zdrada

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 312
Co do tych palcow, to jak zdradzi pokaz mu srodkowy.
Jesli kocha to nie zdradzy, co najwyzej gdzies na boku puknie:)
mala izka! wal go w rogi ile wlezie!!! życie jest za krótkie na takie głupie dylematy!
..mężczyźni czują się winni gdy zdradzili w łóżku. Kobiety czują się winne gdy zdradziły na poziomie emocjonalnym ... http://www.sfora.pl/Mezczyzni-i-kobiety-inaczej-rozumieja-zdrade-a5999
dorzucę coś do kompletu...
http://www.we-dwoje.pl/zdrada;meskim;okiem,artykul,3314.html
Można zdradzić bez seksu?Przyjaźń wystarczyła, by wloski sąd zgodził się na rozwód.

Wysoki sądzie, to była tylko przyjaźń - przekonywał Giacomo, który nie chciał rozwodu. Tłumaczył, że małżonki nigdy nie zdradził, a wszystko jest nieporozumieniem, efektem zazdrości Giuseppy.Włoch zeznał, że utrzymywał przyjaźń z koleżanką w tajemnicy, gdyż obawiał się oskarżeń i podejrzeń. Zeznania Giacomo potwierdziła jego przyjaciółka.

Sąd co prawda uwierzył w wyjaśnienia Włocha, że nie doszło do zbliżenia seksualnego, ale i tak orzekł rozwód. Dodatkowo przyznał niepracującej Giuseppie 750 euro alimentów miesięcznie.

Obowiązek wierności małżeńskiej nie polega wyłącznie na powstrzymaniu się od pozamałżeńskich stosunków, ale również na niezdradzaniu wzajemnego zaufania oraz na lojalności - podał w uzasadnieniu sędzia.

Z decyzją sądu zgadzaja się włoscy prawnicy.

W dzisiejszym świecie należy rozumieć zdradę w o wiele szerszym sensie niż ten, który jest jej przypisywany w tradycyjnym odczuciu społecznym - pisze na łamach "La Republicca" adwokat Annamaria Bernardini De Pace, wybitna specjalistka od prawa rodzinnego...../Historia ta byla 2 dni temu opisywana we wszystkich codziennych gazetach...wiecej jest tu http://www.sfora.pl/Czytaj-zrodlo/?mtnW0nGSkqfc22Snp2CinGXG09aqoqefZJhlZmpnmmtoxLzGqcTHkcTUpZSunqGjodqPyqWkng,,/8061
buuu.. temat ciekawy ale nikt nie podejmuje dyskusji..
Ja tez kiedys zdradzilam.Bylam z facetem co przyprawiam mi rogi(jak czlowiek zakochany to ma klapki na oczach)Zdradzilam go jak po seksie ze mna,przyznal mi sie ze mnie zdradzil z taka jedna(ktora wiedziala ze jestem z nim)Poszlam do lozka z takim moim znajomym -wiedzialam ze moj go nie trawi.
no, wszystko jasne ..twoj go nie trawi a ty go przelecialas..jasne.. leć dalej...
Chyba czegos nie zrozumialas Sette di Nove.Zdradzilam BO CHCIALAM!Odpalcilam sie tym samym.Co nie znaczy ze kazdego kolejnego faceta bede zdradzac.
Chyba mi coraz gorzej: zaczynam sie zgadzac z Sette / nie zawsze, ale mi sie zdarza /. :)
w takim razie ...mi też gorzej:)
hehehe..kazdy dzien ma inny kolor..ja tez mam prawo kazego dnia ustosunkowac sie odmiennie do danego problemu..w koncu tylko krowa nie zmieina zdania..zawsze żuje to samo..heheh
widzisz jaki masz dar przekonywania:)
Basienko zapewne jak każdy z nas słyszałas powiedzenie: „Zemsta jest słodka", lecz mało, kto wie, że to zdanie wyrwano z kontekstu, przez co jest zupełnie opacznie rozumiane. Jest to fragment zdania zaczerp­niętego z utworu Miltona, zatytułowanego 'Raj utracony', które brzmi następująco: „Zemsta, na pierwszy rzut oka słodka, nieba­wem gorzko do siebie samej doskoczy". Innymi słowy, Milton — tak jak wielu z nas — boleśnie musiał się przekonać, że choć można rozkoszować się obmyślaniem zemsty, to jej dokonanie napełni nas goryczą....:D
po lekturze tego oto http://www.msfera.pl/wiek-sredni-czas-zmian.html juz wiem czemu faceci zdradzaja..czy to wloscy czy to polscy..duzo w tym jest prawdy.Ale tez i podpowiedz dla kobiet co zrobic by ocalic zwiazek.Bylam ost.czasy blisko jenej pary..wszystkie symptomy opisane w linku wystepowaly,tylko kobieta Wloszka nie zachowal sie tak jak tu doradzaja Polki zachowal sie odmienie ,nie zawalczyla o zwiazek..rozpaplala po calej rodzinie i zwolala rodzine jako sad kapturowy nad niewiernym...wszytko sie rozlecialo..wlosi nie umieja naprawiac zwiazkow.My Polacy nosimy obuwie do szewca do reperacji,Wlosi nie traktuja butow dobrze/jak my/,raczej jak 'jednorazowe'..wyrzucja..to samo robia ze zwiazkami..Hmm doceniam to, ze kazdy z nich chce sie czuc wyjatkowy,traktowany wyjatkowo...Ale zaden facet nie jest w stanie tanczyc tanca godowego cale zycie!!My Polki mamy w sobie wiecej 'madrosci zyciowej' i radzimy sobie z naszymi zwiazkami dosc niezle, bez burz i wstrzasow
cholera Sette znowu masz racje ;)
nie czytałam jeszcze artykułu którego link podesłałaś ale zaraz to nadrobie:)
chodzi o to , że masz racje...nauczono nas zbać o wysłużone "buty" jesli są wygodne od taki sentyment a nie lecieć po nowa parę któr na dodatek potrafi uwierać...ma to swoje dobre strony bo umiemy wybaczać, wlaczyć i...i się starać a nie uciekać jak tylko coś idzie nie do końca tak...ale ta druga strona nie jest już tak różowa...zbyt łatwo nas oczukać, wykorzystać..i tu zachaczę o szacunek do samych siebie ...nie dajmy się "poniżać" w imie dobra związku, jego ratowanania etc.
czyli morał z tego taki...być dumna jak Włoszka ( w sensie nie dać się wykorzystywać) ale kochac jak Polka...istnieje coś takiego?????...hybryda jakaś taka ?
he he incrocio...tort w polewie czekoladopodobnej..'tort' to my polska krew, dusza i serce i umysl...a 'polewa czekoladopodobn'a to upodobnianie swego zachowania do zachowania Wloszek..chcac nie chcac wkraczając w stado wron musimy 'krakac' jak i one..heheh ../zart
:):)....wiesz od każdego można się czegoś nauczyć...grunt to wybierać dobre lekcje...a wzasadzie dobrze je interpretować:)
zostałaś zdradzona i co dalej...? wybaczasz czy dochodzisz...?
....'dochodzisz'?!!!...masz na mysli orgazm?..ale z kim?..z lawstorantem?..czy przydupasem?
hmmm...pluti rozwalające pytanie:)
zdrada jest zdradą i po jasną cholerę bawić się dalej w tej piaskownicy????
prędzej czy później i tak okaże się że nie warto...
powiem tak...zdażyło mi się wybaczyć, czy warto było?...było warto tylko po co?
Po to aby usilnie starać się zapomnieć?Po to aby odsuwać od siebie wieczne podejrzenia? (i to jeszcze robić tak aby nie dać po sobie poznać strachu i obaw...). Podczas każdej mocniejszej wymiany zdań pilnować by się nie wymskło? (wkońcu skoro się już przebaczyło...). Zdradzamy świadomie więc czas być dorosłym i dojrzałym...skoro pozwoliłam/eł sobie na sex z kimś innym to co to za miłość? ...wogóle o jakiej miłości mówimy????? Nie ma zdrad przez przypadek, nie chcący...ok dotalne upojenie alkoholowe jakoś to tłumaczy ale wówczas skoro brak nam świadomości to już nie będę nic mówić o "byciu zdolnym do czegokolwiek"...
tak na wesolo to sa dwa pytania ktòrych sie nie powinno zadawac.A to ze wzgledu na oczywista odpowiedz.
Pytania
Czy mnie kochasz-alez oczywiscie ze tak kochanie
czy mnie zdradzasz-alez oczywiscie ze nie kochanie
:))
Myślisz,że jestem gruba?-ależ nie kochanie, jesteś idealna.
a moje ulubione:)
takie które facet zadaje po "nocy" z kobietą i słyszy...ależ oczywiście:)

dorzuciłam jeszcze takei dwa:)
7 sygnałów, że on cię zdradza..http://www.dziennik.pl/kobieta/emocje/article414860/7_sygnalow_ze_on_cie_zdradza.html
Koniec artykułu jest i tak najlepszy...
bo "...perfekcjonizm jest KOBIETĄ"
To akurat sa banaly. ...ze ona Cie zdradza byloby ciekawiej. Kobiety tak to robia, ze naprawde trudno sie zorientowac. Szczegolnie Wloszki: nie tylko to robia, ale przed calym swiatem uchodza za kury domowe z aureola na glowie.
Kobieta zdradza: (dla facetów)

Poza metodami typu: "poważna rozmowa" jest kilka innych metod. Oto symptomy kobiety zdradzającej:

Wygląda inaczej.
Zawsze nazywałeś ją "swoim pulpecikiem" a teraz mieści się w rozmiar 36. Włosy tez przefarbowała - ciekawe dla kogo?
Spoważniała.
Kiedyś rozśmieszałeś ją czymkolwiek. Teraz każdy twój żart kwituje pobłażliwym usmieszkiem. Jej wzrok pokazuje że uważa cię za gówniarza. Musiałaby przyznać, że to ona jest niedojrzała zrywając związek z poważnym facetem, a poniżając cię w swym mniemaniu ma usprawiedliwienie.
Poznała nowych przyjaciół.
Jedno imię męskie przewija się w jej opowieściach ciągle. "Musisz go poznać, to świetny gościu". Po pewnym czasie wiesz że nie ma kobiety, że jest taki dojrzały, że jest wysokom brunetem a ona woli niskich blondynów.
Przesiaduje godzinami w pracy/szkole.
Skacze jak tygrysica na sam dźwięk dzwonka telefonu.
Zawsze jest pierwsza przy słuchawce. A jak ty odbierasz to głuchy telefon.Kiedyś porafiła wiercić ci tydzień dziurę w brzuchu o tą wstrętną koleżankę z podstawówki, którą jej nie przedstawiłeś, a teraz usmiecha się życzliwie gdy oglądasz się za kobietami na ulicy.
Dostajesz od niej prezenty bez okazji.
Stara się osłodzić ci cios. Jeśli spotkasz kiedyś na imprezie faceta w identycznym swetrze jak ty, to niech da ci to do myślenia.Patrzy na ciebie z litością Znajdujesz dziwne SMS-y, liściki.
O drugiej na ranem dzwoni telefon, a jak odbierasz to jakiś facet pyta: "horyzont czysty?"
oraz tu: http://www.dziennik.pl/kobieta/seks-bez-tabu/article49121/Kiedy_kobieta_zdradza_mezczyzne_.html?service=print
U Wloszek to sie nie sprawdzi. :)
wiedzialam...ze tak powiesz! no to dawaj to co wiesz!..to ze sms przychodza czestoi ona je skrycie czyta..albo chodzi zdzwonic do kabiny telefonicznej heheh mimo zema komorke i stacjonarny wdomu..heheh niestety tak Wloszki robia..np tez zaczynaja na silownie/fitness club chodzic..tam gdzie nowy adorator chodzi..czyli odosc daleko od domu..heheh albo na basen zabieraja dzieci ..czy dziecko daleko od domu..bo i kochas z dzieckiem swoim tam chodzi..biegaja do fryzjera czesciej niz zawzyczaj..wydaja wieksze kwoty pieniedzy niewiadomo gdzie..z reguly na kochasia..robia wspolne wycieczki/pikniki w wolne dni pod pretekstem ..przyjazni dzieci z dziecmi kochasia..maskuja sie caly czas,ach robia sobie wychodne pod pretekstem spotkan z kolezankami,czesciej podrzucaja dzieci dziadkom.. :D..co bys dodala Linn Linn?
Nudzisz babo, nudzisz!!
Prawda jest taka ze jak ktos kogos zdradza to potrzebuje tego. Ze nie ma wszystkiego u swej/sojego partnera!
I nic nie po moze! i nie ma ze boli.
Te rzeczy sa nieobliczalne, bo to czynnik ludzki!
Nikt mikomu zabronic nie moze, ani kazac kochac!
Lepiej jak z nia to robi i mysli o mnie niz jak ze mna to robi i mysli o niej!!
AMEN:)))
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 312

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia