mam na mysli?! ;)
no wlasnie, gada juz od rana ze idzie na piwo a wciaz tu siedzi :D piwosz gawedziasz ahahahah :D no wlasnie chlopie ile jest tu facetow??? na tym forum sa prawie same baby, wiec troche dziwne ze tu przesiadujesz i nawet wchodzisz na topiki o babeczkach ?! zastanawiajace, znajdz sobie bardziej meskie zajecie, bo wloszki z tego co wiem nie lubia takich zniewiescialych typow, wiec nie daj Boze jak sie ta twoja zorientuje jakim jestes typem...:D
tak okąd mieszkam w Krkowie i chodziłem do LO. :) Z tym że to troche inaczej wygląda w moim przypadku, praca na siebie, nauka, sport.
Tak czytam ten wątek i nie podoba mi się to. „bo tu jakos rzeczywiscie nie pasujesz..odstajesz..a to nie jest mile ani dla ciebie ani dla reszty, po co ci to? daruj sobie ,kawalerze” – wypowiedź jednego użytkownika. A jakie warunki trzeba spełniać? Trzeba mieć przynajmniej mgr przed nazwiskiem? Forum jest ogólnodostępne po rejestracji, przynajmniej tak mi się wydaje. Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić.

„nie rozmawiam juz ze smarkaczami, za bardzo sie szanuje” – nie rozumiem,
„och zapomnialam dodac, ze jest delikatny i wrazliwy jednoczesnie bedac bardzo meskim” – wypowiedź tego samego użytkownika. „delikatny i wrazliwy” – chyba każdy człowiek musi być delikatny i wrażliwy, to że ktoś jest miły, oznacza że nie jest męski? Dziwna teoria.
Organista daj spokój, lepiej ten watek pogrzebac, tutaj sa jakies dziwne osoby, ktore chca sie tylko kocic i wyzywac. Na szczescie najgorsi juz dostali bana. Nie ma sensu juz ciagnac tego watku, naprawde.
Ok., ja tylko powiedziałem swoje zdanie.
Ok., ja tylko powiedziałem swoje zdanie.
to wszystko tlumaczy. zamiast spedzac czas wolny z babcia, bez urazy dla tej starszej kobiety, ale zdrowiej dla ciebie byloby wyjsc czasem z kumplami.
:D hehehee
oj organista smieszny jestes wiesz ;)
nawet juz mi sie nie chce tego komentowac ;)
idz pograc na organkach moze co?gorace buziaczki i pozdrowienia z przepieknej plazy mmmm pije wlasnie drina z parasolka za wasze zdrowie ;)
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 248

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe