nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
1141-1170 z 1199
Pol godz temu zamiast PIATKOWEGO PIWKA wypilam kawe ginseng i do tej pory mnie trzesie !!!! Co to k.... za wynalazek ?!?! Nigdy juz Cie nie zdradze moje Ty PIATKOWE PIWKO :)
lubie ginseng..slodka jest..czasem zapominam i slodze .... to dopiero lukier :D
W smaku pycha , to byla guarana , ale identycznie smakuje jak ginseng . Dla mnie za mocna . Moja polska watraba jednak lepiej trawi alkohol :)
Ginseng - uwielbiam! Ale jesli juz, to cappuccino z ginseng... Najlepsza jest pianka, mmm :)
.........buona notte un passaggio veloce prima di andare a dormire ... volevo vedere se stavate tutti bene ...
...bene grazie , invece You?
...czyzby pusto?
.. forse dovrei cambiare il nick a : lupo solitario...;p
Nie pusto :) ostatnio nie moge spac, to znaczy, od jakiegos pol roku. Jakies lekarstwo na bezsennosc? Moze od razu srodki usypiajace...
...gosiaBG ....grandeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........lo stress cara :)
ooo..........
ile to lat minelo....

ja w nocy spie bez problemow...po calodniowych zmaganiach,zabawach,gonitwach z 2 brzdacow...
a jesli nie spie to pewnie z powodu brzdacowatych zebow,brzucha i innych

pozdrawiam wszystkich
...povera mamma :P
niente affatto:)
Lekarstwo na bezsennosc?..pisalam o tym kiedys na forum.......najlepsze by bylo jak by ci Polski przyslali Lupulline...ma najsilniejszy ze wszystkich ziolowych lekow.bo to ziolowy,dlatego polecam /wyciag z szyszek chmielowych.. az 250 mg kiedys posprawdzalam wszystkie ziolowe leki..lacznie z probowaniem jak dziala...zwsze czytam co jest w skladzie i jakiej mocy..http://www.domzdrowia.pl/filter/series,7664,lupulina Ps moge tez doradzic zKraju Xydroxizinum..ale opakow 25 mg nie o,5mg na mnie 2 x po 25 mg dziala i spie jak susel..są rozluzniajaca nie uzalezniaj!..ale sa na recepte cena ok 7 zl..na 1 recepte mozna wziac az 3 opk..poros rodzine, cenowo ci wyjdzie to samo...Xydroxizinum dziala antystresowo..glownie rozluznia miesnie...czujesz sie po niej jak bys unosila sie na wodzie w basenie bez uzywania rak i nog..jakbys plynela...relakasujaco
Dzieki, juz niedlugo znow bede w Polsce to sobie kupie :) Byc moze to stres. Czytalam, ze osoby, ktore nie moga spac zbyt duzo mysla o problemach, moze cos w tym jest.
Żaden chmiel nie potrzebny.
Najlepiej iść do pracy.
Moja koleżanka kiedyś przez pół roku siedziała w domu bez pracy i wtedy miała potworne problemy ze snem. Odkąd poszła do pracy, to jej problemy zniknęły jak ręką odjął, teraz to po 22 nikt do niej nie dzwoni, bo ona już wtedy smacznie śpi.
..si ma se lavoro 15 ore al giorno , e non riesco a dormire ? dallo stress, che mi consigli , non pensare ??:P:P:P
edytowany przez emendamentos: 04 lut 2011
Hmmm ciężka sprawa. W Twoim przypadku to właśnie chyba z przepracowania. Pracujesz tak długo, że Twój organizm nie jest w stanie przestawić się na tryb odpoczynek i relaks. Swoją drogą 15 godzin pracy dziennie, to naprawdę sporo. Znam mnóstwo ludzi, którzy pracują po 10 godzin dziennie, ale 15?
chmiel to przeciez i piwo....browarki
...Italka1 ...oczywiście nad sobą ;p;p;p

to hymn nocnych ;p
..ragazzi sapete ke.....la nostra vita è come un boomerang, tutto quello ke fai ad altri, ti tornera indietro.....si chiama karma......
...c'e ne someone?
...just me pffffffffffff ale z Was nocne marki D:D:D
wiesz jedni chodza pozno spac..a inni tak jak Ty 'wczesnie' spac..tak jak ty ok 5 rano to bardzo 'wczesna pora' na spanie...:D
...eh kiedy ja znajdę kompankę :D:D:D:D

ta bardziej trafiona tę proponuję jako hymn
...e' bella la vostra compagnia ma morfeo mi porta via .. notte ...
...a może teraz spróbuję ....hm
...7z9 coś w tym chmielu jest
Temat przeniesiony do archwium.
1141-1170 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia