od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 248
dostali bana? czyzby ?! jestes pewna? ;)
A to widac, ze jeszcze nie wszyscy. Ale co sie odwlecze to nie uciecze.
Cavaliere, , drogi chłopcze, zadziwiasz mnie i nawet nie wiesz jak bardzo,że dyskutujesz z osobami których JEDYNYM CELEM jest obrażanie i poniżanie Ciebie
Pozdrawiam
Dominik
to proste, bo facet nie tyvh no..no tych..cochonnes :D
*nie ma
pokaz mi najpieerw regulamin tego forum dziecino, a potem mozna pogadac komu sie nalezy ban, a komu nie, wg. mnie to nalezy sie takim co wydaje im sie, ze pisza jedyna i sluszna prawde i nie moga zniesc slow krytyki :P
A ja mysle, ze nie trzeba zadnego regulaminu, zeby widziec kto przegina. Jest wiele osób które bez regulaminu umieja jako tako sie zachowac, sa wsrod nich i 'dzieciny' i osoby dorosle. Niestety równiez wsród tych, co sie tu wyzywaja. Na miejscu tych osób, co je tu w ostatnich dniach ponioslo, to bym sie chyba juz nie odezwala ze wstydu. Bez odbioru.
od ostatniego wpisu genia,który wcale nie był taki wulgarny zeby go od razu usmiercić to juz tylko pyskuwa przekupno-wyszynkowa.I tego Lukar nie widzi i nie reaguje.Rzeczywiscie fiolet zszedł na psy.
dziewczyny - co wy wypisujecie - pewnie , ze bez genio/eugenio forum jest nudniejsze -
ale same wiecie, ze co innego jest nawtykac sobie w stylu - "ty jestes glupi - a ty jeszcze glupszy" a co innego jak ktos dostaje po glowie wyzwyskami
a kto powiedzial, ze genia juz nie ma ;) :P
a wiesz,ze Lukar to sobie niech banuje...to taki rodzaj fali..jak w wojsku,a co tam klony,klonowanie jest na topie w najwiekszych laboratoriach badawczych to czemu nie na forum?,grunt zeby trolli wylapywal i basta,od tego jest..grunt to brac sie za zle osoby co krzywdza innych i wyrzadzaja im nie wirtualne cierpienie a rzeczywiste przenoszace sie na real, swoimi wpisami na forum..bo niestety takie rzeczy tu sie zdarzyly ostanio.
Właśnie.
No tak elementarne zasady dobrego wychowania wynosi się z domu. NIe trzeba znać regulaminu. Uważam, że zbanowanie samozwańczego geniusza było słuszne. Co prawda częściej zaglądam na sekcję solo italiano niż tu ale i tam dawał popis chamstwa obrzucając niewybrednymi obelgami swoich adwersarzy. Ale na forum wciąż pojawiają się przedstawiciele "lumpenploretariatu", którzy ubolewają nad zbanowaniem kumpla i kontynuują tradycję chamstwa na forum. Widać nie mają nic innego do zaoferowania poza obrażaniem innych.Osoby, które zarzucają komuś, kogo nie znają i nigdy nie spotkały, że ten jakoby nie posiadał palle,muszą być strasznie niedowartościowane i na siłę starają się ukryć brak tychże u siebie, bo nie potrzeba mieć jaj, żeby anonimowo obrażać ludzi na forum. Założę się że osoby, które zieją największą oagresją na forum, w życiu prawdziwym niemal przepraszają, że żyją:)
Pozdrawiam wszystkie osoby z klasą na forum:)
>>>co prawda częściej zaglądam na sekcję solo italiano
Szukasz haków na mnie...?:) Cóż, nie znajdziesz ich na forum. Postów może niewiele, ale dla mnie istnieje też ŻYCIE POZA FORUM, nie siedzę tutaj przecież 24 godziny nas dobę...
Jak był Genio i inf, to sie jakoś bilansowało. Teraz bedzie sama słodycz. Aż mnie mdli.
...a ja uwazam zupelnie odwrotnie ,mianowicie uwazam ze trzeba miec jaja by komus powiedziec ze nie ma jaj!..zastanow ty sie glebiej nad sensem tych slow..czasem zupelnie,ale to zupelnie adekwatnym do danej sytuacji..ale tylko do danej sytuacji..bo nikt nie lata i nie trzepie jezorem o tym 24 godziny na dobe!... ale jak sie to mowi ,to to ma naprawde gleboki sens...chociaz... jak to mowia w kryminale:damskie bluzgi sie nie licza...to jednak jesli mowi to kobieta do faceta to znaczy niezawodnie, ze ona ma wiecej testosteronu niz on!
>>>nie siedzę tutaj przecież 24 godziny nas dobę.
Gaio, oczywiście istnieją sytuacje, kiedy takie słowa są usprawiedliwione ale jaki sens ma mówienie to osobie, której się nie zna w prawdziwym życiu i nie można obiektywnie stwierdzić, czy ktoś ma jaja czy nie na podstawie paru wypowiedzi. Wypowiedzi na forum nie stanowią dla mnie wystarczającej przesłanki, aby określić charakter osoby. Dla mnie przejawem odwagi i posiadania jaj jest przeciwstawienie się komuś kto źle postępuje np. krzywdzi innych itp. prosto w oczy nie obawiając się bezpośredniej konfrontacji i konsekwencji a tu na forum wszyscy jesteśmy anonimowi i nie ponosimy konsekwencji za słowa, (no chyba że nas zbanują:), więc trudno mówić a odwadze.

A teraz idę spać, bo taki jeden wznoszący modły i składający krwawe ofiary zwątpi w łaskawość swoich bogów..:)
>>>>i nie można obiektywnie stwierdzić, czy ktoś ma jaja czy nie na podstawie paru wypowiedzi
mnie tez juz zemdlilo :( no nic beda se wszyscy teraz komplementy prawic, az i ich w koncu zemdki i sami orzestana tu wchodzic, bo ilez mozna se slodzic..
*przestana
ale genio tak jak elvis zyje!!!!! ;D
Też się cieszę.
Och, nie wierzę, że teraz, kiedy genio jest ante portas fioletowego raju, tutaj na dole głupota i uprzejma tępota umysłowa będą cnotą, byle by tylko były podlane cielęcymi uśmiechami i zapewnieniami na prawo i lewo o ogólnej szczęśliwości i cmentarnej wprost zgodzie i pokoju między forowiczami......toż to wkrótce słodkawy zapach rozkładu, pomieszanego z wonią wazeliny, roznosić się zacznie.:))
;)
no chyba juz sie roznosi ;)
... nic straconego, pare wyzwisk i sie towarzystwo ozywi ...
Jasnoscia jest przecie nad jasnosciami, ze kulturalnej konwersacyji towarzyszy nieodzownie won rozkladu i wazeliny.
Aż miło popatrzeć na te ożywione acz kulturalne konwersacje.
Nie jest prawdą, że nieodzownie towarzyszy, ale kiedy stadko umysłowych wydmuszek stara się stworzyć pozór konwersacji, ograniczając się siłą rzeczy, którą to siłą jest pofałdowanie ich kory mózgowej, porównywane do polerowanego aluminium, do kurtuazyjnych pomruków bez treści, smród wprost zapiera dech w piersiach.:)))))
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 248

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe