nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1199
jestem,jestem.czekalam na odpowiedz.

jezeli was ugoszcze rumiankiem z cytrynka i miodem?moze byc?
kasiu ja spie tylko kilka godzinek dziennie.zawsze klade sie po 24. te forum bardzo mnie wciaga.na dzisiaj juz koncze, dobranoc,ide zrobic mleko dla oliwki i spac. dobranoc wszystkim.do jutra.
taka pozna godzina.cos mi sie wydaje,ze tylko my tu buszujemy.....
a jutro oczy zapalkami podtrzymywane
mhm, ja z checia;-) marzena chyba zasnela....:-)
wlasnie poszla spac.....
a my? a ty?
cris u gory w prawym rogu jest napisane,ze jest podlaczonych 28 osob...
ja ma pytanie..GDZIE ONI WSZYSCY SA?podgladuja i sie nie wlaczaja do rozmowy czy jak?
jesli pozwolisz. to dokoncze pyszny rumianek i tez odplyne:-)
kolorowych snow kasiu:-) dobranoc, marzenko:-)
DOBRANOC
no nie wim czy to jes licznik tylko na forum wloskie czy na wszystkie jezyki...
DO JUTRA
notte, notte....
Witajcie przed pólnoca dzis i ja do was dołącze.pozdro
licze na was dzis wieczor-mareczki!!!
Ja nie mareczek... mnie nie bedzie... :(
DEE,nie rob nam tego....
Hehe, a co? Bedziecie tesknic?;)
Serio, nie moge, po wyjsciu z pracy nie mam mozliwosci wejscia na forum. W domu nie mam adsl, wiec tylko w biurze moge spokojnie poklikac... Ale uslyszymy sie jutro.:)
spotkamy sie na przerwie....
MARECZKI PRZYBYWAJCIE....
Melduje się mareczek numer 1 albo 2 albo którys tam w kolejności...
hejjjjjjjj!jestes.swietnie.widzialas ile zmagan z pewnymi osobnikami?
a skad klikasz ?masz w domu internet?
;)
Si!!!! Ja cały czas miałam net w domu tylko mój stary kumpel tzn. komputer nie chciał ze mną współpracować ostatnimi czasy. Ale chyba go przekonałam że warto i teraz póki co jestem w domku i moge z Wami troszkę poklikać, droga towarzyszko bo jak widzę to nas niewiele.
dori tez jest
jestem ,jestem...kiedys sie wiecej udzielalam...dzis jakos mi przeszla ochota...czesciowo z przyczyny niektorych forumowiczow...ale jestem z wami...z tymi normalnymi...ktorzy cenia i szanuja normalnosc ...I INNYCH....
o jeszu! alez se porobilo! w pracy mnie zawalono robota i musialam wyjsc z forum, w tu sie zaczela prawie bitwa!:-)
czytam i nie moge wyjsc ze zdumienia......od miesiaca sledze forum i nawet przez chwile nie odczulam, zeby ktos, kto robi cos dla innych , robil to bo czuje sie lepszy....:-P dziwny jest ten swiat, i reakcje ludzkie jeszcze dziwniejsze:-(
Witam! Ja jestem prawdziwym markiem co to lubi prowadzić życie nocne a w dzień spać!
Cześć dori, dziewczyny a co my dzisiaj tylko trzy czy ktoś dołączy???
dziewczyny dobrze ,ze jestescie.to co dzisiaj sie wydarzylo to twoja wina -kochana trishya-dlatego,ze ciebie nie bylo.
taka to pozyje....:(
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia