polacca e italiano

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 324
to prawda, mamy inne priorytety.
a w zyciu piekne sa tylko chwile.
nie bede juz do was pisal o tym bo nie widze madrych argumentow,a tylko ze bredze.
manu to jest primo powod podzialu miedzy ludzmi, jesli nawet nie rozumiesz co chcialem przekazac, to przeczytaj sobie dskusje spokojnie raz albo dwa wiecej,
mnie wyszla jedna konkluzja:nie sluchamy sie nawzajem, dlatego ja sie zamykam i ide do swoic spraw. tak samo jest w malzenstwie(moze ja bylem dzisiaj twoim mezem, a reszta toba?)
a od Mozika to prosze z daleka!
:)
Czesc Ruda fajnie napisalas.
tak kasiu jestes madra dziewczyna rozsadnie piszesz,czesto jestem na forum alo sie odzywam ale duzo czytam,jesli masz ochote zaspokoic moja ciekawosc to co robisz w milano?
bede szukac w wyszukarce moze ktos byl w podobnej sytuacji jak ja.
nie,no naprawde mam noc z glowy....
No tak, całkiem Ci się w głowie teraz poprzewraca hihi.
KMP
Manu12 czytalas moje wpisy?
nie
maja tez tyle kultury ze nie wyzywaja ludzi z innym doswiadczeniem od kretynow.
Lza, ja czytałem i manu12 polecam aby przeczytała
Obywatelu, ja myślę, że jesli on by rozumiał świat w ten sposób co ty, to nie krył by sie ze swoimi rozrywkami...moze raczej podzielił by się z zoną i bawił sie razem z nią...ale on sie kryje i jeszcze przyrzeka, że to ostatni raz...więc z pewnościa nie ma tej ŚWIADOMOŚCI, którą masz ty...on ma inna ŚWIADOMOŚĆ - taką, że to co robi nie jest w porządku i dlatego tak reaguje

poza tym kokaina kosztuje tyle forsy, że dzięki...dlaczego mój mąż ma wydawać kasę na tak drogie rozrywki i tylko on z nich korzystać? on powinien odpalić Manu tyle samo pieniędzy i wtedy, by tez mogła się rozerwać tak, jak by sobie chciała...
Lza, czytałaś wątek sardynka?
sa wyzej
nie powiesz mi chyba, że te argumenty do Ciebie nie trafiaja??? poszłam Twoim tokiem myslenia...
Bardzo dokladnie
Lza, to napisz do mnie to ci pomoge tak jak prelianie
Inf,bardzo dobry chlopak z Ciebie,wiesz?:-))

ps.zrobisz cos dla mnie?wrocisz do Twojego starego "wcielenia"?
kasiu dla Ciebie to zrobię
A modliłaś się chociaż o
>cud?
Ta znowu z tymi modlami ... :D
Puk puk.. witajcie w epoce kamienia lupanego :D
Proponuje odwiedzic najblizszego szamanam ;D Zaparzy ziolka, zatanczy wokol ogniska i problemy malzenskie jak reka odjal :D
Ta znowu z tymi modlami ... :D
Puk puk.. witajcie w epoce kamienia lupanego :D
Proponuje odwiedzic najblizszego szamanam ;D Zaparzy ziolka, zatanczy wokol ogniska i problemy malzenskie jak reka odjal :D
Lza będę używał tego nika
Ta znowu z tymi modlami ... :D
Puk puk.. witajcie w epoce kamienia lupanego :D
Proponuje odwiedzic najblizszego szamanam ;D Zaparzy ziolka, zatanczy wokol ogniska i problemy malzenskie jak reka odjal :D
do naiwniusiej swettKate to bylo :D
nie moge alez ta dziewczyna jest zabawna :D :D usmialam sie :D
zenobia3, wiedział kogo brać jej włoch :D
A w jaki sposob pomogles Pralinie? Ona byla w lepszej sytuacji,jej Wloch nie chcial dziecka.
agatka, odpowiadam, chociaz mialem nie, ale takie argumenty do mnie trafiaja.
jakby mi tak dziewczyna powiedziala tobym musial to przemysec, bo est w tym racja, czy mi sie podoba czy nie. chodzi o koszty tego tylko, bo to ze sie kryje to moze nie dlatego ze on uwaza to za zle, tylko jego zona. wiec nie chce zeby ona wiedziala,bo pewnie wie ze ona nie zrozumie i ze jej sie to nie podoba.
agatka, wszyscy robimy nieraz cos zlego, po kryjomu itp itd, ale jak napisalem w pierwszym moim wpisie na ten temat taie problemy da sie rozwiazac - rozmawiajac uswiadamiac drga osobe o swoim odczuciu sprawy, bo nie wszyscy wiedza to co wiem ja, czy ty , czy inny ktos, no nie?
a nie od razu rozwod i separacja, w ten spoob chyba zadna rodzina by nie przetrwala 5 lat. ja tu pisze bo dziewczyna od razu chce rozwalic rodzine, a nie rozwiazac problem. trwozy mnie to
A co Ci przeszkadza że mam taki pogląd na życie i jestem katoliczką to chyba wolny kraj co???Jeśli coś napisze tu nie masz prawa mnie obrażać że jestem naiwana bo ja właśnie uważam,że TY jesteś naiwna skoro tak piszesz o kimś kogo nie znasz!!!!!Ty chyba powinnaś się przejść do Szamana!!!!
Chodziło mi o to że ludzie tutaj nie wszyscy znają się osobiście,a już skaczą sobie do gardła!Wybaczcie mi Panowie,że was wyzwałam od kretynów,ale chciałam Wam pokazać jak inni się czują, kiedy to Wy nazywacie innych źle!To nie jest miłe zwłaszcza,jeśli tej osoby nigdy nie spotkaliście na żywo!!!
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 324

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia