polacca e italiano cz.9

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 311
Ja z innej beczki....
Wlasnie wyszperalam fajna recenzje ksiazki, ktòra juz mi polecano...wiec i ja wam polecam.
Eric Schmitt "Male zbrodnie malzenskie"

Description: To przewrotna, zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o związku dwojga kochających się niegdyś ludzi. Co zostało między nimi po 15 latach małżeństwa?

...super jest tez " Oskar i pani Ròza" tego samego autora.
Mòj lekarz mòwi...ze ragu odpada, to najbardziej tuczacy z sosòw...wiec ja juz nie jem...ale jest pyszne , to prawda.
A za tydzien bede robic kanapki na droge....do Wrocka:):):)
Hej dziewczyny z Polski...poleccie mi jakis fajny kosmetyk , ktòry powinnam sobie kupic w Polsce...jestem otwarta na pomysly...
Franci,a jak nazwać kanapkę po wlosku,u nich wszystko to PANINO
A tak w ogòle to zaczeli sie "uomini e donne" , czy ktos z was to oglada?
Co sadzicie o tym programie?
Jaki kosmetyk,do czego?
Tak panino wiadomo o co chodzi , mozna tez powiedziec z czym...con prosciutto..itd
Nie mam okreslonego kosmetyku, tzn. mam...ale te sobie kupie juz z mojej listy:) ale moze macie cos takiego czym sie ostatnio zachwycilyscie...no nie wiem...
Ja jestem zachwycona od dluższego czasu szminką ,w komplecie blyszczyk-utrwalacz,jesz ,calujesz sie itp,a ona ciągle jest!Super!
OK szminka..prosze o nazwe...
Oj,nie mam opakowania,a tu sa takie male literki,że szok.Made in irland procter& gamble,-tyle wyczytalam, jak powiesz w sklepie ,o co chodzi,na pewno zrozumieją....sorki
Jeszcze jedno,szminka jest z pędzelkiem,blyszczyk -sztyft
Ojejku, ilez wy piszecie, ja chyba znow za dni pare sie pogubie we wpisach:) Jestescie strasznie dzielnie i zazdroszcze wam calodobowego dostepu do sieci...
A o mojej wsi obawiam sie, ze w chwili obecnej niespecjalnie moge napisac cos sympatycznego, bo siedze w kafejce internetowej i czekam az rusza pociagi w kierunku na dom. Wyobrazcie sobie, ze popadalo i wstrzymana zostala cala komunkacja pomiedzy Rzymem a moim Pipidowkiem i teraz, cala mokra i z przemoczonymi nogami, czujac jak mi sie rozwija jakies wredne chorobsko, musze czekac jak dusza potepiona az owa komunikacja zostanie wznowiona. W takich chwilach jakikolwiek wyobrazalny pozytywny aspekt zamieszkiwanego przeze mnie konca swiata zostaje zmieciony w mgnieniu oka przez czysta i niekontrolowana wscieklosc na podly los, co rzucil mnie tak daleko od mojego ukochanego Zoliborza. Chce do domu!!!
Cashia...zròb sobie goraca herbate po powrocie, nalòz cieple skarpety i idz do lòzka...najlepiej nie sama:)
Zobaczysz,ze ci przejdzie.....
A u mnie nie pada ale mamy jakas plage much.....tyle to w zyciu nie widzialam, i te chamki nie lapia sie na zadne lepy ani spryskiwacze tylko trzeba z lapka za nimi latac.
To powoli staje sie moja obsesja, ale jak o 6 rano lata ci takie cos pod nosem...to szlag trafia, nie?!
Witajcie kochane,
połozyła mnie w końcu choroba czułam po kościach, że cos sie wydarzy :-// No ale od dzisiaj sobie posiedze na zwolnieniu lekarskim tyle mojego i nadrobie troche na forum bo cos braki robie i za wami nie nadażam ;-)))

Franci, słyszałam o musach do ciała Dermiki podobno fajna sprawa, maja cudowne zapachy jest pare rodzajów, kolorów i oczywiście każdy o innych właściwościach...Mąz powącha i odleci ;-DDDDD

Stella unica, jak super że wyszło tak po tej inwigilacji numer 2 co zafundowałas swojemu italiano..widzisz-jest ok..wiem, że niesmak został po jego wczesniejszej wg ciebie mętnej odpowiedzi ale daj na luz...;-)) Bedzie dobrze!! ciesze się, że tak się skończyło..i teraz spokój i basta juz z ta inwigilacją !!!! ;-)))))))))))))))
Cashia co ta Franci ci za bezecne porady daje, ehhhh paskudnica zdeprawowała się w tej Italii ;-))))
W kazdym badz razie, bezecne porady bezecnymi poradami, jak trzeba to trzeba, czego to sie nie robi dla zdrowia:)
To te muchy..
Lulilaj...ale musy Dermiki jako balsamy do ciala czy zele pod prysznic...no ciekawe, zainteresowalas mnie ...tylko wolalabym,zeby maz zostal...nie odlecial
A! Okno umylam! Jestem z siebie strasznie dumna:) Nawet nasze zaprzyjaznione jaszczureczki, co zazwyczaj lazily sobie po owym oknie czekajac na niepodejrzewajace niczego niewinne cmy, ktore przylatywaly do swiatla, uszanowaly moja ciezka prace i zniknely z okna:) Ja tam troche za nimi tesknie, bo juz sie do nich przyzwyczailam (bardzo lubie - nie wiedziec czemu- jaszczurki), ale jak mi beda zostawoac slady lapek to chyba do pierwszego deszczu mam prawo je przepedzac, prawda?:)
Tak muchy jak gryza i komary to lepiej w kupie się trzymac a nuż urąbią lubego jak nogi pod pierzyne nie schowa!! ;-)) Cashia poświęc się zatem co masz nam sie rozchorowac wystarczy, że ja tu cherchlam nad klawiaturą;-))!!! wiwat zwolnienie lekarskie!! a inni niech pracują!!!

dorka, gdzie sie podziewasz!! Dzieki za pozdrowienia wracaj tu to sie lepiej zapoznamy ;-))

fiorellina, dawaj czadu w sobote wyrzucają nowy przewodnik w GW!!!Zakładamy klub!!
Franci, jako balsamy a mąz nie odleci bo się przyklei zapewne albo zasłodzi biedaczyna i go zemdli i nie poleci tez, he he
AAA, polecam (sprawdzone osobiście) balsamy z nowej serii AA skóra wrazliwa-cytrynowy na cellulit albo malinowy odzywczy.Ponadto fajna jest seria Eveline-niedroga...seria spa..coś tam...wyszczuplajaca..Super to może efektów nie było ale skóra fajna..i cena tez jest fajna..:-PP
Prosze mi tu napisac co to za przewodniki dolacza "Wyborcza" , jak warto miec to zaraz dzwonie do rodzicòw , niech i oni waruja pod kioskiem:)
Musze jeszcze zrobic zamòwienie po niemiecku...ratunku...a ten mòj slubny mysli,ze jak sie uczylam x lat temu...to cos umiem...a nic nie pamietam
Entschuldigung
Sorry dziewczyny, dziś jestem nieobecna cieleśnie z wami na forum ani na gg , mój kochany mąz ma dziś urodziny i imieniny.Będzie kolacja przy świecach, włoska romantyczna muzyka, a na deser wiadomo, żona obleczona jedynie we wstążeczkę, no ale nieprzyzwoita jestem, mam nadzieję,że nie urażam niczyich uczuć.Jakby co to przepraszam.Weba dziś twój dyżur poświęc się , rozumiesz chyba ,że siła wyższa.Obiecuję jutro nadrobię.

Włoszka kochanie witam wiem że wróciłaś, napisz wszystkim jak się byczyłas tyle dni, a i także co jeszcze porabiałaś.
Pozdrawiam, do jutra
Dzisiaj zaczynaja kolejne odcinki "Elisa di Rivombrosa", wszystkie moje wloskie znajome....zasiadaja przed tv...czy wy tez?
Ja nie wiem, a mnie ten serial nie kreci??!!!
Wlasnie przyszedl do nas kuzyn i mòwi,ze idzie na wywiadòwke do szkoly muzycznej swojego syna...bo zona powiedziala...ze dzis absolutnie nigdzie nie idzie:)
A ja tam ide sobie na " Co z ta Polska" Lisa.
Pozdrawiam
Cashia: poverina!!! ale ogolnie to mi sie nie podoba z tymi pociągami, troche deszczu i juz sobie nie radzą?? bo ja tez bede tak kursowac, no ale moj kochany obiecal, ze w razie paskudnej pogody lub problemow zjawi sie po mnie osobiscie... vediamo... :) w kazdym razie mam nadzieje, ze szybko sie uwolniłaś!
Franci: mi akurat przyszla do glowy seria Ziaja "Kozie mleko", dostalam krem do rąk od siostry, super pachnie i dobry jest, ona używa tez innych kremów i balsamów z tej serii i bardzo je chwali, a są bardzo tanie, ja z Ziaji używam też płynów do intymnej czasem, np. migdałowy i neutral, są delikatne i ładnie pachną; fajne są też podono nowe apteczne kosmetyki polskiej firmy Iwostin, i chyba tańsze niż La Roche Posay tudzież Avene, a też na wodzie termalnej; chyba innych polskich ostatnio nie używałam :) A Dermika ma też fajne maseczki do twarzy w saszetkach, bardzo dobre, o śmiesznych nazwach, typu "Oczarowanie" (to maseczka na "przed randką", wypróbowałam wielokrotnie:); no dobra, bo zaczynam przynudzać... może z kolorowych, to lubię puder sypki "Vipera", slicznie pachnie i dobry jest, a niedrogi; i stary dobry Constance Caroll, ostatnio w kamieniu kupiłam, też niezły;
i tu już naprawdę się zamykam:)
buona serata a tutte! szczegolnie miłego wieczoru dla Dorki hihihi, ja na taki jeszcze 3 dni poczekam:) papa
Witam wszystkich , dawno nic tu nie pisalam bo jakos czasu na wszystko ostatnio brakuje.
Franci te przewodniki to "Podroze marzen" niezle wydane...ostatnio byly "Wlochy" a pierwszy byl gratis wiec dostac to cudo pewnie graniczylo z cudem podaje strone www.gazeta.pl/kolekcja mozna popotrzec ...
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 311

« 

Solo italiano

 »

Życie, praca, nauka