zdrada

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 312
Nie miałem zamiaru cię obrazić. Wyraziłem swój pogląd na temat teorii, o której pisałaś. Nie jesteś przecież jej twórcą a i freud nie jest chyba twoim krewnym. Mowiąc o szarlatanach, nie miałem ciebie na mysli, lecz właśnie jego i jemu podobnych. tak na marginesie, swoje poglądy staram sie opierać na więcej niż jednej, czy dwóch opiniach, więc zazwyczaj nie są one wyrwane z kapelusza. To, że jak twierdzisz, czytając moje opinie, można pomysleć, że sie uważam za nieomylnego, wynika z faktu, że wypowiadam się WYŁĄCZNIEna tematy, na które mam coś do powiedzenia a wypowiedzi moje, w odróżnieniu od sądów wielu tutejszych kolegów "po klawiaturze" nie są nigdy moją fantazmagorią. Zapewniam, że do ciebie nic nie mam.
do bezpieczniak!!!! a czy ja napislam ze zdradzilam swojego cholpaka?????chyba jakies wysunelas bledne wnioski!!!!wypraszam sobie!!!!
nie wyciągnęłam błędnych wniosków. wiem, że tego nie napisałaś. źle mnie zrozumiałaś.sorry. nie miej żalu
gosia
to się cieszę, że nic do mnie nie masz. ja też nie. w sumie to skończmy ten temat, bo jakoś każdy się tu rozwodzi na temat hipotetycznej zdrady.
pa
masz zupełną rację, że w polsce wymiera ten typ mężczyzn. pisałam tak, bo jakoś nie zaznałam ciepła od polaka...za to od włochów znacznie więcej pomojając oczywiście ich wady, bo je mają jak wszyscy. tak więc zgadzam się z tobą. taki podział nie był moim zamiarem.
witajcie ten temat zdrady tak żywiołowo opisywany świadczy tylko o tym na jak wielka skalę jest to problem.nie jestem specjalistka w tej dziedzinie ale swoje wiem zdrada stała sie u nas dziwnie modna i ma racje ta osoba która pisała o tym niestety coś w tym jest .kazdy ma swój własny powód do zdrady ale jest wiele osób które to robią bo kolezanki tak postepują bo koledzy mówią że jestes pantoflaż i tak dalej sama mam taka znajoma która własnie w taką machne zdrady została wciągnieta kiedys jeszcze miała jakieś sumienie teraz tak to jej weszło w krew i zapomniała juz co to sumienie wręcz przeciwnie wymysla tysiące sposobów żeby czuć się z tym dobrze .i nie zrobiła to pierwszy raz bo zle się działo w jejj małżeństwie bo mąż dobry ,zarabia tak że tylko manny z nieba brakuje zrobiła to bo tak. dzisiaj zdradza go regularnie z wiloma i jest na dodatek jest z tego dumna rozumiecie coś z tego bo ja nie.dla mnie to kompletny brak dojrzałosci emocjonalneja dalej nie wiem jak to tłumaczyć
Bezpieczniak wiesz ja zmowu trafiłem nalepszych Polaków, chociaz nie powiem Włochów tez znam wyjatkowych. Wiesz nie dawno w UK widziałem kkomiczna sytuacje gdzie Polka nie mogła uwierzyc że Polak moze miec tak doskonałe relacje i kobietami z innych krajów. Myślała ze ma do czynienia z obcokrajowcem , bo nigdy w życiu nie spotkała takiego Polaka.P)
bezpieczniak domyslam sie kim jestes!!!!mam cie!!!!:):):)
jeszcze jedno nie wiem czemu tu na forum próbuje się stawiac teze kto bardziej zdradza włoch czy polak przeciez ten problem dotyczy nawet afryki więc nie rozumiem rozgraniczania na narodowości i jeszcze jedno wpływ środowiska swoja droga ale czy to nie jest tez problem wywodzacy sie choć nie zawsze podkreslam z domu rodzinnego.gdzie rodzina która wpaja wartości moralne od dziecka patrząc na konsupcyjny tryb życia coraz bardziej widac jak bardzo zatracamy podstawowe wartości wszyscy tłumaczą zdrade bo sie nie układa bo cos zaczęło brakowac . ale to nie prawda jesli nawet brakuje to dlatego że my dzisiaj nie umiemy za soba rozmawiać o wspólnych problemach nie mamy czasu na to nie staramy sie nic naprawiać idziemy droga na skróty czyli zdradzamy bo tak jest łatwiej i tyle poco sie wysilać jak można znależć sobie nowy obiekt dowodem na to ś kosmiczne statystyki rozwodów może wreście zamiast spieszyc sie ze ślubem dojrzejmy do tego
pewnie tak jest jak mówisz. no widzisz...polki już są takie podejrzliwe i pesymistycznie nastawione do polaków. wiem, że tak się nie powinno robić, ale ja jakoś nigdy nie spotkałam takiego polaka, który w kobiecie by widział coś więcej niż półmisek z jedzeniem, gołe ciało i piwko na meczu...oczywiście piszę to z nutką ironii. ale już tak jest. nie mam dobrych doświadczeń i to nie ma nic wspólnego z jakimś seksapilem czy coś takiego. wokół mnie jest wielu facetów, ale żaden nie daje mi poczucia bezpieczeństwa i choć wiem, że to śmiesznie brzmi to już tak jest z osobami, które w życiu wiele przeszły. szukają po prostu kogoś odpowiedzialnego a takich facetów jest mało. wiesz wszystko jest ok dopóki kobieta nie wymaga...jak już zacznie wymagać to mężczyźni uciekają. oczyiście pewnie są wyjątki, ale zajęte!!!
tak?to słucham. kim jestem?
??????????????? moja tajemnica!!!ale nasz fajny nick!dosyc bezpieczny!
jakoś nie kumam. to po co piszesz skoro potem masz jakieś tajemnice? a skąd niby wiesz kim jestem? jesteś wróżką?a co ma mój nick do tego?mój nick pochodzi od szkoły do jakiej chodzę...więc?może jakieś małe naprowadzennie, bo ja jakoś nie pamiętam, żebyśmy się gdzieś spotkały już...
nie denerwuj sie:)! sprawdzalam twoja wytrzymalosc aty sie zaraz unioslas! wkurzylo mnie ze wyciagnelas pochopne wnioski z tego co napisalam!
no to jeszcze raz sorry. nie wyciągnęłam pochopnych wniosków. po prostu chciałam ci pomóc. ale dobra. nie kłóćmy się o takie bzdurki.
Bezpieczniak wiesz podziwiam Mała Izkę ze jej imponuje zaborczy i chorobliwie zazdrosny facet. ))))
inf...a skad wiesz ze izka ma zaborczego i chorobliwie zazdrosnego faceta?znasz go? oj chyba sie mylisz...:);)
inf. a ty skad znow wytrzasnales ze mama zaborczego i zazdrosnego chlopaka????nie rozumiem!!!powariowaliscie?!?!kazdy wyciaga jakies wnioski na moj temat ktorewogole sie nie zgadzaja z rzeczywistoscia!
hehehe a widzisz...?może niejasno piszesz...
Przepraszam, kompletuję obsadę do filmu "Lot nad kukułczym gniazdem II". Znajdzie się ktoś chętny, bo widzę, że talenty sie marnują? :)))))
Mala izka:) wiesz tylko 2 czyniki sprawiają ze facet jest wyjotkowy.A takich jest niestety mało wśród Włochów jak Polaków. A resztę to chętnie bym wystawił za drzwi))))
tak a jakie to te czynniki?
tez to mnie ciekawi...;-)
naprawde baaaardzo mnie ciekai jakie 2 czynni powodujaze facet jest wyjatkowy?!?1skoro to tylko 2 czynniki to kadzy facet po twojej odpowiedzi bedzie idalny czyz nie!??!
wiecie co?ja myślę, że atmosfera na tym forum staje się po prostu gorąca i może najlepiej by było, gdybyście po prostu zrzucili ten ciężar i powiedzieli ozego wy chcecie...?! to w końcu jekie są te czynniki?
Mala izka:)a jeszcze jest 3 czynik o którym zapomniałem przez swój męski egoizm. moe spróbujecie rozwiazac same ta zagadke)))
a pewnie! to wpisz mnie na listę.hehehe. oni po prostu mają za mało seksu, że tak się rozochocili...za chwilę to erotyk napiszą.hehehe
inf-pleciesz bzdety jak zwykle.....heheheheh ;-)
chyba sobie zartujesz!??!? a co zaduj-zgadula??? jestes tki madry to pochwal sie tymi dwoma-trzema czynnikami!!!!!!!!!!!
Chcialam tylko powiedziec ze znajac infa to troche poczekamy az nam powie prosto z mostu!Ale ja wam powiem ze nawet jak powie te 3 czynniki to i tak to nic nieda,bo dla kazdego "wyjatkowa osoba"ma inne cechy charakteru i jest zupelnie inna!pzdr:*
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 312

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia