zdrada

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 312
no wlasnie widze ale ja wiem ze zadne z jego opcji mnie nie powali na nogi!!!:):):):) inf. chyba sie nie boisz ze nie pizesz???ha ha ha
tak...ze sie skromnie wlacze..jakie dwa, tudiez w innej wersji trzy, czynniki sprawiaja mezczyzne takim nadzwyczajnym? sa takie w ogole? ...Panie inf-specu. jestem ciakwa...
wystarczy, że jest dobry i mądry :)
no, Inf, nie daj sie prosić. Powiedz po prostu jakich cech ci brakuje i już dziewczynki bedą miały cała listę gotową :)))))))
a po co nam jakas lista?
ma stai scherzando?
jak sie kogo kocha to nie patrzy sie wg.jakis czynnikow!
Ależ mi też trudna zagadka:
1.Facet powinien dostać od życia po tyłku wtedy staje sie mądry
2.Posiadać inteligencje i wyobraźnie aby wiedział co robi kobiecie jak ja rani
3.Musi umieć sie przyjaźnić z kobietami z różnych narodowości bez względu na wiek, inteligencje i wygląd
Pozdrawiam
ehehe a ja slyszalam o takim jednym duzym czynniku;P
Zadam takie pytanie, dlaczego cudzoziemcy najczęściej wybierają Polki o niskim poczuciu swojej wartości ?Pozdrawiam
Odpowiem własnym cytatem sprzed kilku dni, w którym roi sie od błędów, ale mnie troche poniosło:
genio-eugenio 30 Lis 2006, 15:46 odpowiedz
italia=sex, si, si, parole sante. Maggior parte di voi che avete il cazzo al posto di cervello, non è in grado di trovare una donna per la vita. Terrorizzati dalle vostre madri dominanti, uscite allo scoperto pieni di paure delle donne che potrebbero dominarvi di nuovo. E allora cosa vi rimane, poveri piselli ? Nient'altro che cercare una donna, meglio che non parli la vostra lingua, perche potrebbe scoprire "un bambino nel armadio buio", che portate dentro. Scopare e scappare. Che vita miserabile
Musze powiedziec ze wszystkie tematy zalozone przez mala izke sa strasznie popularne:-)
Tak sobie przejrzałem to forum i zauważyłem że inf. pisze najwięcej tam gdzie zakładała wątek mała izka. Pozdrawiam wszystkich
miros£aw....bo oni sa jednoscia...;-*
miroslawiep.podemski jako przedstawiciel gatunku na wymarciu Polaka , kiepsko zaczynasz przygodę z tym forum. Ciekawa jestem reakcji inteligentnej wyszukiwarki hehe. Pozdrawiam
he he widocznie mam talent do zakladania tematow gdzie dyskusja sie toczy i toczy.he he !no i dobrze a od czego jest to forum?zeby wymieniac sie pogladami!
no a tak poza tym to dradazja sie ludzie wszedzie!na calym swiecie!kazdy,czy to polak czy wloch sa stworzeni przez tego samego czlowieka.ja oczywiscie nie popieram zdrady,wrecz odrzuca mnie!!! ludzie piszcie piszcie!!he he! fajnie mis ie czyta!!!pozdrawiam i buziaki!:)waszi izunia(nie az taka mala:)
Bravo!!!hai ragione!finalmente qualcuno ha scoperto, anzi ha tirato fuori la verita'!90% degli uomini vivono nell'ombra delle madri che purtroppo dominano!ragazzi! cominciate a pensare! usate i vostri cervelli, cecate di ragionare a modo vostro, non accoppiare i pensieri delle madri!!!hehehe
Mnie sie przytrafila pewna historia iz kolega mojego TZ, dosycz czesto wpadal do nas na kawe , wspolne wyjscia ,wyrazanie pogladow,zaproszenia jego rodziny ,trwalo to chyba z 8-miesiecy, az ktoregos dnia zuwazylam ze kolega mego TZ coraz czesciej zadaje mi pytania typu ,gdybys miala druga szanse,gdybys nie byla mezatka. komplementy itd. itd
Zorientowalam sie w tym momencie ze cos jest nie tak .Powiedzialam mojemu miskowi o tym wszystkim troche sie obuzyl .No ale usmialismy sie troche razem z tego ,sprawa przeszla pozostalismy przyjaciolmi chociaz kontakty troche sie poluznily .Coz ja mysle ze kazdy lub kazda z nas ma okazje zdradzac zdradzic takie zeczy to chyba spotykaja kazdego na porzadku dziennym .Ale to mozna ominac i nie zwracac na to uwagi .Wiem ze zakazany owoc zawsze kusi ale ,mysle ze naprawde nie warto
Mala izka moze odpowiem ci na twoje pytania mialam mnostwo okazji ale nie zdradzilam mojego TZ .A czy mnie moj zdradzil trudno powiedziec nie kontroluje go i nie chodze za nim ,kazde z nas ma do siebie zaufanie i nie prubuje nikogo ograniczac w niczym.
wiesz wedlug mnie nie powinnas sobie robic problemow w kwestii zdrady wlocha,
kazdy wloch predzej czy pozniej pojdzie do lozka z inna. Niestety maja to zakodowane w dna. Mieszkam we wloszech od 8 lat i poznalam naprawde wielu ludzi, przez biuro w kotrym pracuje przewija sie mnostwo facetow, zonatych,dzieciatych, w separacji, w stalym zwiazku,szczesliwych i nieszczesliwych, brzydkich i ladnych. Nie bylo jednego ktory nie probowalby mnie podrywac, kazdy z nich mial nadzieje na romans i nie tylko ze mna,takze z innymi dziewczynami a wiekszosc z nich to wloszki, takze narodowosc tutaj nie ma znaczenia. Ja jestem osoba ktora nigdy nie zdradzila kochanej osoby, ale po tym co sie dzieje i widzac ze wlasny facet ktory mowi ze cie kocha przy pierwszej okazji nie odmowil by innej kobiecie, zmusza mnie do zmiany mojej postawy i w obecnej chwili stwierdzam ze nawet majac chlopa ktorego kocham przy pierwszej okazji go zdradze. Moze to zle podejscie do tematu ale uwierz ze kryje sie za tym dosyc duzo cierpienia.
Gosia, zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci. Oni zdrade maja zapisana maja w genach:) Dziewczyny majace facetow Wlochow czesto karmia sie tekstami, ze to stereotypy, kazdy czlowiek jest inny itp. i nie zdaja sobie sprawy, jak zachowuje sie ten ich Wloch, kiedy jest w pracy, w towarzystwie innych kobiet. Oczywiscie facet moze bardzo kochac swoja dziewczyne, zone, nie twierdze, ze tak nie jest...tylko ze to nie wyklucza zdrad w ich przypadku. Ale nie przekonasz tych kobiet. One wola byc slepe:)
O matko kochana... Wy naprawde wierzycie w to, co piszecie?...
Tak, wierzymy:)
DO DEE,,wytlumacz temu mojemu wlochowi po wlosku ze nie potrzebuje paszportu bo on czytac nie umie czy co...
To wspolczuje.:)
Mangialardo, przeciez DPR jest po wlosku.:-) Czego nie rozumie?
Nie masz czego:)
No to jeszcze raz, tym razem ze strony Polizia di Stato:

"I cittadini di uno Stato membro dell’Unione europea possono fare ingresso e soggiornare liberamente nel territorio dello Stato, a meno che non vi siano limitazioni di natura penale o relative alla tutela dell’ordine pubblico, della sicurezza interna, e della sanità pubblica. I cittadini comunitari devono essere in possesso di un documento di identificazione valido per l’ingresso e sono tenuti ad esibirlo quando richiesto dalle autorità di polizia (D.P.R. 18 gennaio 2002, n. 54).
Se il cittadino comunitario intende soggiornare per più di tre mesi deve richiedere la carta di soggiorno."

http://www.poliziadistato.it/pds/ps/immigrazione/carta_soggiorno_cittadini_ue.htm

I zadaj mu pytanie pomocnicze: czy on, jesli chce pojechac np. do Francji czy do Hiszpanii, potrzebuje paszportu?:-)
A to juz moja sprawa, czego ja Wam wspolczuje.;-)
DO DEE..ONI NICCC NIE KAPUJA):):):):):):):):):):)DZIEKI..
Zdrada nie zalezy od narodowosci a od wychowania i przekazanych wartosci. moze zdradzic Wloch i moze tez to zrobic Polak i kazda inna osoba o roznej narodowosci. Wejdzcie sobie na jakiekolwiek polskie forum traktujace o problemach na terytorium Polski (np kafeteria) i poczytajcie tam o problemach milosnych, zdradach etc...problem bycia niewiernym moze pojawic sie w kazdym zwiazku niezaleznie od narodowosci, zadna para nie bedzie nigdy miec patentu 100 procentowego ze skoro to Polak to bedzie wierny, tak samo jaki nie kazdy Wloch musi byc zaraz tym co szuka przygod milosnych.
Jestem zona Wlocha od dwoch lat, obserwuje jego oraz jego rodzine. po tym jacy sa jego rodzice (po ponad 30 letim zwiazku mlzenskim wciaz widac ze sie kochaja i szanuja) oraz on nie sadze bym miala podstawy do podejrzen ze jest mi niewierny. codziennie mam tez stycznosc z roznymi ludzmi, wsrod nich sa tacy co "z kwiatka a kwiatek" ale sa tez ci co maja rodziny, zony, narzeczone i wiac po nich ze sa szczesliwi w swoich zwiazkach. nie spotkalam sie tez by kazdy Wloch z samego tytulu ze jestem Polka zaraz probowal mnie podrywac i zaciagac do lozka.
Wiem ze ile osob sie tu wypowie tym wiele moze byc roznych opinii ze wzgledu na doswiadczenia. Ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka i tym bardziej nie obrazajmy siebie nawzajem bo ktos napisze ze w zwiazku ktorym jest, jest szczesliwy. tyle sie tu pisze o walce ze stereotypami wobec nas Polakow, zastosujmy to tez wobec innych narodowosci.
Aga, no co ty, przeciez my slepe jestesmy! To tylko pozory, bo Wlosi posiadaja jedyny w swoim rodzaju gen, ktory warunkuje ich poped i nie pozwala byc wiernym. Nie potrafia odmawiac, zadnej nie przepuszcza i chcby nie wiem, jak kochali, to i tak zdradzaja. Cierpia przy tym straszliwie, w glebi duszy, bo przeciez to nie ich wina, tylko tego przekletego genu, bo gdyby nie on, to by ukochanej kobiety w zyciu nie zdradzili. Takze Twoj maz na 100% hasa sobie po miescie, po biurze i wszedzie tam, gdzie Cie nie ma, i podrywa na prawo i lewo, conajmniej piec dziennie zalicza. Takie DNA, i juz!;-)
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 312

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia