DRUGI STOLIK-czesc 12

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 277
Witajcie... Marzenko jak chcesz pogadać na gg to napisz to się tam pojawię. Kiedyś chciałaś i ja pamiętam o tym. Jolu czekam na emaila jak znajdziesz chwilkę. Marzenko odezwij sie jeśli chcesz, to poczekam.
SORRY MARZENKO_ WYŁĄCZYLI PRĄD A na maym kopusiu nie mam gadu gadu. Dokończymy wątek obiecuje. Jeśli nie dziś to w niedzielke wieczorkiem. Szaleje wichura.
Czesc dziewczyny mnie juz Megi odnalzla i zapedzila do stoliczka ...zaczelam pracowac i ostatnio nie mam czasu na nic ...ciagle cos nowego i do tego ta przeprowdzka pewnie zmnienia mi nr i bede musial poczekac na internet ale puki co jestem postaram sie wpadac raz na jakis czas ....pozdrawiam wszystkie Biri
Marzenko - zostawiłam Ci na gg wieści. Włączyli już prąd ale nie wiem, na jak długo... Szaleje wichura! Biri - super sie gadało na gg i zapraszamy do nas częściej. Niech Ci sie darzy i w życiu i w pracy jak najlepiej ale postaraj sie nas odwiedzać. Buziaki wszystkim raz jeszcze. Pa! - Meg.
ja zaraz biore sie do pracy zycze udanego weekendu ..Grazie Megi per belle parole spero che possiamo a volte parlare un'po italiano
Witaj Biri. Sei brava, sai? Grazie per la serata scorsa. Parleremo insieme ancora un tempo. Tante grazie ancora una volta. Marzenko - czy u Was też tak wieje jak u nas? Przerwa w dostawie prądu brutalnie nam przerwała miłą rozmowe. Gdy włączyli prąd, Ciebie już nie było. Zajrzyj na gg a znajdziesz odpowiedź na pytania, które postawiłaś. Wpadne jeszcze. Meg.
witajcie. biri milo ze jestes, ze sie odezwalas. meg rozumie ze odcieli prad, wiem wichury, u nas tez wieje. na dodatek strasznie zimno. pogoda nieprzyjemna. dzisiaj znajoma sciala mi resztki trwalej tego siana, troche nowa fryzura mnie postarzyla, jest krotka a zawsze mialam i lubialam dluge wlosy. no ale lepsze krotkie a zdrowe wlosy. pozdrawiam.
Marzenko a dlaczego uważasz, że Cie postarza nowa fryzurka - znowu pesymizm? Spróbuj znajdywać odrobine dobra w sobie i wokół Ciebie a życie stanie sie ciut lżejsze i lepsze. Dobro jest wszędzie, trzeba umieć je znaleźć . Nie trzeba szukać dziury w całym i robić problem tam, gdzie go nie ma. Jutro wieczorkiem na gg pogadamy jeszcze. Dziś jestem u mamy. Pa! Meg.
MEG przepraszam ze wczoraj nie bylo mnie na gg, wczesnie polozylam sie spac. teraz wstaje o 6 rano. pierwszy dzien w pracy minal w miare spokojnie. wlepilam jeden mandat, musialam. pozdrawiam.
dzien dobry..jej...w natloku wydarzen zapomnialam o stoliku pelnym milych ludzi...moge sie przysiasc praz wtóry?
Lady B - co za pytanie! Zawsze możesz sie do nas dosiąść, kiedy tylko masz na to ochotę. Marzena - wiiesz, że zawsze możesz nma mnie liczyć, jeśli będziesz chciała pogadać. Jeśli nie - zrozumiem. Meg.
ah..jak pieknie..slonko swieci, za oknem slychac ptaszki i smiech dzieci...cieplutko..coraz cieplej...i w duszy jakas skoczna muzyka gra...uwielbiam wiosne...kos sie nie zgodzi, ze to piekna pora?
=))
Lady B - witaj - i zgadzam sie z Tobą, że wiosna to piękna pora roku... U nas też cieplutko i słonecnie, więc wybrałam się na długi spacer a teraz będę się uczyła mojego italiano. Grunt to systematyczna praca. Buziaki! Meg.
Muszę powiedzieć, że na początku jakoś nie mogłam się przyzwyczaić do tego wiosennego słoneczka, ale teraz przynosi mi wiele radości. Mam nadzieję, że żadna z Was się nie przeziębi, bo w taką pogodę strasznie chce się zrzucić kurteczi - mam na to niesamowitą ochotę :)
witajcie dziewczyny, meg w wekend porozmawiamy na gg. wczesnie teraz sie klade spac. a jak przychodze zx pracy to zajmuje sie oliwka. wczoraj wypila chlodny soczek i jest zachrypnieta, jutro popoludniu musze isc do pediatry, bylam dzisiaj pytac sie w aptece o szczepionki przeciw sepsie, chyba zaszczepie oliwke bo bardzo sie boje tej choroby. sa dwie szczepionki koszt od 50 do 300 zl/ ale warto. uciekam juz do lozeczka. odezwe sie jutro. pa.
Witajcie... Kociunia masz rację, nie zaszkodzi odrobina ostrożności a pogoda w marcu często zdradliwa. Marzena - bedzie nam pisane to pogadamy. Nie tylko ode mnie to zależy. Obie strony muszą chcieć. Znasz moje zdanie. Teraz też uciekam, bo jutro mam też wczesną pobudkę. Wizyta u lekarza i mnie sie kłania. Pa! Meg.
Witajcie,troszke mnie nie było,ale teraz już postaram się przysiadać do stoliczka.Jak widzę u nas już wiosna zagościła na dobre,niektórzy troche chorują,bądz chorowali.Ja troszke ucuekłam od chorób,pobyt mój się udał,choć mieliśmy troszke problemy z powrotem,0 5 godz lot przesunięty.Ale poznałm prze4z to fajne dziewczyny i czas nam leciał.
Zatem witaj znowu z nami Aliska! Wpadaj na kawke częściej, bo zobacz jak pusto sie bez Ciebie zrobiło... Buziaki. Meg.
witaj meg, witaj aliska. dzisiaj piekna pogoda, dzien sloneczny.od rana sprzatalam bo wiadomo juz niedlugo swieta, okna umyte, wszystko wysprzatane. wieczorem znowu musialam jechac z oliwka do lekarza, znowu chora... gardelko. ma antybiotyk. teraz sobie slodziutko spi a ja mam chwilke dla siebie.
Aliska - chciałam Ci złożyć nmajserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Trochę spóźnione, bo przecież Cię nie było ale ja pamiętam, że to było w marcu. Dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy, spełnienia pragnień i nieustającej pociechy z dzieciaków. Idę jeszcze się pouczyć italiano. Miałam nadzieję, że Marzenka ze mną porozmawia ale skoro nie chce to trudno. Wiedziałam że tak bedzie. Znowu czekałam na próżno.
Bardzo dzieękuje za serdeczne przywitanie,oraz za życzenia urodzinowe-dzięki za pamięć. Kalendarz sie kręci i lat nam przybywa ale i tak czujemy sie jak 18-nastki,prawda?Ja już się wzięłąm ostro do pracy,święta tuż tuż.Marzenko,niech ci córcia zdrowieje,widzę,ze bardzo duzo ci choruje.
witajcie. aliska masz racje oliwka tak czesto mi choruje na gardelko.dzisiaj wyslalam kartki na swieta do rodziny. dzwonilam do dziadkow. dzisiaj rocznica smierci NASZEGO PAPIEZA,juz dwa lata. czas szybko mija. jutro musze kupic kwiatki sztuczne na stroik na grob mojego taty, bede robic swiateczny stroik. MEG serdecznie pozdrawiam.
witajcie dziewczynki!długo nie pisałam,naprawdę jestem bardzo zajeta.Jeszcze nie wiecie,ale za 3 tyg.zostanę babcią,więc biegam między swoim domem a domem córki.Pomagam jej w przygotowaniach na przyjęcie dzidziusia.To bedzie chłopczyk!Nasz Kubuś!Już zwariowałam na jego punkcie!Wyprawka gotowa,wózek i łóżeczko zamówione/po świętach do odbioru/Jeszcze pozostało nam kupić 2 koszule nocne do szpitala/dla przyszłej mamusi/Ale sie cieszę!Acha:na Swięta przyjeżdża do mnie MOJA MAMA!Same radości mnie czekają.Już teraz życzę Wam wszystkim ZDROWYCH I POGODNYCH SWIAT bo nie wiem czy w najbliższym czasie znajdę chwilę ,aby usiąść do naszego stoliczka.Całusy i całuski.!
Witajcie :) Nareszcie przerwa świąteczna...Uwielbiam święta wielkanocne, po nich jest już tylko cieplej i więcej słoneczka, ale jak wszystkie święta wiążą się ze sprzątaniem i ogromnymi zakupami, które będę musiała zrobić jutro. Meg, gdybyś znalazła chwilkę to napisz proszę jak Ci idzie nauka tym ciekawym sposobem szybkiego zapamiętywania słówek. Jestem ciekawa, ponieważ zaliczyłam już cały niemiecki w szkole i myślę,że czas wziąc się ostro za naukę włoskiego. Pozdrawiam wszystkich :)
Witajcie! Widzę że wszyscy są bardzo zapracowani przed Świętami. Ja też zamiast siedzieć w domciu siedzę w sklepie. Daliśmy pracownicy dzisiaj wolne i ja ją dzisiaj zastepuję. Mieliśmy nie otwierać ,ale sporo ludzi przyjechało z zagranicy i chcą sobie kupić jakiś abonament TV, więc stwierdziłam że warto trochę tu posiedzieć. Za godzinę zmykam do domciu dokończyć ciastka i sprzątanie.
Życzę Wszystkim spokojnych, zdrowych i pełnych ciepła Świąt. Pozdrawiam . Papatki Jola
witajcie. ja rano bylam na swiecace z oliwka. dumnie niosla koszyczek.potem poszlysmy na cmentarz do mojego taty, zapalic znicze i zaniesc stroik. ZYCZE WSZYSTKIM SPOKOJNYCH , ZDROWYCH SWIAT. pozdrawiam.
Ja się dołączam do życzeń, Życząc wszystkim radości , pokoju i miłości w oktawie Wielkiej Nocy. Cieszmy się ze zmartwychwstania Chrystusa, który zwyciężył i pokonał śmierć. Jezus żyje! Alleluja! Kociunia - słówka idą jak po maśle. Programik super! Nie żałuję, że go kupiłam. Buziaki. Meg.
witajcie. swieta minely tak szybko. spedzilam je razem z rodzina.teraz wszystko wrocilo do normy. pracuje, wczoraj strasznie mnie przewialo, dzisiaj bylam cala polamana i strasznie mnie bolalo wszystko. dostalam antybiotyk i silne srodki usmierzajace bol. zwolnienia nie bralam. nie chce. mam nadzieje ze bedzie lepiej.dzisiaj ledwo wytrzymalam w pracy. jakos sie wykuruje przez weekend. na dodatek dostalam zaproszenie za 2 tygodnie na slub mojej kolezanki. postanowilam pojsc na slub, wesele, bede sama ale to nieszkodzi. samemu tez mozna milo spedzic czas bez osoby towarzyszacej zwlaszcza na weselu. pozdrawiam,
no i dzisiaj moja corka skonczyla 3 latka-jak ten czas szybko leci. a mnie dzisiaj czeka zabieg u lekarza-blokada w staw lokciowy.az sie boje.
Wszystkiego najjjjjjjjjjjlepszego dla Oliwki! Jak tam Marzenko Zabieg? Bardzo bolało??/ Ja mam teraz dużo pracy w szkole, bo jutro jest klasyfikacja klas maturalnych. Od piątku siadam do pisania świadectw.Ale pozostałych obowiązków wcale nie ubywa, więc czeka mnie siedzenie po nocy (wtedy mam spokój i dzieci nie dokuczają). Pozdrawiam wszystkich pa pa
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 277

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia