polacca e italiano

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 324
Asia nie to nie byla rada dla Manu.Czy my forumowicze nie mozemy otworzyc jakiegoa wspolnego konta, gdzie bedziemy wrzucac datki,jakies kwoty ,ile kto moze dla takich osob jak Manu nasz rodaczka,ktorej przydaloby sie drobne wsparcie,bo ma dziecko i sytuacje nie do pozazdroszczenia.Cos w rodzaju /zelaznej kasy awaryjnej/
Ma porco cane!raz spedzilam 7 godzin w autobusie, w baaardzooo weeesooolym autobusie ,gdzie caly czas ziolo bylo palone.Calusienka podroz,grupkami sobie palili a to jedni konczyli a inni zaczynali! i wysiadlam taka nawachana, ze cale spanie mi odeszlo,po calonocnej jezdzie nie czulam zmeczenia ani woli udania sie do lozka.Bylo extra.Pelna energia.
I on twierdzi, ze nie jest znerwicowany :D Prosze, nie przynos nastepnym razem pracy do domu, a potem na to forum. Czy wszystkim musi sie udzielic twoj wisielczy nastroj? Hmmm zanim sie tu pojawiles kilka osob wybornie sie bawilo to faaakt :D :D Juz zaluje, ze wogole wypowiedzialam twoje imie myslalam, ze no wiesz "zalapiesz", ze jestes bardziej zyciowy, ale ty cholernie spiety jestes :D No ale ok, czlowiek uczy sie na bledach :D Obiecuje cie od tego momentu ignorowac :D Slowo harcerza !!! :D
Nareszcie.
Można coś takiego zaproponować,ale jest to rozwiązanie chwilowe,tu jest ważniejsze pokierować te dziewczyny do odpowiednich placówek,które pomagają samotnym matkom usamodzielnić się,aby mogły znaleźć pracę,mieszkanie,usamodzielnić się,nie jest powiedziane że matka z dzieckiem nie da sobie radę są żłobki i praca w godzinach rannych,trzeba tylko wiedzieć gdzie prosić o pomoc. Często dziewczyny takie jak Manu(nieszczęśliwe związki)poprostu wstydzą się wrócić do kraju,wstydzą się przyznać że zostały oszukane,że uwieżyły bezgranicznie,że...dlatego myślę że trzeba im pomóc "stanąć na nogach"
sory-uwierzyły
Rada dla Manu,skoro dochodzi do rekoczynow ,to juz po waszym zwiazku.To co dobre juz za wami,bedzie juz tylko gorzej i dla dobra dziecka powinnas odejsc.Masz zszarpane nerwy,zyjesz w stresie.Skoncentruj sie na sobie i dziecku.Odejdz od tego mezczyzny.
wszystkich zainteresowanych odsylam do blogu infa. Link powyzej..
ale to bardzo ładny zapach.Lata temu w Zakopcu był pub,bardzo wesoła atmosfera była w środku,zielskiem pachniało na całe Krupówki,można było się zabawić wesoło bez picia i palenia,ja tam nic nie mówię bo trawki nie wąchałam od lat ale pamiętam że bardzo mi się podobał jej zapach.
Bierne palenie to tak jakby sie samemu palilo,wachasz czy chcesz czy nie,odychasz tym,a swoja droga ladny zapach,ziolowy!Nie mam nic przeciw zapachowi,kupuje kadzidelka o tym zapachu nawet.
dziekuje ci Wiolu za madre slowa bo wczoraj chcialam komus opowiedziec o tym co mi sie przydarzylo i kilka osób zamiast mi jakos doradzic to mnie skrytykowali.jak mozna zyc z czlowiekiem ktory cie oklamuje wyzywa cie jak ty go uderzysz to on ci odda wyzywa cie nie szanuje cie jak zone i matke swojego dziecka.a ktos mi bedzie mowil ze jak go 2razy zlapalam na ciagnieciu kokainy to nic sie nie stalo?
Manu badz szczera,jestes z nim pare lat i nic,ale to nic wczesniej nie zauwazylas?zadnych ciagot do jakichkolwiek uzywek? Wydaje mi sie to nie mozliwe,ze nie zauwazylas,widocznie nie dosc dokladnie go obserwowalas. Zakochane oczy nie widza defektow. Tak,nie dolozylas starannosci. A bylas juz osoba dojrzala.Powiem o sobie ,ze czytam codzienna prase wloska,powtarzalam to juz na forum pare razy..i tam potwierdzaja sie moje spostrzezenia zyciowe.Pomijajac fakt,ze mieszkam na Bronxie,prasa wloska pisze ,ze Italia jest pelna naroktykow,handel nimi idzie rewelacyjnie. Bo i mafia trzyma sie swietnie i to w samym centrum cywilizowanej Europy,ktora stosuje Kodeks Karny ect. Jak widac Italia olewa wszelkie Kodeksy.. Tytul w prasie :Tybr zawiera znaczne ilosci kokainy.z moczu oddawanego przez wloskich obywteli.Rzym,Mediolan..narkotyki kupisz w kazdym miejscu,barze,do transakcji dochodzi w toaletach.. Oni wszystko wiedza i pisza o tym. Ale oni to tez policja,odpowiednie sluzby..Wlosi to oni sa wspolwinni, ze twoj partner bierze.I ty mowisz ze nic wczesniej nie wiedzialas.. Przyjezdzasz do miasta ,kraju pelnego narkotykow,gdzie handel nimi jest podstawa utrzymania mafii,piszesz nam o swoich problemach jakbys miala 18 lat a nie sorry..32 lata.Moja droga Manu musialas cos wczesniej zauwazyc ... Odejdz od niego to moja rada.On ma taki styl bycia.To moda na branie w Itali ,bo wszyscy z jego kregu biora i on chce byc akceptowany.. Uzalezniony jest napewno skoro bierze w domu i nie ukrywa tego.Rekoczyny nic nie daja ,zabraklo ci argumentow,doszlo do rekoczynow. Ujawnilas tym swoja bezradnosc..Wspolczuje ci i twemu malenstwu. Sciskam i zycze: odnajdz w sobie duza sile i mysl o sobie i dziecku.
kasia z milano 2 Gru 2005, 23:15 odpowiedz
ok.bo jestes mi sympatyczna i nie chcialabym sie zawiesc.uwazam,ze gdy osoby zmieniaja nicki to poprostu maja cos do ukrycia.....
kasia z milano 2 Gru 2005, 23:15 odpowiedz
ok.bo jestes mi sympatyczna i nie chcialabym sie zawiesc.uwazam,ze gdy osoby zmieniaja nicki to poprostu maja cos do ukrycia.....
???
Witaj Kasiu :)
KK MM PP
aaa,to znowu Ty...no czesc:)
No sama się kasiu wupowiadałaś na ten temat że nie lubisz jak ktoś zmienia nicki to są Twoje słowa a tu nagle kawka z Zenobią,która dawniej była na forum ELŻBIETĄ!!
no i?nie rozumiem w czym problem?
hmmm,Sweet,przeczytalas 4000 moich wpisow,tylko po to,by znalezc cos ,co mogloby .....boh,nawet nie wiem po co...mozliwe,ze z nudow?
Taaaa, ja się nie mogę o kawę doprosić u Ciebie Kasiu z Milano:)
Ok poniewaz bijesz do mnie.... poswiece 5 sekund mojego jakze CENNEGO czasu..Otoz to, ze zmienilam nick nie wynika z tego, ze mam cos do ukrycia,a zrobilam to z bardzo prozaicznego powodu, o ktorym zreszta pisalam wyzej :P Zalozylam 3 na krzyz watki pod starym nickiem, ktore mozesz przeanalizowac,slowo po slowie, zdanie po zdaniu - jesli ci sie tak bardzo nudzi i zapewniam cie, ze ciezko jest znalezc tam cokolwiek wartego ukrycia, a wrecz sa ta watki z serii " o d*** marynie".
..to straszne doprawdy...jak smialam :D
no normalnie znalazla haka na Ciebie :D

...na kawe to trzeba sobie...
...zasluzyc?
..no bo gdyby sobie tylko odpial te dwa guziki pod szyja, ktore go tak cisna...nieprawdaz ? :D
stokrotka, czytaj uwaznie..."jak ty go uderzysz to on ci odda" napisala manu.
a ja jako facet powiem ze jakby mnie moja kobieta uderzyla to na pewno bym oddal. mysle ze jak jedna osoba druga uderza to naturalna rekcja jest odwet, a co dopiero sparing kobieta mezczyzna, no nie wiem ale wydaje mi sie ze kazdy facet by oddal.
slowo o kokainie, takie normalne nie naukowe. koka daje uczucie szczescia, wiec potrzebuje jej ten, kto go ma malo kropka. co tu wiecej gadac
Taak EU,masz racje,uzywki stosuja ci co ich potrzebuja.Lecz szczescie nie jest celem samym w sobie,szczesie sposobem podrozowania..Mowie o normalnym uczuciu szczescia,nie tym syntetycznym.Dopamina,serotonina..a zastanawiales sie co zrobic by czuc naturalne szczescie?...a tak nawiasem mowiac to jakby mi facet oddal uderzenie,to juz po nim,uwierz mi.biala furia ,skok tygrysa,walka do upadlego,jak ktos chce ryzykowac zycie.....od przedszkola to ja rozstawilam chlopakow po katach,jak ich wczesniej rozstawilam to juz zawsze wiedzieli ,ze nie ma ze mna zartow.I dalej to juz mialam z gorki.Jestem sedzia sprawiedliwym.Mysle ze w zawodzie sedziego czulabym sie najlepiej.Cenie sprawiedliwosc,to wazne dla mnie.Nie spie bo czytalam o mojej starej budzie i rozmarzylam...czasy dziecinstwa,eh zycie.
koka daje uczucie
>szczescia, wiec potrzebuje jej ten, kto go ma malo kropka. co tu
>wiecej gadac

tak, ktoś, kto go ma mało
...ale jednocześnie jeśli ten ktoś posiada rodzinę, to musi być bardzo nieodpowiedzialny i egostyczny
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 324

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia