nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1199
poprzednia |
nocne marki-tutaj zbiorka
ze mnie wlasnie taki nocny mareczek.budze sie do zycia .....w nocy.
jezeli ktokolwiek z was ma ochote na moje skromne towarzystwo to zapraszam.
uwazaj, bo jak znajdzie sie jakis przystojny mlodzieniec, to jeszcze gotow ci uwiesc:-) wiesz gwiazdy, cisza, pohukiwanie sowy.....mozesz glowe stracic:-)
buziaki..
Sissignora! melduję się posłusznie z temperaturą wysoką, ale co tam !!! Tak sie ma jak sie czapki nie nosi!!! brutta brutta! ;)
a sowa huuhuu,huuhuu
a kasia haha haha

ale poczucie humoru jak na 23.30
Jest 22.22;)
nie grzeczna ,bez czapeczki sie wychodzilo-brutta
karola ale ty dokladna
bionda a tak na powaznie-jak sie czujesz?
Kasiu! ale sa i tego dobre strony, a mianowicie: rano sniadanko do lozeczka, 'a moze jeszcze cos zjesz?' 'ide do sklepu, na co masz ochote?' No jednym slowem zyc nie umierac !!
a tak powaznie to jush mi sie koczy grypsko wstretne..ale chyba niepotrzebnie wyszlam odrobinke za wczesnie z domu fuori, ale dam rade!!!
Grazie ;)
oj chyba jutro zachoruje.dla sniadanka do lozka -questo e l'altro.
niektorzy (niektore!) to maja dobrze! jedyna rzecza jaka ja dostaje, jak zostaje w lozku z powodu choroby to masaz w wykonaniu mojej kici, spaceruje po mnie, bastarda!:-):)ale i tak ja uwielbiam!
ooo Trishya!! masz kotka? ja tez mam a nawet 3!! i to jakie madre (po Pani ovviamente ....skromnej zreszta.. ;) )
czy twoim zdaniem,gdybym miala do wyboru "albo masaz albo forum-bylabym tutaj?!"nie mam ani masazu,ani do wyboru,ani kotka co by po mnie pospacerowal.mam chrapiacego kocura.ah-niech spi....
...no to moze GO obudź jakos tak ;))) ffffffajnie ;) inna opcja: jutro rano kupujesz kota tkiego kiciusiowatego na reumatyzm albo idziesz na massage.. na co Twoj kocur pewnie sie nie zgodzi.....wiec bedzie wolal pobawic sie w masazyste!!!
bionda skad klikasz?
klikam (jeszcze z Polski) - Ostrów Wlkp.! ;) ale jush jush tush tush i Italia ;)
no nie,jak narazie to nie jest az tak zle hahaha.ale w przyszlosci nic nigdy nie wiadomo.pomysl moze sie przydac
super.a gdzie osiadziesz?
a Padova! jak pieeeknie tam!!! santo cielo!!
santo cielo!hai ragione....
nooo! poznalabym ja lepiej, bylam tylko przejazdem ale jest cudna! a co do kiciusiowatego kotka, to zawsze fajna rzecz! nawet jesli w domu jest i kocur;-)
witajcie.zglaszam sie do klubu nocnych markow.pozdrawiam
Kobietki kochane, wybaczcie, ale ide spac...bo cos jush mnie łamie,ale to nic, jutro bedzie lepiej!!! musi byc! Buziaki dla wszystkich!
Buona Notte Kasia, Trishya, Marzenka ;) ;)
dobranoc. ja jeszcze sie trzymam jeszcze kilka minutek posiedze
usiadz wygodnie,marzena:-) poduszeczke?:-)
piszesz z italii?
hej marzenka.bylam na innej stronie pomagac i dopiero teraz cie widze.
marzena ja sie tobie dziwie .ile ty masz sil kobieto.Oliwka,praca i nocne siedzenie.kiedy ty odpoczywasz?
no gdzie ty sie "szlajasz", kasiu;-) gosci przyjmuj a nie gdzies wychodzisz....
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1199
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia