polacca e italiano

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 324
a co do kokainy to on to robil codziennie bo jak mu powiedzialam czy zrobimy test to on nie a wiecie dlaczego bo wie ze wyjdzie wszystko.
manu12 to może da się uratować te małżeństwo nie poddawaj się,walcz bo ja znam przypadek gdzie oboje byli be,a teraz to są ludzie nie do poznania....poprostu jakby jakiś cud sprawił,że zeszli oboje na dobrą drogę.Wyobraż sobie,że oboję udzielają się w różne akcje charytw=atywne,itd,itp
Sweet,jeju,a Ty tez jakbys z nieba spadla.
... ALe niektorzy tak zaczynaja alkoholizm

zastanow sie, ile procent ludzi pijacy piwo wpada w alkoholizm
jeszcze mniejszy jest z narkotykami..... tylko trzeba byz swiadomym

schizy ze nie wiadomo o co mu chodzi... - brak swiadomosci.

nie obrazcie sie dziewczyny, ale tu wylazi ciemnota
Koka to jedno wielkie G. Nie trzeba tytulu doktora zeby to wiedziec.
Jeżeli wierzysz mocno,to wszystko jest do naprawienia...w Twoim przypadku wystarczy mocna wiara i dużoooo modlitwy o jakiś cud,bo znam dużo przypadków gdzie laski się poddawały łatwo i potem wiesz rozwodem się to kończyło,to po jaką cholere ślub w ogółe brały skoro to się tak zakończyło!!!A jaki brałś ślub cywilny czy kościelny??
co masz na myśli kasiu z milano???
SweetKate84 zadajesz pytania jak byś miała 5 latek
Ciemnota? Kolego, ale mnie rozsmieszasz.

>... ALe niektorzy tak zaczynaja alkoholizm
>
>zastanow sie, ile procent ludzi pijacy piwo wpada w alkoholizm

Ale tu nie ma nic do rzeczy procent. Po prostu piwo, nawet jesli jest niskoprocentowe, pite w duzych ilosciach - uzaleznia. Nie trzeba od razu byc pijakiem spod budki z piwem zeby byc alkoholikiem. Ale chyba malo o tym wiesz.

>jeszcze mniejszy jest z narkotykami..... tylko trzeba byz swiadomym
>

Czlowieku, powiedz to osobie ktora sie wlasnie uzaleznia.
narazie cywilny.
obywatel EU 6 Paź 2007, 14:21 odpowiedz Zgłoś wpis do usunięcia
... ALe niektorzy tak zaczynaja alkoholizm

zastanow sie, ile procent ludzi pijacy piwo wpada w alkoholizm
jeszcze mniejszy jest z narkotykami..... tylko trzeba byz swiadomym

schizy ze nie wiadomo o co mu chodzi... - brak swiadomosci.

nie obrazcie sie dziewczyny, ale tu wylazi ciemnota


Rece opadaja jak sie czyta takie wypociny!!
1.po pierwsze czlowiek swiadomy i normalny po to gowno nie siega
2.jesli to zrobil,tzn ze:
a)albo to zrobil z ciekawosci
b)z glupoty
c)ze slabosci

3.jesli zrobil to ze slabosci,to badz pewien,ze on w ten nalog WPADNIE.
mozik a Ty odpowiadasz jak byś miał 2 latka!!!
ja powiem Ci co ja mam na mysli:

>Ja daletgo zawsze jasno stawiałam swoje żelazne zasady:żeby nie
>pił,nie palił i nie brał bo inaczej nici z tego..

Rany! Wiesz ile rzeczy czasem wychodzi na wierzch po slubie? Sa osoby ktore sie skrzetnie ukrywaja nawet przed wlasna narzeczona, i dopiero po latach wychodzi na jaw co to za typ.

żeby nie
>pił,nie palił i nie brał bo inaczej nici z tego..

W nalog mozna wpasc ZAWSZE. Nawet po slubie.
test? boze, i na co to?
wiadomo ze lubi koke, test robi policja albo lekarze. ale jak gadasz do niego jak policja to pewnie ze przestanie cie lubic.
a pomyslalas kiedys co by tu zrobic zeby on CHCIAL dla ciebie przestac zarzywac koke? czy tylko z geba na niego?
bo ja czasem lubie zapalic skreta, bylem z jedna dziewczyna ktora mi poiweziala zebym nie, bo dlatego i dlatego bo to i tamto, miala argymenty jakies takie ze dotarlo to do mnie, ale jakby mi tylko jakies ultimatum postawila tobym nie rozumial o co jej chodzi, bylbym nieswiadomy i dalej robil swoje.
Jaka modlitwa jaki cud?my juz doslismy do tego stopnia ze nie przebywamy w jednym pokoju razem.
Obywatelu...jamiałam w rodzinie przypadek alkoholika i tak szczerz Ci powiem, że chyba z narkotyków to ciężej wyjść?!Czy sie mylę? Mój padre 15lat jest po odwyku i zawsze jak gzdieś idę czy jest imprezka w domu to powtarza "UWAŻAJCIE Z TYM PIWEM", a ty mi o koce mówisz, że to tylko zabawa?
o wlasnie, o to chodzilo
Przy cywilnym jeszcze nie ma tyle problemów,więc decyjza należy do Was!!!
test po to zeby sprawdzic czy bierze czy nie.
manu12 to Ci mówię dlatego,że jak to Cywliny tylko to nie ejst tak żle gorzej było by gdybyście wzięli kościelny,bo wtedy jest to już ciężki grzech jeżli jesteś osobą wierzącą!!!Róbta co chceta...
dlaczego nie ma problemow,Sweet?
rece opadaja na twoa ciemnote kasiu, nie gadajmy juz o tym bo sie poklocimy tylko, a jeden drugiego nie pojmie. czyli nie nada, jak celnie mawiaja rosjanie
manu12 jedynym wyjściem jest odejście od niego. Nic tu już nie pomoże
rozumiem
Ok raz jeden sie z Toba zgodze. Do osob uzaleznionych, albo popadajacych w uzaleznienie, nie nalezy absolutnie podchodzic agresywnie. Trzeba stawic czola problemowi - razem, bo moze druga osoba potrzebuje pomocy, wsparcia, a nie odrzucenia. Ale widzac agresywne podejscie sama odpowiada agresja.

Manu, to oczywiscie nie bylo do Ciebie, bo nie napisalas szczegolow, takze nie wiemy jak bylo u Ciebie. Ale to co napisalam jest szczera prawda.
to widocznie jakiś kretyn bez wyobraźni,,bo dla mnei w nałóg zapadają tylko osoby o słabej psychice!!!!
Ojojoj, jak się to naraz przeczyta od góry do dołu..hmmm.
wybacz mi moja ciemnote..coz zrobic..nie wszystkim jest dana madrosc..takie zycie
wiadomo ze lubi koke, wiec ja bierze, nie trzeba testow, miedzy wami.
chyba ze chcesz podac swojego meza na policje, zeby go zakluli w kajdany i do paki wsadzili. ty chcesz dl;a niego taki los, czy tylko nie chcesz juz z nim byc?
no bravo ilecka.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 324

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia