nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1199
Chodzi o mnie?
Słuchajcie przyznaje pare godzin mnie nie było ale nie wiem o co chodzi - ciąg dalszy tematów tłumaczeń? Kto tym razem i gdzie (kurcze ale wścibska baba jestem) ale co tam
moc w dzien spac-tez bym chciala,ale niestety nie mozna.
Mcera tzn ze do czasu twojego wyjazdu bedziemy sie "czytac"i w dzien i w nocy?super
Dori widzialas,alfo daje nam znaki-jest pod innym nickiem
tak...ja tez lubie w nocy zyc...tylko ze o 7-mej max dzwoni nieublagalnie budzik...i nastepuje bolesne zderzenie z rzeczywistoscia...wykalaczki w oczy...dwa litry kawy zamiast mleka i ....niech zycie bedzie laskawe
jeszcze nie widzialam...i tak nie ma kogo czytac...wiec nie ma do czego gnac...nie jest to osoba,ktora ma cos madrego do powiedzenia...wiec nie powiem zebym bala sie ,ze wiele strace
Sprostowanie:Ale ja nie powiedziałam że śpię w dzień tylko mogłabym pracować w nocy a spać w dzień ale tak nie jest.Pozdrawiam!
mcera otoz wedlug pewnego osobnika-alf(ten z serialu-smieszny),osoby ktore tu tlumacza i pomagaja innym wywyzszaja sie.wedlug nigo te osoby uwazaja sie za lepsze(do mnie tez to bylo skierowane).prawde mowiac tak jak pisze Dori-pewnie od alfa napewno jestesmy lepsze....(a zreszta poczytasz sobie
kasiu, ja jestem przyzwyczajona, ze jakby cos, to zawsze moja wina:-)
mam szerokie ramiona:-):)
dori te wykalaczki w oczach, to mnie az zabolaly:-) nie moznaby zwyklych zapalek?:-):)
niepewna ,czyli jestes jak i my,mareczek,co w nocy urzeduje a w dzien tak czy tak dobrze funkcjonuje....(ale rym-poetka)

a moja trishya gdzie sie podziewa
Słuchajcie ja sie juz dzisiaj wypowiedziałam... biuro tłumaczeń ekspresowych itd. Wywyższacie się to ciekawe, tak swoja drogą to to forum jest między innymi od tego żeby pomagać w tłumaczeniach - tak mi sie chyba zdawało???? Ja myślę, że ta osoba ma kompleks jeszcze nie wiem jaki ale w takim układzie lecę poczytać. Za chwile wracam
kropeczkowy cichociemny-trishya TVB
Przykro mi ale muszę Was już opuścić. Spedziłam nie dawno prawie 2 godz. u dentysty i od tego tylko głowa mnie rozbolała a więc idę nana! Pozdrawiam wszystkie nocne marki!!!!!!! Pa
PA NIEPEWNA i do nastepnego.
nie zazdroszcze tobie tych 2 godz z dentysta
a wiec przepraszam...juz myslalam ze jest jedna co ma to szczecie....
oj nie mozna...bo jak malo boli to i malo funkcjonuje....wykalaczka zafunkcjonuje zawsze...troche oczy lzawia ale da sie przyzwyczaic;)
Dzieki! Ja tez sobie nie zazdrosciłam bo robiła ze mna wszysko i wszystkim teraz szczeką nie mogę ruszać!!Kto wymyślił dentyste sadyste??!! Buziaki!!!! Pa
a kasia placze ze smiechu
No wróciłam i jestem pod wrażeniem - ale koleś przynajmniej trafił sobie z nickiem - taki śmieszny stworek a i tak jak tam pisałyście strasznie nidowartościowany. Dziewczyny to przeciez trzeba współczuć takich kompleksów. Zabrakło słów to dawaj przekleimy... Współczucia!!!
No misiu już śpi więc mogłem poczytać nieco na forum Patrzę .... a tam kropeczkowy cichociemny....Nie tylko kropeczkowy ale jakiś taki dziwny , no i ulotny
dziewczyny ja poprostu zaraz sie posi...kam.stworek cichociemny i na dodatek w kropki...hahaha...
ja takich gornolotnych uczuc jak wspolczucie dla tego rodzaju typow nie przwiduje, ale moze macie racie;-) ok, dori, nastepnym razem zastosuje wykalaczki! do tej pory przyklejalam powieki tasma klejaca do brwi:-):)
kasiu, smiejesz sie jeszcze?
umieram....
tato misia-witaj w gronie wiecznie wypoczetych.synek juz spi?
Tak i obeszło się bez czasochłonnych zabiegów o których piszą w gazetach
dziewczyny moja oliwka jeszcze nie spi, bawi sie w najlepsze i nic nie zanosi sie zeby zasnela. a mnie meczy katar...do jutra.dzisiaj juz nie zagladne bo ide pilnowac dziecka. MILYCH POGAWEDEK.PA
No i niedługo mikołaj więc dzieci powoli i niechętnie zaczynają na krótki czas słuchać rodziców
tato misia zdradz marzence tajemnice "jak bezbolesnie i ekspresowo usypia sie dzieci"?oliwka zasnie a marzenka do nas dosiadzie.hm
a wiec szantazujesz twojego misia-bylo nie bylo-zawsze to jakis sposob jest?
mcera gdzie jestes???
Jestem, jestem ale ciągle pod wrażeniem naszego bajkowego stworka, hahaha. Ja już sama nie wiem, ale nie mogę chyba zabrac głosu w dyskusji z p.alfem bo jeszcze strzeli gafę i zakwalifikuje mnie do osób tłumaczących - a dal mnie to byłby zaszczyt.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia