DRUGI STOLIK-czesc 12

Temat przeniesiony do archwium.
271-277 z 277
| następna
Dopisuje sie do życzeń dla Oliwki. Jak tam łokieć Marzenko? Jolu życze cierpliwości i wytrwałości. Wszystkich pozdrawiam z Krakowa. Meg.
witajcie. bardzo dziekuje za zyczenia dla oliwki. blokada troszke bolala nie przecze. ale juz jest lepiej z lokciem. juz mniej boli. nadal biore antybiotyk.pozatym pracuje, fajnie w pracy. odzylam miedzy ludzmi, jestem zadowolona. pozdrawiam
Witajcie serdecznie! Ja dzisiaj siedzę w sklepie, a po południu siadam do pisania świadectw.Troche mi się nie chce, ale muszę zdążyć do czwartku, bo w piątek zakonczenie roku. Meg , co u Ciebie??????
Marzenko,cieszę się że jesteś zadowolona z pracy( a byłaś kiedys tak pesymistycznie nastawiona). A gdzie pozostałe dziewczyny??/// Wszyscy zapracowani i nie mają czasu tu zajrzeć?Catty, unabella,biri,maddy...............
dziewczyny , pusto tu bez Was. Zaglądajcie czasami do stoliczka. Pozdrawiam . Pa pa
Witajcie,dawno nie pisałam,tak brakowało czasu.Na świeta przyjechał mąż lecz tylko na tydzień.Od wtorku już jest zpowrotem w Italii,a ja biedna znów sama.Syn na studiach tak się zaaklimatyzował,że do domu też rzadko zagląda.Mlodsze dzieci też mają swoich rówieśników -a ty matko siedz sama.Pusto w domu,dobrze że jeszcze ten mój sklepik ktoś odwiedza,to z ludzmi pogadam.Marzenko,życzenia dla Oliwki oraz dla was wszystkich
Witam :) Jolu Ty do piątku musisz wypisać świadectwa,a ja w piątek dostanę moje :) Bardzo się z tego cieszę,bo będzie to świadectwo z bialo-czerwonym paskiem, duma rozpiera mnie i moich rodziców :) Jeszcze tylko matura i trochę odpoczynku...Dbajcie o zdrowie...Pozdrawiam
zapraszam do czesci 13 stej. oto link http://www.wloski.ang.pl/forumw.php?IDt=20838
Temat przeniesiony do archwium.
271-277 z 277
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia