nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
1111-1140 z 1199
...guarda che luna!!!...idę pospacerować trochę po dachu...:))
:)
... "Na rozstaju dróg
Gdzie przydrożny Chrystus stał
Zapytałam dokąd iść
Frasobliwą minę miał..."

...w pewnym momencie zbaczasz z utartej drogi, tylko o włos, potem musisz postawić też i drugą nogę, aż okazuje się, ze jesteś na zupełnie obcym szlaku, i chociaż każdy krok jest mniej więcej logiczny i wynika z poprzedniego, po jakimś czasie niespodziewanie budzisz się w środku...no właśnie..w środku czego?

...nocne marki, macie jakiś pomysł?
:)
Perché non provi a risvegliare il bambino che è dentro di te?
tak dla zasady podciagne post do gory..ale widze, ze wszyscy chodza wczesnie spac..Non mi importa quello che sognerò questa notte..:D
Sette, dzięki za radę, ale przyznam się, że zupełnie nie kapuję o co chodzi z tym 'dzieckiem w sobie'...nawet mnie to śmieszy. Z dziecka, to chciałabym zachować tylko ciekawość świata i zdolność łatwego uczenia się...poza tym, dzieci są: upierdliwe, egoistyczne, terrostyczne, wygodnickie, bez(samo)krytyczne, jednym słowem: nie-do-wytrzymania...najgorzej, gdy te negatywne cechy zostają dorosłym dzieciom, potem one mają swoje małe dzieci, który podrzucają niańkom, bo sami muszą iść się 'zabawić'...taki nihilizm egzystencjaly, życie z pilotem w ręce, przerzucanie 'kanałów' i zdziwienie, że nic ciekawego nie ma...
Czytam teraz "Człowiek w poszukiwaniu sensu" (Viktor E. Frankl), może znajdą jakiś 'życiowskaz' i nie wpadnę w błędne koło...
:)
ja też was pozdrawiam i idę spać...
kurcze..laptopa trzeba wylaczac 2 godz przed pojsciem spac? http://www.sfora.pl/Uzywasz-laptopa-lub-iPada-Grozi-ci-bezsennosc-a20240
IMPOSSIBILE STARE AL PC IN ESTATE...BUONA SERATA AMICI!!!...IO VADO...
...wczorajszej nocy pełnia, księżyc wisi na niebie jak bomba...wybieram się na spacer po balustradach balkonów, po dachach, idę oświetloną księżycem ulicą...patrzę, błyszczy 2 grosze, dalej 5 groszy, jeszcze dalej 5 złotych wdeptane w ziemię... z muru kamienicy wystaje szuflada, otwieram...jejku! pełna forsy! na wierzchu leżą jakieś dokumenty, paszport, chcę zobaczyć czyje to...i BUDZĘ SIĘ!!!.. cholera! no i zostałam tak z szufladą pełną pieniędzy...:)))...widzisz Sette, już nie jestem uboga..:)))
:)
..kurcze ja podobnych sen mialam ze 2 tyg temu..ale bez moneciakow...bylo bosko..gora szajsu..a tam same gory szjasy..wykupilam pol swiata..jezdzac wzdluz i wszerz.. w kazdym panstwie po jednym domu..i zapraszalam fioletowiczow by za darmoche jechali z dziecmi na wakacje do moich nieruchomosci..wygralam ta kase na jakiejs wypasionej loterii...... Obudzilam sie leciutka jak piorko...fantastyczne uczucie..chyba powinnam pare losow kupic by dopomoc losowi..jak znam siebie to i tak wszystko porozdaje..:D
A wiecie co wyczynia mój Amik?...zwykle śpi u mnie na kolanach, zwłaszcza w nocy,bo jestem 'nocny marek' i długo siedzę, czasem obudzi się, podniesie głowę, pomerda ogonem jakby kogoś witał i zasypia...a wczoraj, już było po północy, zeskoczył, zjeżył się, i na sztywnych łapach warcząc chodził w kółko dookoła dywanu, patrzył na coś, czego ja nie widziałam...potem długo nie mógł się uspokoić...a ja do dzisiaj jestem ścierpnięta za strachu...na wszelki wypadek świecę wszystkie światła...czy Wasze psy też tak czasem mają?
:)
nie zauwazylam.. :D
jest ktos czy juz spicie?..Aagnese????
...obecny...
ty wiesz zeto byl zwsze super post..wnocy ..kto nie spal wlazil tu i bylo jasne ze chce pogadac, a nie jak co nie ktore na innych postach jakies tam bulke przez bibulke a hxxx gola reka ......
witam nocne marki, było by miło pogadać, niestety muszę jeszcze urodzić kawałek pracy pisemnej po włosku :-) Pozdrawiam
To może zacznę od początku,bo chyba zostałam źle odebrana.Witam wszystkich :)Mam na imię Kasia,od ok 10 lat w Italii.Mężatka,1 dziecko.Niestety dziś już wiele nie napiszę bo rano trzeba wstać ;)
tak wlazlas sobie na forum i polazlas tam gdzie 7 z 9 pisze???...jak ci trole co ich tu juz od dawna nie ma...
Nie.Nie wiem kim jesteś,jestem po raz pierwszy na tym forum,a weszłam na temat życie,praca itd,bo taki mnie zainteresował.Ale za to od razu dostałam jaką wiadomość z góry mnie oceniającą.I to jest przykre.
no dobra...ok
...a ja jestem glodny ...eh
...rozumem ze jesli nie jest sie "markiem" to nie ma odzewu, pomimo iz, jest sie "nocnym"...
...arriva il caffè...pronti??......
yes , dzieki 7z9:*
nikogo nie ma wiecej? ..kawa ,stygnie bombardino sie marnuje
moze troche grappy?..do kawusi?
Tylko kawę poproszę,może jeszcze mnie postawi na nogi ;)
dzieciatko cie wymeczylo?..ze ty masz sile jeszcze klikac!..prosze...z bombardino czy z grappa ...?..ostrzegam ze grappa....grappa jest domowej roboty mocna jak cholera...Wlosi jednak potrafia..dostalam w prezenicie butelke
..jak sie napije grappy to mi stendo ;) caffe mi dovrebbe bastare (in teoria),grazie
Nie lubię grappy i w ogóle kawy z alkoholem,uwielbiam samą.Nie,dzieciątko mnie nie wymęczyło,ma już 12 lat .Jestem na nogach od 6:30,brak snu,ot co :D
Temat przeniesiony do archwium.
1111-1140 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia